Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

már az is épp eleget elmond, hogy a néni a "kihívó melltartók" kategóriában indult. Most komolyan, kihívó szoptatós melltartó? Tehát aki ilyenben szoptat az egyben a férfiakkal is akar incselkedni? Vagy ez otthonra van, hogy apu és a poronty is jól járjon? Vagy hogy van ez? Csak én nem értem ezt a fogalmat?

(#2) Csemike


Csemike
csendes tag

1. Nyilván ő sem a főtér közepén, a piedesztálon szoptatott, hanem mondjuk a tér szélén egy padon ülve.
2. Van egy vállalkozása, ami kismama fehérneműket forgalmaz. Nos, ezeknek a termékeknek is kell a reklám.
3. A kékfolyadékos szárnyasbetét a tévében szerintem gázabb.
4. És ez a hölgy nem a retekklubbon az anyátokközt szünetében vette fel a melltartóját és reklámozta a fehérneműit. Oda jó lesz a kékfolyadékos szárnyasbetét meg a hüvelygomba...

(#3) bullseye


bullseye
addikt

nem értem mit reklámoz, hogy anya? ettől jobb, vagy rosszabb jelölt lesz? az, hogy gátlásai nincsenek ezen a téren, az ok, de lopni is tud majd, miközben bejelenti, hogy aki ebbe beleköt, magát minősíti?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4) adm válasza bullseye (#3) üzenetére


adm
őstag

a hangsúly a nem érteden van. de az sem biztos hogy parci megértette a helyzetet. vagy csak illusztrációnak használta a képet, de annak meg nem az igazi.

a politikai ellenfelei a saját maga tervezett és saját maga és saját gyerekével bemutatott szoptatós melltartókat a saját vállalkozásának honlapjáról töltötték le és küldték be egy bulvárlaphoz azzal hogy sérti őket a polgármesterjelölt tevékenysége.

a képek profik és igényesek, választáson kívül valószínűleg csak szoptatós anyukák találják meg. ezt előrángatni ugyan az a kreativitás kell mint facebookon gúnynevet keresni a kormánynak.

a hölgynek 30-35éves és 2 gyermekes létére - még kis retussal - sem kell szégyenkeznie a főállású szépségversenyzők/celeb "modellek" között.

(#1) JoeYi
az összes kategóriában az összes képen ő van.
tudom elképzelhetetlen hogy vannak anyák akik szoptatják a gyereküket, vannak családok ahol nincs 2 év sem a gyerekek között és még mindig nem szokatlan hogy a testvéreknek közös szülei vannak. ezeket add össze és kijön a kihívó szoptatós melltartó.

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#5) Csemike válasza adm (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

:R

(#6) bullseye válasza adm (#4) üzenetére


bullseye
addikt

Igaza van, hogy lehet anya. Igaza van, hogy lehet szexi anya. Igaza van, hogy lehet szexisen szoptatós melltartót hordani. De abban nincs, hogy nem cserélte le a képeket. Neki is jobb anyaságában megsértve tiltakozni a gonosz vádak ellen (csak nehogy kiderüljön esetleg, hogy az ő sajtósa küldte el a blikkéknek a képeket), és ezzel maga mellé állítani majd minden nőt, mint elébe menni ésszel a dolgoknak, és lecserélni a képet.

+ a kettős mérce is zavar. Ha férfi politikusról találnának képet, ahol szexi kivágott fehérneműt, vagy kiegészítőt forgalmaz önreklámmal, és csak bevillan egy része annak, ami szintén szükséges a gyermekáldáshoz... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) Csemike válasza bullseye (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ne keverjük már össze a férfitangát a szoptatós melltartóval....
És miért is venné le a képeket egyébként? És miért is ne tiltakozzon?

(#9) adm válasza Kalandor (#8) üzenetére


adm
őstag

hanem ő maga küldte be, azzal hogy ezzel lenézi, megveti a polgárokat?
4 jelölt között egyetlen nőként azzal kampányol hogy szoptatott már nyilvános helyen?
egy 2000 fős veszprém megyei kisvárosban?
nem az igényes női vagy eleve kismamáknak szóló újságokban hanem éppen a blikkben?
azután hogy a mostani polgármester tevékenységét az ügyészség vizsgálja?
egy országosan lefutottnak látszó választáson?

értem hogy miért kellett ezt most, de akkor se életszagú ez annyira.

