Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Douwe


Douwe
csendes tag

index-es cikből: Exlplorer viszont teljesen összeomlott, a nyolcas változat frissen letöltött bétája 20 százalékig jutott. már több honapja kijött a végleges változata. Az Opera10-ből még csak béta van ,de abból véglegest használt a tesztre az író.

(#2) Csakénvagyok válasza Douwe (#1) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Fura, nekem volt olyan oldalam amit a linuxos FF, Seamonkey, Chrome nem tudott megjeleníteni, vagyis mindig visszadobott az előző oldalra, viszont a linuxos Opera10es igen. Apropó

vagy száz év alatt megsemmisítő csapást mérjen az Internet Explorerre és megnyerje a böngészőháborút. Vagy hamarabb :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Renwick


Renwick
őstag

Nem mintha védeni akarnám a Mozillát (amit a Firefox 3.5-tel fejlesztés címszóval műveltek, az konkrétan egy vicc), de azért én nem adnék ennyi időt az IE-nek. Pláne miután a dolgok állása szerint kiveszik a böngészőt a Windows 7 bizonyos változataiból.
De tényleg jó a szöveg. :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ha azt nézzük, most, hogy az IE is elkezdett normális módon fejlődni, nem vagyok benne biztos.
A kiegészítők oldaláról is pl., ami az egyik leginkább mérvadó ok az FF mellett, előbb-utóbb eltünhet az előny.
Persze kérdés, mennyire mozdul közösség az IE kiegészítők fejlesztésére.
A Webslice pl. kifejezetten érdekes és jó ötlet.

Mondom mindezt úgy, hogy ezer éve FF használó vagyok :) .

- http://pazsitz.hu -

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Hááth nem tudom, én most rákattantam a Chrome-ra! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#6) RootRulez


RootRulez
félisten

IE-t csak addig használok, ameddig letöltöm a FF-ot, ha épp nincs a gépen.
Operát használtam régen, de nem igazán jött be.
Chrome meg elvágta magát nálam a szerződésbotránynál, volt a gépemen kb. 5 percig.
A többiről egy szót se... (persze nem azért mert rosszabbak, csak nem ismerem őket)

═════════════════════════════════════════

(#7) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

hát nemtom... tech cikkeket indexen nem tudok komolyan venni, bár most a 3.5-ös FF-ot se nagyon értem. nálam nem lett gyorsabb, se jobb, se szebb. szerintem manapság már nem lehet látványos fejlesztést itt produkálni, ezért is tök mindegy, ki nyeri a böngészőháborút, ami még anno főiskolás koromban indult, csak akkor Netscape Navigator volt az uralkodó és IE jött fel...

(#8) cizoe


cizoe
őstag

Kalap szar ez az indexes cikk. Hozza a szokásos béka segge alatti színvonalat.

"A 3.1-ről való váltás nem lehet kérdés" - Mivan? A 3.1 az a 3.5 régi neve, keveri a srác a 3.0.11-el. Gáz.

"Explorert meg az, aki nem mer belevágni egy új böngésző telepítésébe"
- Mivan? Eszedbe sem jut, hogy valaki direkt nem vált erről az amúgy egyáltalán nem szar böngészőről?

"szegény Internet Exlplorer" - Másfél nap alatt nem bírta átnézni a cikket. Megint gáz

"Végül említsünk meg egy apró, de annál hasznosabb funkciót: a böngésző folyamatosan menti a webes szövegmezőkbe írt tartalmat, így ha véletlenül bezárnánk az ablakot, nem vész el a félig megírt, kilométerhosszú blogkommentünk vagy fórumhozzászólásunk."
- Ez nem újdonság.

A speed dialt viszont hiába keressük, úgy tűnik a Firefox ezzel is utolsó lesz, vagy az egészet ráhagyja a kiegészítő modulok íróira, csinálják meg ők. - Ez egy direkt hadművelet, a politikájuk része. Nem esett le? Community + Extensions = fun

"legjobb, legszebb és leggyorsabb, ideje igazságot tenni." - Aztán pont te fogsz, mi? Majom.

A sunspider pedig minden, csak nem valós felhasználásra kivetíthető teszt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

senki sem mondta, hogy vegyétek komolyan a cikket (se azt, hogy nem). annyit mondtam, hogy a lépésről-lépésre haladó, 100 év alatti megsemmisítő csapás hatalmas duma! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) tildy


tildy
nagyúr

Kicsit unalmas az index rókas*ggnyalása :U
Pont za ilyen cikkek is hozzájárulnak ahhoz, hogy bár oké , jó a Chrome, meg az Opera, de akkoris mi ezt ajánljuk.
Tudatos, vagy kevésbé tudatos reklám.
Magánszemély esetén elviselhető, egy hírportál esetén azonban elvárható lenne az objektivitás:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Wolverine válasza cizoe (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, én laikus vagyok, de sírva röhöghetnékem támadt az olvasásakor... :DDD

(Parci, szerinted a PH-s olvasók közül hányan vették komolyan azt az irományt? :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.