Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreenGuy


GreenGuy
tag

Én a videó alapján nem sok változást látok az előző részekhez képest -grafikailag legalábbis:U.

(#2) sto1911 válasza GreenGuy (#1) üzenetére


sto1911
veterán

En sem, viszont erdekesen lokodik arrebb a hulla 2:05 korul ;) a jatekos igencsak iranyt valtott :DD

Mondjuk ez a jatek mindig is az agyatlan lovoldozesrol szolt, sok ujdonsagot nem lehet belerakni. A humoros oldokles pl. megmarad a Serious Sam sorozatnak.

[ Szerkesztve ]

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Mar alig varom a jatekot.

A Painkiller nalam favorit volt evekkel ezelott.

(#4) smkb


smkb
őstag

Hát a kommentár alapján jelzett víz és napfény effekteken kívül egy ugyanaz mint a régi. Az ellenek animáltsága sem változott. Viszont ez legalább futni fog még a 3-4 éves vasakon is.

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

az alapjáték nekem nagyon tetszett... a kieg (battle out of hell) kicsit nehezebb is lett, meg valahogy nem volt az igazi... leszámítva a leningrad map-et... azon leseggeltem, amikor felharsant a szovjet himnusz... mintha bakelitről szólt volna :) az overdose viszont kimaradt... szerintem végigküldöm az alapjátékot meg a kiegeket az új rész előtt :) tetszik ez a dark-os serious sam stílus nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.