Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez nagyon jó, hogy mindjárt 2 cikket is kapott... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) LBandi


LBandi
aktív tag

Hát még elég kezdetleges. :U

Ha tényleg valami puha papírtapintású felülettel rendelkezne akkor WC-ben, mosdóban kiváló helye lenne mint törlőeszköznek.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#3) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

áhhh...

Nehézkes, lassú, kényelmetlen és nagyon gyorsan tönkreteszi az áramköröket (valószínűleg).
Zsákutca.

(#4) Duree


Duree
veterán

Ez lenne a jövő?Talán igen,talán még ez jó megoldás is.

duree54

(#5) merkucyo válasza LBandi (#2) üzenetére


merkucyo
aktív tag

egyetértek

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#6) zdanee


zdanee
őstag

Azert a lenyeg a vastag, nem hajlithato fekete buciban volt. Ha modjuk egy vagy ket kissebb buci es kozte egy tekergetheto kijelzo lenne, azzal mar lehetne kezdeni valamit. Amugy jol lattam, h Android futott rajta? Ez a rendszer tenyleg elfut meg a WCpapiron is :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#7) Valzor válasza zdanee (#6) üzenetére


Valzor
aktív tag

Jól láttad ;) A flexibilis kijelző az bejövős, csak ez a hajlítgatós rész sántít szerintem.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ezek most meghülyültek? Addig oké, hogy hajlítható kijelző és a hardver hozzá, elképesztően hasznos lenne, ha leejtve nem hullana darabokra, pattanna le a festék, repedne a ház, törne a kijelző, stb. De hajlításokkal való vezérlés? Megcsinálják hajlíthatóra a kijelzőt, az alaplapot, még az akkut is, de képtelenek hajlítható érintésérzékeny felületet csinálni? Most vegyítették a 21. századeleji technológiát a '80-as évekével? (arra célzok, hogy a kijelzőnek fizikai ráhatás kell, mint a rezisztív érintőkijelzőknél).

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát nemtudom ki h van vele de engem nagyon is érdekel h mi lesz ennek a technológiának a vége.Ez még igencsak kezdetleges darab.De gondoljunk bele a mobilok önmagukban nem öregek így 1-2 éven belül bármi lehet belőle.:R:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#10) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Csak eljön már az az idő is, mikor emberi szerveket fognak nyomtatni. :DD

PS4

(#11) Rickazoid válasza mrhitoshi (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Benne van legalább egy magyar tudós is, szóval.. :)

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) Pete55555


Pete55555
addikt

Hát ez egy kalap @@@@. Majd 10 év mulva meglátjuk mi lesz belőle, de ennek nemsok értelmét látom, meg ugy egyébként mire jó, ha hajlitgathatom a telefonomat?....
Ha össze lehetne hajtani teljesen annak már látnám értelmét. elővennék egy 3"-os cuccot a zsebből és kihajtogatnám 6"-ra, na majd olyat mutassanak. (persze értem, hogy még most fejlesztik stb... de ennek igy most nem sok haszna van)

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) Pete55555


Pete55555
addikt

Dupla lett vmiért...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Ilyen bonyolult kezelési módszert sem láttam mostanában :)

Forward thinking. كرر

(#15) helixP


helixP
nagyúr

Mért kell fikázni egy kísérleti projektet? :) Nyilván ez csak a kezdet, ilyet nem akarnak piacra dobni. Elég sok minden hülyén vette ki magát, mint prototípus (az első repülő, a szobányi számítógépek), aztán mégis lett belőle valami. Szóval, hajrá Juharleveles srácok!

(#16) kovgab


kovgab
aktív tag

Jah, nekem tetszik. Remélem ki is találnak hozzá valamilyen értelmes felhasználási területet is.

Ká Úr

(#17) kazie


kazie
tag

Ezzel csak az a baj, hogy a telefon egyik része hajlítható csak, mert ott van a fekete cucc is, ami valószínüleg sérülékeny, és az akku is abban van.
Az akksi miatt itt még várni kell nem kevés évet egy valóban paperphone-ra. A jelenlegi telefonok akkuja se bírja 2-3 napnál többnél, hát akkor mit várnánk majd egy papírvékony akkutól. Kb. 10 év és meglesz.

De nekem alapból nem tetszik ez a papírvékony, flexibilis dolog, idegesítene, hogy mindig behajlik a kezembe és nem lehet normális nézni csak egy homorú kijelzőt.

(#18) Pubszon


Pubszon
veterán

A kezdet a nehéz, ha van mit, fejleszteni már könnyű.
Az első PC, TV, Mobiltelefon, stb is "zsákutca" volt. És lám, ezek nélkül már nincs meg az ember. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.