Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ez a reklám, fel sem foktam... milyen ott a reklámblokk?? visszasírnám a magyarokat... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Ott a pont! :C

(#3) big-J válasza ledgeri (#1) üzenetére


big-J
őstag

én fordítva, ezeken lehet röhögni, itt meg ovisnak néznek

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Nem gondoltam volna h Japánban még foglalkoznak ilyen gagyi felbontással akkor már inkább az Acer Aspire S7 full hd-s üdvöskéi azok még occobak is. ;]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) DoItYourself válasza pusszycat (#4) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ilyen méretben azért laptopnak nem rossz ez a felbontás - tabletnek a mai divat szerint kicsi :U
Ettől függetlenül jó cuccnak néz ki, jól áll neki ez a szögletesség, a 360 fokban kihajtható kijelző pedig nagyon rendben van. :R

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6) Prof01


Prof01
veterán

Érdekes koncepció.
A reklám meg szörnyű. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7) pusszycat válasza DoItYourself (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Igen de ennyi cash-böl kijön 2.5 Asus zenbook + 1-2 sör is. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) mzso


mzso
veterán

Ha fullHD lenne, a kijelző elforogna ahelyett, hogy billentyűzet alulra kerülne akkor még jó is lenne.

(#9) ledgeri válasza big-J (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Képzeld el nézel egy japán nyugis(??) filmet, aztán ez ébreszt...

Mondjuk én is 2 hétig vígan vihorásznék a tv előtt, de hosszab bideig nem... :B :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

A cucc jó, akárcsak az Asusnél, de megint az ár. Félmillió :Y :W

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#11) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Jól értem, hogy kihajtva a kijelzőt alulra kerül a billentyűzet? És akkor az letiltódik, vagy nyomogatható, vagy mi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.