Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D013


D013
aktív tag

Egy ideje már nézegettem, a kameráról egyértelmű volt hogy ilyen lesz. A youtube videókból kiderül hogy sajnos képes éjszaka 10-14%-ot is merülni csak úgy, de lehet csak a tesztelő kapott rossz darabot. Nem lehet rossz ez az üzemidő, de mégis, bármerre járok ott van velem a töltő szóval nekem nem lenne hasznos így.

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sajnos nekem az egyetlen pozitívuma (eszement akksi és üzemidő) kevés ahhoz, hogy ellensúlyozza a sok negatívumot (nagy, nehéz, ronda, szar a kamera és még drága is viszonylag).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) modulus


modulus
aktív tag

Ez így konkrétan a túlélő felszerelés része lehet. Nemcsak brutális mennyiségű extra energia jöhet jól egy kirándulás során, de a majd' 300 gramm önvédelmi eszköz is lehet, esetleg sátornehezék.. :D

Ja, a design egyébként nagyon tetszik. Nem egy átlagos darab, plusz elég vastag is.
Jöhetne más gyártó is hasonló paraméterekkel. A 3 ezres akkuk helyett beférne simán az 5 ezres is, plusz a jobb kamerának is lenne hely.

[ Szerkesztve ]

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Nagyon tetszik, de csak fele ennyit ér. A negatívumok engem nem is zavarnának. Csak az ára.

(#5) punky10


punky10
addikt

Ha lenne egy IP67-es védelme,akkor nagyot ütne(nem csak szó szerint... :D )a strapatelók piacán.Ott még nem sikerült összehozni a jó akksi,erős belső párosítással egy elfogadható árú telefont.Ebből csak a víz-és porállóság hiányzik.
"Próbálkoztam több szelfi lövésével, arcszépítéssel, vakuval, elmosással, monokróm rögzítéssel stb., ám az eredmények így sem túl combosak."
Az arcszépítést ne egy telefontól várd... ;] Bocsi,magas labda volt.../OFF]

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#6) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ilyet bérelnék nyárra fesztivál telefonnak :) Más esetben nem kéne.

(#7) ablack


ablack
senior tag

A GearBest-re mutató linkek hibásak.

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Nem értem felső kategóriában miért nincs ilyen vagy legalább fele ekkora telepméretű készülék? Ha egy telefonba beletesznek nagy akkumulátort akkor borítékolható, hogy a hardver vagy a kamera vagy mindkettő értékelhetetlen lesz. Én simán bevállalnám ezt a készüléket 30 deka ide vagy oda, ha minimum egy S625 dübörögne benne, jobb minőségű kamera, OIS és egy tanítható infra még beállna a csatasorba, de így felejtős. Nekem ez a Helio P széria nagyon nem szimpatikus és minden kínai full view vagy nagy akkumulátoros készülékbe ez kerül vagy a P25, mikor ott az X széria is, az az egyedüli szimpatikus széria számomra a Mediatek-től most.

[ Szerkesztve ]

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tipikus példája a kívül ez mi, belül egész jó telefonnak. Bár a software se valami ütős.

Finn the human

(#10) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mindeig ezt mondom. Inkább legyen egy darab NORMÁLIS kamera elő és hátul, oszt jóvan. Fölösleges megszórni velük a kasztnit mégjobban, ha egyik sem tud értkelhető képet csinálni...
Annak a sok mAh-nak meg súlya van... Nem lehet ezt belesűríteni 120g-ba. Nekem mindenesetre nem kéne csak azért, mert sokáig bírja.

(#11) milkabrams


milkabrams
őstag

Nem hülyeség, mert elég gáz, hogy alig jön ki 3,5-4 óra kijelzőidő az LG V20-al, de ez túlzás. Számomra az ideális egy 8,5-9 mm vastag telefon lenne 7000-es akkuval.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#12) Szabcsizz válasza milkabrams (#11) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ezt én is soknak érzem már. Kicsit elszaladt velük a ló. Egy jól megírt szoftver mellett a 4000mAh is bőven elegendő. Sokszor két napra is. Inkább legyen annyi,de csináljanak már egy normális szoftvert hozzá...ne csak így,hogy ráhányjuk azt kész..

