Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Kroni1 válasza tecsu (#41) üzenetére


Kroni1
veterán

Vártam, hogy valaki lecsapja a labdát. Szerintem jó az analógiám, csak te rosszul gondolsz a soundbarra, itt a fő funkciók a kenyelem, a helytakarékosság és nem a dizájn vagy a zenehallgatási hangminöség. Akinek nincs helye erősítő meg hangfalak számara az feltesz egy bart a falra és még a gyerekek se szedik szét.
Amúgy most komolyan szerinted az átlag userek hány százaléka vágyik arra, hogy ha bekapcsolja a tv-t mindig második távirányitóval be kelljen kapcsolni a stereo erősítőt, és azon kelljen állitgatni a hangot? Ok, vannak hazimozi erősítők is hdmi arc-al, de egyrészt zenére azok se az igaziak, és árban egy olyan rendszer messze drágább egy normál soundbarnál.

Szerintem nem hobort és nem fog elmúlni egyhamar. a mai világ az egyszerűsödés felé halad, sokkal nagyobb rétegnek van igénye erre, mint egy igazán jól hangzó stereo erősítőre, kábelekkel, nagy sugárzókkal, plusz nyűgként második táviranyítóval. Aki az ncis hangján akar javitani, és neha filmezni, bluetooth zenélni szeretne annak ez sokkal kényelmesebb és 80-100e körül már rohadt jól szóló soundbarok vannak! Az ismerőseim nagyrésze BT-n hallgat telórol mp3-at, mert kényelmesebb mint a kábelezés, es a flac-ról nem is hallottak sosem. Szóval lehetünk igenyesek, de el kell fogadni, hogy vannak akiknek máshol van a hangsúly.

"Nem hallottam még jó soundbart" - mondjuk így nehéz veled erről vitázni, de hallgass meg csak egy yas-306-ost akár mélynyomó nélkül hogy mit tud filmek alatt, nekem hatalmas meglepetés volt! A soproni uton az extremaudioban ki volt allitva.

Hidd el az emberek 90%-ának fel se tünne az ennél jobb hangminőség, ergo tök felesleges neki a "jobb hang" mint funkció. Viszont a kábelek (amiket persze pénzért el lehet tuntetni) meg a sok nyűg meg a porfogó felület, meg hogy az aaszony morcos az feltűnik. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.