Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Annyi jót hallottam a játékról, évente megnézek egy friss gameplayt, hogy épp hol tart, de mindig elmegy tőle a kedvem amikor azt látom, hogy már 10 perce kavicsokat lézerezik szét egy színes bolygón :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) scyllafren válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az az eleje, egy ido utan mar "magatol" fogja termelni a penzt, es csak a legszuksegesebbeket kell banyaszni, minden mast meg lehet venni a terminalokbol.
En olyan 5-10 ezres stackekkel maszkalok, az eleg barmire, amit epiteni szeretnek.

(#3) 30z.Samu válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bátyám nagyon sokat játszott vele anno. Van hogy még mindig előveszi..mármint a játékot. :D

Sic Parvis Magna

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Swinegod


Swinegod
őstag

És még mindig egy bugos szar a content mennyiségétől függetlenül

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#6) oriic válasza Swinegod (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen bugok vannak még benne? Én első héten játszottam vele utoljára, azóta nem is figyeltem mennyit változott ilyen téren.

Live-Die-Respawn

(#7) Swinegod válasza oriic (#6) üzenetére


Swinegod
őstag

Refineryből eltűnnek a dolgok ha elteleportálsz a bázisról és bennehagyod (2016-os konkrétan gamebreaking bug), az építményeket belmagasság alapján azonosítja be a játék (azt hiszem, csak így figyeltem meg) vagyis ha építesz akár csak egy közepes méretű házat ahol 3 fal magas a belmagasság akkor, mivel a padló túl messze van a plafontól úgy érzékeli a padlón hogy ja várj ez kint van a szabadban és az erődöd közepén elkezd fújni rád a radioaktív szél, a terrain modification iszonyat bugos, random elfelejti milyen módosításokat csináltál és egyszer csak azt veszed észre az egyik bázisod közepére visszanőtt a hegy és a talajmódosítás csak úgy összességében elég szutyok, miközben "ásol" a kör alakú talajmódosító cuccoddal ilyen iszoynat glitchesen csinálja, hogy belóg 1-2 darab föld eléd amit nem tudsz eltűntetni és új alagutat kell csinálnod, ilyenekre gondolj

Aztán amitől tökömet levágtam, hogy nem lehet átnevezni az űrbázisokat ahol kereskedsz és mikor ilyen 40db-ot felfedeztél már akkor sok sikert megjegyezni az összesnek a nevét, hogy hol mit lehet megvenni/eladni

Aztán a járművek irányítása is jó szar, főleg a mech, az használhatatlan szerintem

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#8) konikan


konikan
aktív tag

A napokban láttam én is egy előzetest az Origins frissítéssel kapcsolatban, és felkeltette újra az érdeklődésem. Anno nem vettem meg megjelenéskor, hanem kivártam, aztán el is ment tőle a kedvem. Holnap vagy holnapután érkezik a PS4-es verzió, kíváncsi vagyok.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#9) tomazin válasza Swinegod (#7) üzenetére


tomazin
veterán

En mar a masodik naprendszer utan elkezdtem szamozni. A refinerys tema valoban fennall, ha tudod nem hagyod benne es kesz.
Szerintem egy jo kis jatekka notte ki magat, en elveztem, es en nem ereztem bugosnak (a refineryn mondjuk pillogtam en is)

(#10) Swinegod válasza tomazin (#9) üzenetére


Swinegod
őstag

Élvezni én is élveztem, toltam bele jó 70 órát ami 22,5€-ért szerintem kifejezetten jó, de azért 5 ÉVES bugokat tudjanak már kijavítani. Valahogy nincs kedvem felfedezni azt a tényleg mocsok sok contentet amit beleraktak ha közben meg azt látom despawnol előttem az az elásott cucc amiért elindultam. Nekem már nagyon a tököm kivan nagyon jó játékokkal, amiken viszont rohadul érződik ez még nincs kész. Subnautica ilyen meg a Forest is. Nagyon jó, szeretem, de tetvesül bugos és bekaphatják a fejlesztők nem képesek megcsinálni azt a pár bugot ami nekem lerontja egy 9-9,5-ről az élményt egy 7,5-re