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#10) PH-User


PH-User
addikt

Maximálisan egyetértek veled Parci.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) Parci válasza adm (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ööö... milyen képet? nincs kép a szövegemben. vagy a piedesztálos hasonlat? azt fejből írtam. és egyébként totál nem érdekel a politikai vonatkozása az egésznek, tök mindegy számomra, hogy ki, kit és miért mocskol, én a szoptatás kontra prűdéria témakörre reflektáltam.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) szablya


szablya
tag

Jó melle van. 2.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

amúgy:

"Az anyaságban semmi szégyellni való nincs, abszolút vállalni tudom magam. Ha lesétál egy balatoni strandra, azt látja, hogy ez ma már teljesen normális. Nem abban a prűd korszakban élünk, ahol az ilyesmi tabutéma lenne."

nem egészen értem az "anyaság" fogalmát. pontosabban értem, persze, jó kis demagóg duma ez, amivel csak egyetérteni lehet. ennek ellenére a gyerek szaros pelenkáját sem tesszük fel az asztal közepére, nem kúrunk a főtéren, és nem is ott szülünk, pedig a "fogantatás szentségében", az "emberi élet születésébén" és a "kisgyermek első kis lépéseiben" semmi szégyellni való nincs.

nem a f@szt nem, pont annyi értelme van ennek, mint a gay pride és társainak. evidens, hogy ne b@sztassunk senkit azért, mert meleg, mert eteti a gyerekét stb. persze, hogy ne! aki mégis megteszi, az pont akkora tahóbarom, mint aki az arcomba ordítja, hogy ő bizony fekete, fehér, meleg, szoptatós, mittomén. kit érdekel?

mivel nők nem szokták csak úgy előkapni, itt sem annyira evidens szerintem. főleg, ha nem muszáj. haza ne menjen a strandról ilyen miatt, szoptasson teljesen nyugodtan, de azért ki a barommajom, aki inkább hivalkodik ahelyett, h diszkréten csinálná?

erotikus szoptatós melltartó my ass!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) szablya


szablya
tag

Azért ezt megmutatni, és utána mesterkedni... háát.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) danih


danih
addikt

Tits or GTFO

(#16) adm válasza Parci (#11) üzenetére


adm
őstag

közvetlenül a kép a linkelt cikkben. kicsit tágabban a blikkben megjelent képek és ezzel maga az ügy.

csak mert az hogy szoptatott már nyilvánosan az nekem nem jelenti automatikusan hogy direkt erre készülve akár a városába vagy akárhova máshova csak azért ment volna el, hogy csak azért is nyilvánosan szoptathasson a legnagyobb forgatagban.

(#13) Parci
ha azzal együtt értelmezed, amire vonatkozik, akkor azért kicsit más értelmet nyer. ez pedig a honlapja. tudtommal a politikai plakátokon még mindig nem ezzel a képpel és azzal kampányol hogy anya vagyok szavazz rám.

ráadásul pont ez a probléma. nem a postaládákba bedobott kampány cetlin tűnt fel, hanem a blikkben. így még mindig az valószínűbb hogy nem ő ordítja be az arcodba hogy szoptat.

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#17) Parci válasza adm (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

no mégegyszer: engem nem érdekel "az ügy". az az egy kérdés foglalkoztat, hogy "szerencsére ma már nem prűdek az emberek, bátran elő lehet venni a cicit". szerintem not quite. (és eleve egy indexes interjúra hivatkoztam, vele, amiben a saját véleményét mondja el -- azzal nem értek egyet)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) bullseye válasza Csemike (#7) üzenetére


bullseye
addikt

De keverjük, miért ne? az is van a neten, azt is lehet kapni, az is nemi jelleget takar... egyenlő jogokat követelek a férfi egzotikus táncosoknak!

amúgy aszontam cserélnie kellett volna, modellére, nem levenni. A szoptatás ténye nem titok, csak nem illik politikushoz, mármint aki komolyan veszi magát, programja is van, meg ilyenek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19) dízelracer


dízelracer
senior tag

Hú de félreolvastam elsőre a címet... :B :D :D

(#20) #51736960 válasza dízelracer (#19) üzenetére


#51736960
törölt tag

akárhányszor up a topik, mindig félreolvasom én is, de ezek szerint nem (csak) velem van a gond :)

(#21) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lehet ezt úgy is csinálni, hogy a baba (és a melle) elé tesz egy vászonpelenkát, vagy valami ruhát. A normálisabb nők így csinálják, és senkit sem zavar.

***

(#22) finest válasza #51736960 (#20) üzenetére


finest
őstag

LOL, én is. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23) bullseye válasza adm (#9) üzenetére


bullseye
addikt

azt hinni, hogy ezt nem fedezi fel senki és kerül bulvárba, minimum naivság

úgyhogy igenis lehet, hogy ők küldték be, hogy aztán tiltakozhasson, sértődhessen, és főleg bekerüljön a médiába, ahova amúgy nem tudna simán a programjával, munkával ilyesmikkel. mert miből gondolod, hogy megáll egy kisvárosnál? Ha egyszer nevet szerez, bármi jöhet, megyeszékhely, országos lista, stb.
kevés női képviselő van, pláne ilyen korosztályban, úgyhogy ezzel a felvezetéssel simán harcolhat a nemzet anyja státuszért.