(#13) milkabrams válasza Szabcsizz (#12) üzenetére


milkabrams
őstag

Legyen inkább 6000, az már elég egy napra.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#14) hajbel


hajbel
addikt

Tetszik az irány, az irányítás már kevésbé. Csillogó-villogó, 20 mpx kamera helyett több telefonban lehetne nagy akksi fícsör.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#15) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez egy powerbankba épített telefon.

(#16) GreatL


GreatL
őstag

Jó lett a teszt és a stílusa is.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) joey04


joey04
titán

kurva jó lehetett volna...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Lami66


Lami66
őstag

Fórumos kérdezz-felelek:
Mennyit bír egy töltéssel?....Nem tudom, még csak két hete van meg.

(#19) Termi92 válasza D013 (#1) üzenetére


Termi92
tag

Igen, sajnos a mediatek nem ért az energia takarékossághoz. Egy lenovo p70 és egy Xiaomi Pro után többet nem kell MTK (mindkettőben 4000-es akksi volt, egyik se bírta egy napnál tovább, éjszakák alatt meg 10-20%-okat merültek, mindegy volt nekik minden). Most egy Redmi Note 4 Global teljesít nálam szolgálatot, az SD625+4000-es akksi 2-3 napra is elég, egy éjjel alatt pedig a 1-3% merülés az átlag.

(#20) Murdock1981


Murdock1981
tag

Én minden este töltőre rakom a telefont, akárhány százalékon van. Ettől függetlenül, tetszik a telefon és vennék is ilyet, ha szoftver oldalról is pöpec lenne. És igen, simán lehetne bármelyik telo néhány mm-rel vastagabb, hogy beleférjen a nagyobb akku

(#21) vilmose33


vilmose33
őstag

Fele ennyiért másod telefonnak ,nem lenne rossz. Kérdés persze ,hogy ténylegesen meddig bírja az aksi.

A jövő most van

(#22) bélus91


bélus91
tag

milyen okosan sikerült powerbank :P

(#23) atike


atike
nagyúr

Ha valaki nem szeretné naponta / kétnaponta tölteni a telefonját és cserébe hajlandó lemondani egy pár dologról akkor jó ajánlat lenne.... Részemről inkább töltöm sűrűbben a telómat... :)

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor ugyanezt szolidabb designnal és jobb kamerával, IP vedelemmel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) noro79


noro79
tag

Képernyő tesztekről hol a Samsung?

(#26) Graphics válasza noro79 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a kérdés?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Zsolto


Zsolto
őstag

Ennél is valószínűleg az lesz a probléma, ami a külső akkukkal -- a töltési idő. Van egy 20e mAh-s külső akku a családban, amit ha lemerül, kb. 24 órán át kell tölteni. Ez egy telefonnál nem túl praktikus. Ha meg állandóan rátöltesz, akkor sose használod ki a kapacitását. Szóval egy bizonyos határon túl nincs értelme növelni a kapacitást.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#28) FireFox1996 válasza D013 (#1) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

11000mAh-ból éjszkánként 10-14% lemerült, azaz 1100-1540mAh, tehát egy normál telefonnál ez 50% merülést jelent. Vmit elb*szhatott a tesztelő.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#29) noro79 válasza Graphics (#26) üzenetére


noro79
tag

Miért nincs a képernyő teszten a Samsung . Ennyi. Akkor a hardver összehasonlításban is ugyan azok a mobilok legyenek mint a képernyő teszten

(#30) Benőke


Benőke
őstag

"K10-et csak az óriások fogják tudni egy kézzel kezelni,"
"167,4 x 78,5 x 13"
Tekintve hogy a vastagságát leszámítva a többi mérete kb átlagos ez így egyszerűen nem állja meg a helyét...
Manapság is jönnek a bőven 5 col feletti mobilok.
Megnézném azt a nem óriás embert akinek a hüvelyk úja legalább 5" hosszú, hát hogy egy kézzel kényelmesen átérje. És akkor nem beszéltünk a manapság divatos lób@szó méretű telefontömegről.

Vastagsága és súlya lehet a nehezítő tényező.
Kifejezetten örülök a nagyobb akkukapacitásnak, talán ez a 10.000 -es túlzás, de az átlagos 3000 csak elégséges üzemidőt biztosít. Ez ugye azt jelenti magyar honban hogy 1-5 közötti skálán ez egy kettes.