Amúgy mikor elmentem 10 különböző naprendszerbe összeszedni az összes slime-ot hogy legyen belőle nanit de konkrétan 1 óra volt a finomítási idő szóval mentem másik naprendszerbe csinálni valamit és eltűnt az utóbbi 1 óra utazgatási időm eredménye akkor valahogy eléggé zavart

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#11) konikan válasza Swinegod (#10) üzenetére


konikan
aktív tag

Subnauticára anno én is beneveztem még ideje korán, és kb. 5 végigjátszás volt a vége. Below Zero-t pont ezért hagytam ki Early Acces korában.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#12) Apollyon válasza Swinegod (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A refinery bug nem lehet 2016-os, mivel az új elemek a 2018-as NEXT update-tel kerültek bele.

Én 2017-ben vettem meg a programot, akkor még volt benne némi misztikum, ami úgy a next óta eltűnt. Azóta bekerült sok cucc, de legnagyobbrészt grafika, meg skinezett cuccok meg azok átskinezései, a base game azóta is túl könnyű, vagy még könnyebb, semmi kihívás, meg úgy mid- és endgame tartalom sincs a játékban.

Talán majd most... De nem fűzök hozzá sok reményt, fan service lett az egész, ha esetleg kerül be valami érdekes, akkor kipróbálom, de valszeg megint elteszem pár évre a programot.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) Swinegod válasza Apollyon (#12) üzenetére


Swinegod
őstag

2016-os thread-et olvastam Steamen bugokról amit talált a csavó róla azért gondoltam, akkor valószínőleg módosította később hogy belerakja azt is, my bad

konikan: Below Zero is jó, sok élvezetes dolgot raktak bele ami nem volt a simában, habár az a vízi kamion ami a Cyclops és Seamoth helyett van az elég meh, de ugyan akora bughalmaz mint az eredeti játék, szerintem bőven megéri az is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#14) Apollyon válasza Swinegod (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Subnautica-ban voltak idegesítő bugok tény, de azért nem volt bughalmaz. És kapott még egy patchet is amikor kijött EA-ből a BZ, állítólag a beragadós bugok is javítva lettek. Ellenben BZ még nem kapott patchet, legalábbis a steames változat, majd talán ősszel...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) Swinegod válasza Apollyon (#14) üzenetére


Swinegod
őstag

Szerintem ha már van 2 cseszheted-a-mentésed bug amiket megbízhatóan lehet replikálni akkor már nyugodtan hívhatom bughalmaznak. Egyik amikor dokkolsz a mech-el és ilyen félúton beragad, ez már gyakori de találtam olyat ahol valamiért kirepít a Cyclopsból pár pillanat után egyenest a pálya alá. A másik az az, hogy az idegen épületekből mikor kijössz nem kapcsol vissza a víz fizika és ott regadsz a semmi közepén mondjuk a vulkán alján sétálni, de tudsz lélegezni a vízben

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#16) Apollyon válasza Swinegod (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már megvolt egy ideje, de valamikor 1 évvel ezelőtt vittem végig. Érdekes volt, mert amikor elkezdtem a mentést, akkor még a Subnautica-s stílusú medkit volt benne, és amikor tavaly folytattam, akkor már a BZ style. Ugyanúgy végig tudtam vinni, annyi gáz volt, hogy vesztettem egy seamothot mert beragadt az egyik szigetbe, meg egyszer újra kellett tölteni a mentést mert a prawn suit is beragadt a facility-be ahol a sea dragon van. Más gázzal nem találkoztam, pedig fullra kimaxoltam, meg találtam mindent is és be is scanneltem, összes acsival együtt minden megvolt stb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.