persze lehet egy modern nő is, teljesen tisztességes szándékokkal és némi pechhel. csak politikusról nehéz elhinni az ilyet :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24) adm válasza bullseye (#23) üzenetére


adm
őstag

azért az nem feltétlen egészséges, hogy ekkora országos támogatottságú párttal a háta mögött egy lényegében ismeretlen, vidéki két gyerekes anyáról elsőre azt feltételezed, hogy a saját magát és a gyerekét kitéve akar negatív kampánnyal polgármester lenni. és ehhez a blikket választja és úgy indít hogy meggyanúsítja magát, hogy lenézi és megveti az ott lakókat.

mivel a honlapot és ezzel együtt a képeket évekkel ezelőtt csinálta, nehezen hihető hogy csak kampányfogás lenne.

16core - 32thread - 64gb

(#25) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Én ezt a címet élből nyilvános szopatásnak olvastam és nem értettem a dolgot:D aztán elolvastam még1x:D

(#26) bullseye válasza adm (#24) üzenetére


bullseye
addikt

mert a hazai politika egészséges? :)

a képeket még normális állapotban csinálta, de lehet, hogy azóta politikus lett. és tényleg, mit csináljon egy nagy párthoz tartozó, de lényegében ismeretlen ember, ha politikusként akar sikeres lenni? dolgozzon jól évtizedekig?

a saját meggyanúsításában meg nem a gyanú a lényeg, hanem hogy emiatt ő lett az anyasága és modernitása miatt gonosz erők által üldözött szegényke. miközben mindenki az ellenfelét gyanúsítja negatív kampánnyal.

és mint említettem, lehet csak pech, hogy a fotókat levadászták, és mázli, hogy ilyen könnyen és demagóg módon kontrázható...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27) Gergő_


Gergő_
őstag

Valamennyire diszkrétebben kéne csinálni, mint bizonyos népcsoport DE az evéshez mindenkinek joga van ha éhes, főleg egy csecsemőnek. Ezen kéne elgondolkodni, mert ez nem a ciciről szól, bármennyire is gusztusos a férfiszemnek az a :D csodálatos mell ;]
Le a kalappal a vállalkozó hölgy előtt, amiért nem prűd és álszent. Még több ilyet. ;]

(#28) Parci válasza Gergő_ (#27) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a szaráshoz is joga van mindenkinek, főleg, ha hasmenése van. mégis becsukjuk a wc ajtaját. értem én, hogy egy friss anyának az egész világa a gyereke körül forog, de néha elfelejtik, hogy az egész világ azért nem az ő gyereke körül forog. semmibe nem kerül diszkréten megetetni a gyerkőcöt, sokkal szimpatikusabb, mintha büszkén kirakja a dudáit és az anyaság szentségéről, meg a női egyenjogúságról papol.

(de tudom, hogy tahó vagyok, mindjárt írok egy apple-ös bejegyzést, azzal is kiakasztok majd jópár embert :DDD)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) tildy válasza Parci (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

szerintem lehet diszkréten is szoptatni nyilvános helyen, és jó lenne, ha ebben senki nem korlátozná az anyákat. Az a múltkori gödöllői éttermi eset is felháborított.

Értem én mire gondolsz , de annak vajmi köze van jelen esetben a szoptatáshoz, az már inkább emberi hülyeség.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) Parci válasza tildy (#29) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én sem azt mondtam, hogy éhezzen a gyerek. csak annyit, hogy aki nem törekszik a diszkrécióra, vagy netán direkt mutogatni akarja, az suttyó.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#31) adm válasza bullseye (#26) üzenetére


adm
őstag

nem nem az és nem mondtam hogy ez feltétlen a te hibád.

de sem a tét, sem az előélete, sem a körülmények alapján nem az jut eszembe hogy ez egy megrendezett kampány fogás lenne. érzésem szerint már pártszimpátia alapján is esélyes, de legalább favorit épeszű kétgyerekes anya ilyet még ebben a környezetben sem vállal el.

mod: lassan 10 éve építészeti elv itthon is, hogy olyan nagy forgalmú középületekben, ahol várhatóan fél-1 óránál többet kell várni a wc, mozgáskorlátozott wc mellett legyen szociális helység is, ahol akár lehet szoptatni, tisztába tenni, rosszul lét esetén pihenni, esetleg a mentő érkezését várni. ilyen például elvétve valósul meg, nagyobb terek meg parkok mentén meg szinte soha.

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#32) bullseye válasza adm (#31) üzenetére


bullseye
addikt

ja meg a rámpa a kerekesszéknek is kötelező...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33) Marci79 válasza Parci (#28) üzenetére


Marci79
aktív tag

Jó a meglátásod. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.