Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#339) Kernel válasza Arlekim (#336) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem kell hozzá bankkártya, én például az Erste Bankos számlámról utaltam, ami nálam a közüzemi stb. fizetésekre szolgál. Ehhez Netbankos felület is van, de kártyát soha nem igényeltem hozzá. (Van kártyám is, másik banknál.)

Másik lehetőség állítólag, hogy bemehetsz a Unicredit Bankba is, de elvileg bármelyik bankban indíthatsz egy átutalást.

A PayPal-fiókban a TopUp menüre kell kattintani, ott megkapod a befizetéshez szükséges adatokat, azzal kell a bankba (vagy inkább Netbankba) menni:

-----------------------------------------
Címzett: PAYPAL PTE LTD

Bank : Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám: (itt ne zavarjon meg, ha hiányzik egy kötőjel, 3x8 karakterben kell feltüntetni).

Transfer ID: XXXXXXXXXXX (sokjegyű kód, ezt kell a "Közlemény" rovatba írni)
---------------------------------------------

A Transfer ID (egyedi kód) biztosítja, hogy a pénz kizárólag a saját PayPal fiókodba kerülhet. Én tegnap próbaképpen feltöltöttem 5000 Ft-ot 10 órakor, 16 órára már meg is jelent, éjfél után 1-kor pedig egy email is jött a PayPal-től.

Érdekes ugyanakkor, hogy a PayPal-fiókban a pénz feladóját nem látom, még a "Details" linknél is csak annyi, hogy "bankfiókból" érkezett.

Ha viszont most vissza akarnék küldeni magamnak 1000 Ft-ot, ott már ismeri a bankom, fióknevem, számlaszámom, automatikusan:

Tovább nem nyomtam, csak próba volt.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.