Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Szar belegondolni abba, hogy milyen mobilok kerülhetnek így a darálóba, amiknek egyébként még lehet gyűjtői értékük. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) Norbi. válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Norbi.
őstag

Van Médiában dolgozó ismerősöm, 6700, 8600 Nokiából többet is leadtak, 6300, 6500-ból pedig rengeteget.
De, ne legyél abba biztos, hogy mind a darálóban végzi. :))

(#3) Armagedown válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Armagedown
őstag

Akkor ezt a videót nem is ajánlom neked:
Vajon mi lesz az e-hulladékunk sorsa?
#2 Akinek van még ilyen mobilja, nekik ezeket kár beadni, mert ilyen minőségű feature phoneokat már régóta nem gyártanak, beszélgetésre használhatóak azok is, a 2Gt nem fogják egyhamar lekapcsolni.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4) ledgeri válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akinek az eszmei érték fontosabb, mint a 40k, az nem ajda le! Aki meg nosztalgia-vásárolna, az meg amíg ez fut szívhatja a fogát... , aki meg elötte betárazott, annak meg befektetés :)
Nekem is az a szerencsém volt, hogy egy éve "ismerős nagyi"-nál voltam, mert szóba került hogy majd veszek telefont (mielőtt kijott ez a program), és mondta, hogy ő most vett eggyet, a régit megkaphatom, és mikor kerestük a dobozát, akkor egy másik is előkerült, és picit tukmálták, hogy vigyem el, mert nekik nem kell. És a 4g kivezetésre is be lettem biztosítva ;] Az én kékfényűre moddolt 3310-esem, 3220-asom, és 5530-am sem fog ilyen programban megsemmisülni!

#2 Norbi. De a lejelentett imei-k listája nem lesz tiltós?? Bár a vitrint nem fogja érdekelni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) sz.balazs.95 válasza ledgeri (#4) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát, de ez az, hogy egy laikus nem fog tudni különbséget tenni két régi telefon közül, hogy melyik lehet ritkaság, és melyik nem. Neki ez ingyen pénz, ennél fogva okvetlen élni is fog vele.
A másik ilyen dolog, ami kikészít, amikor cégek selejteznek le dolgokat, de úgy, hogy az megy a darálóba, és fel sem merül, hogy az valakinek érték lehet.
Az még egy szerencsés eset, amikor pl a munkáltató leselejtezett cuccokat jelképes összegért eladja a dolgozóknak, de ehhez is “jókor jó helyen” kell lenni, vagy ismerni kell a “valakinek a valakijét”. Máskülönben meg így jártál.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) ledgeri válasza sz.balazs.95 (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez igaz! A harmadik meg mikor az Icloud védett i dolgokat nem lehet használni, mert biztos lopott, pedig az emberke csak nem lépett ki...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) tlac válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


tlac
nagyúr

én is beadtam egy hibátlan Lumia 640-et, minden tartozéka, papírja meg volt, akku is cserélve volt benne újra
eredetileg nem akartam, de a második körbe pont beleesett

(#8) sz.balazs.95 válasza tlac (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az mondjuk számomra nem képvisel akkora értéket, de a WP7-es mobilokat egyszer jó lenne összegyűjteni a nosztalgia kedvéért.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Remélem a napihasználatos l640-em nem olvassa aaz előbbi két hsz sorait :O ( ;] )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) sz.balazs.95 válasza ledgeri (#9) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem kifejezetten rossz emlékeim vannak arról a korszakról, amikor az ilyen Lumia 520, 530, 640, stb. tucat mobilok voltak a WP szinonímái. :( Az eredeti koncepció szerint a WP kvázi a szegény ember iPhone-ja volt, azaz prémium, de megfizethető mobilok voltak. Ilyen volt az Omnia 7, Optimus 7, a HTC mobilok, vagy akár a korai Lumiák, mint a 800, 820, 925, stb. Ehhez képest a legtöbb ember az olcsó bazári mobilokra asszociál, ha a mobilos Windows jut eszébe, hála a Nokiának. :U Szvsz. a platform renoméjának ez többet ártott, mint amennyit használt, mert erre a célra már ott voltak a tucat Android mobilok, sokkal stabilabb felhasználói és fejlesztői bázissal. Mindegy, ez már nagyon off. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) tlac válasza sz.balazs.95 (#8) üzenetére


tlac
nagyúr

pedig hagyományos telefonra degradálódott az idővel :)

(#12) RasztaCsubi válasza tlac (#7) üzenetére


RasztaCsubi
csendes újonc

Nofene, nálam a Lumia 640 LTE megint megúszta.
A végén még kénytelen leszek tönkretenni ...

(#13) ledgeri válasza RasztaCsubi (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha LTE, akkor azért mert LTE!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) benedekco válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


benedekco
addikt

Jah, anyámékat is behülyítették, hogy lekapcsolják a 3G-t ezért le kell cserélniük a 2G-s készüléket, azóta van 4G-s készülék, cserébe a hangminősége miatt sokszor nem hallanak semmit, illetve a jel erősséggel is vannak gondok (valami random új Nokia butatelkó). :O

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.