Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domi007


domi007
őstag

Ennyiért olcsó és hordozható alternatívát nyújt.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2) Mamuska válasza domi007 (#1) üzenetére


Mamuska
őstag

Ja csak nálunk semmi sem annyiba kerül mint máshol.
Annyámnak vannak Kaliforniai magyar barátai és mind meg volt lepődve hogy milyen kurva drága lett ez az ország és hamar visszahúztak, pedig gondolták visszatelepülnek de hát nem.

(#3) .mf


.mf
veterán

Ez nem semmi! :Y :C
Még ha 10-szer ekkora is lenne, akkor is kicsinek nevezném, de ez megdöbbentően kicsi :C
Remélem ez az ár és méret a többi projektor árára is hatással lesz végre. Valamint azt is remélem, hogy ez a technológia gyorsan elterjed; ja és azt is remélem, hogy ezek még ebben az évtizedben kaphatóak lesznek nálunk is :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Én azt furcsállom,hogy ez a Aiptek cég nem egy világmárka,és akkor előáll egy ilyen kütyüvel... :U :C

.::> <::.

(#5) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Na ez nem semmi! Egy ilyet elfogadnék.
Nem tudja valaki, hogy ezekben is cserélni kell időnként a lámpát?

(#6) a2d2


a2d2
addikt

Egy akksi üzemidőt írhattak volna még, bár ennél nem ez a lényeg, de ha már egyszer beletették :)
Lehet elkezdek gyűjteni egy ilyenre (nincs hely a szobámban nagy tv-nek). Viszonylag barátságos az ára szerintem. Az is érdekelne, hogy led-es technológiával működik-e? Tudja valaki?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) L3zl13 válasza a2d2 (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A felbontást sem írták...

Aki hülye, haljon meg!

(#8) a2d2 válasza L3zl13 (#7) üzenetére


a2d2
addikt

Utánanéztem gyorsan:

The aluminum and plastic sandwich has a 20,000-hour LED lamp which, according to them, doesn't need warming up. The company also says the $600 projector battery offers "hours" worth of viewing time at 640 x 480 pixels, either from your computer or using its SD card slot or 1GB of internal memory.

800x600 jó lett volna :(
Led lámpa jó dolog, mondjuk gondoltam hogy az van benne

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#9) .mf válasza a2d2 (#6) üzenetére


.mf
veterán

A 3M led-es megoldását licenszelték.

Az akkus üzemidő azonban nem lehet sok, mert ez egy nagy fogyasztású led, a készülékben pedig kb mobil-méretű akku van... Tehát marad a táp ;)

(Amúgy egy LCD-TV VESA-s falraszerelő szettel igazán nem foglal sok helyet)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) kaller1 válasza a2d2 (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Na igen a VGA nem túl sok.Bemenetekről van valami infó? TV tunert,ilyesmit lehet rá kötni?

.::> <::.

(#11) a2d2 válasza .mf (#9) üzenetére


a2d2
addikt

Nincs szabad falfelületem sem. Nagy szekrénysor, teteje meg tele ereklyékkel :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#12) James Bond™


James Bond™
tag

Régóta gondolkodom azon, hogy venni kellene egy projektort. Van hely a nappaliban, ahova lehetne vetíteni. Ez a gép elég kicsi, ekkorát még nem is láttam, de a megjelenített kép is elég kicsi, akkor inkább maradna a plazma tv. Egyébként szerintem sem ennyi lesz az ára. Egy jobb fajta "nagy" projektor is 200 ezertől kezdődik, Magyarországon.

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#13) Rover623


Rover623
félisten

Uborkaszezon...:F
Ez egy június eleji hír...:(

primus inter pares

(#14) gerilee válasza a2d2 (#11) üzenetére


gerilee
aktív tag

Ha nincs szabad falad, akkor hova akarod a projektort irányítani? :F

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) kaller1 válasza gerilee (#14) üzenetére


kaller1
veterán

Mondjuk a szekrény elé egy vetítővászonra? :F

.::> <::.

(#16) a2d2 válasza gerilee (#14) üzenetére


a2d2
addikt

Monitor felett van egy áthidaló szekrénysor, arról le lehetne pont húzni egy vásznat, és akkor még az 5.1 is jó irányba állna :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Aiptek neve számomra nem jelent egyet a minőséggel, így kétkedve fogadom ez a hírt...
Pláne, hogy nem szerepel a hírben olyan fotó, ahol a kivetített képet lehetne látni... :U

Samsung Galaxy A54

(#18) rimbo


rimbo
tag

Ha bármikor is elindul a mobil tv, csak ilyen eszközökkel tudom elképzelni.
A 6 centis kijelzőkön nem lehet látni értelmesen semmit, egy ilyen vetítéssel viszont már tényleg lehetne követni mondjuk egy labdát a focimeccsen. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.