Ha már nagy a telefon ne legyen papír vékony és gyömöszöljenek a házba egy 4000-5000 aksit és azzal el lehet lenni egész nap akkor is ha nem tudunk töltőre állni de amúgy meg használni kéne...
Ráadásul mivel öregszik az akku, idővel kevesebbet fog bírni. Hiába tudja új korában az egy napot ha 2 évesen már felet se bírja ki, akku ugye nem cserélhető.

Asszonynak kéne telefont venni és bajban vagyok mert mint lapát, akku meg kicsi, néhány kivételt leszámítva.

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

A telefon szar, a westworld viszont jo. :DDD

(#32) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ennek az izének, vannak pozitívumai de nem én vagyok a célközönsége.

Mert lakni, muszáj.

(#33) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nekem tetszik,de itt ki is merült...
Drága,gagyi hangzás,gagyi kamera,mint mindig. (Kár érte! Kiváló ügynök lehetett volna.) :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#34) Fall-N válasza Murdock1981 (#20) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha ilyen telefonod lenne nyilván nem tennéd minden este töltőre. Ez is csak megszokás, mert nem bírják a telefonok egy napnál tovább. Ezért nem rossz irány ez.

Jobb minőségű komponensek bele (kamera, DAC, szoftver), S625 az MTK helyett és egy 6000 MAh-s akksi és egész jó telefon lenne. Persze módosítatlan droid mellé*.

*Sok múlik ezen is, Mi A1 jól bírja a 3000-es akksival.

[ Szerkesztve ]

(#35) zeg


zeg
senior tag

Kb. 20$-ért hátlapra ragasztható 2-4000mAh akksikkal tele az Aliexpress(ill. az adott tipushoz készült akkus hátlappal). Inkább applikálnék ilyesmit a telómra, mintsem egy ilyen, póverbankba integrált vackot cipeljek..

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#36) #46922752


#46922752
törölt tag

Szerény véleményem szerint inkább a note 8am, és két powerbank mint ez az ipari hulladék. Nagy, nehéz ormótlan. Pont azt veszti el amiért az ember szívesen a kezébe veszi a mobilt.

(#37) Graphics válasza #46922752 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Roppant mód egy kategória tényleg... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Egy kis régi kínai telefon feeling... sajnos nem annyira rossz, hogy olyanokat lehessen írni róla. ;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#39) DamianB


DamianB
őstag

Köszi erre a tesztre vártam már régóta nagyon szerettem a 3T de zerolemon aksitokba használom mivel másképp nem bírja nálam túl sokáig . Nézegettem oukiteleket nekem tetszenek de ez így értékelhetetlen.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#40) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Csak én érzek politikai töltetet a címben? :U
Az írónak itt üzenem, hogy kerülje az ilyet egy ilyen portálon. Azért is, mert ez nem csak politikai kérdés, hanem stratégiai kérdés. Elég komplex amiről nyílván negatív és pozitív illetve kényszer aspektusokból egyszerre lehetne véleményezni... Csak ennyi. Az én álláspontomat nem fejtem ki, pláne mert semleges, így megenne a jobb-ball, kormánypárti-ellenzék és liverális egyszerre. Nem leszek köz préda. :(

Nekem tetszik a telefon koncepció. Hátizsákos utazóknak nagyon jó lehet, akik külön fényképezőgépet cipelnek magukkal. Bár a légnyomásmérő azért bekerülhetett volna hegyi túrák miatt.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#41) Csapoati válasza Aprósólyom (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Túlgondoltad ezt egy kicsit szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) punky10 válasza Aprósólyom (#40) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem igen,csak Te...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#43) Fryskitt válasza Aprósólyom (#40) üzenetére


Fryskitt
addikt

Aztaaa... sokat nézed a királyi tévét. Nézzél rendes adókat, Csillagkapu, Star Trek, Orville, Big bang theory, stb. Jobban fogod érezni magad. :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#44) TomMusic


TomMusic
őstag

Ennyi pénzért, ilyen képet csinál.. Háát ezt eléggé elszúrták a gyárban/tervezőasztalon.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.