Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copass


copass
veterán

168 g
omfg! :Y

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2) Acélfarkas válasza copass (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Jaja, nekem is ez tűnt fel a legjobban. Ez már hívható fél téglának.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) tibaimp válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én például a nehéz és nagy egereket szeretem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Synthwave válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A-a, ez már bőven túlmutat azon. A féltégla az a 100-120 gramm. Aztán ~120-140 a terméskő, és 150 körül már a megalitok vannak. Ez egy komplett vasbeton támfal.


Bár viccnek kicsit erős. :'

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) fatpingvin válasza Synthwave (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

az én egerem majdnem fél kiló (431 gramm). beleraktam pár 21-es anyacsavart, én nem szeretem ha a saját kábele elhúzza.

azt minek neveznéd?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) tibaimp válasza Synthwave (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A Logitech MX Master 2S, most mértem meg a konyhain, ~530g. (az igaz, hogy ez vezeték nélküli)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) dabadab válasza tibaimp (#6) üzenetére


dabadab
titán

Az hogy jött össze? A gyári adatok szerint 145 gram.

Nálam egy MX Vertical van, az a gyári adatok szerint 135 gram és így érzésre is annyi, nem hiszem, hogy akkor az MX Master 2S tényleg négyszer ennyit nyomna.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#8) copass válasza fatpingvin (#5) üzenetére


copass
veterán

ínhüvelygyulladásnak

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#9) fatpingvin válasza copass (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

nemtom nekem kifejezetten attól szokott megfájdulni a kezem ha nulla mechanikai ellenállásra kell dolgoznom. nem vagyunk egyformák I guess

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#10) Synthwave válasza fatpingvin (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy egy-két kanál malter még stabilabbá tenné.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) #72042496 válasza Synthwave (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

:DDD

(#12) fatpingvin válasza Synthwave (#10) üzenetére


fatpingvin
őstag

kenjen maltert bele akinek két anyja van. epoxy odafogja a műanyag menetes csonkot, arra meg mehet az anya. így kivehető ha kell.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#13) copass válasza fatpingvin (#9) üzenetére


copass
veterán

minél kevesebb súlyt cipelsz, annál tovább bírod.
márpedig a fizika mindenkire érvényes.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#14) fatpingvin válasza copass (#13) üzenetére


fatpingvin
őstag

amennyit én az egeret használom lehetne másfél kilós is... amúgy vertikális egér

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#15) tibaimp válasza dabadab (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igazad van, szar a mérleg.... :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) tibaimp válasza tibaimp (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

El volt nyomkodva, valami angolszász mértékegységgel mutatott.

A lényeg, hogy ~150g az egér!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) copass válasza fatpingvin (#14) üzenetére


copass
veterán

levélnehezék, csak néha egérnek használod! :D
én CAD-et nyomok napi 8-14-ben, néha játék.
bal kézzel gyorsbill ctrl,shift,alt+gombok. jobb kéz egerészés.
hiába használok 45g rugós mechát. beáll a vállam, ha nem nyújtom, mozgatom rendszeresen.
egér xtrfy m4 69g 1 éve nyúzom, nem volt még problémám a jobb kezemmel. pedig előtte azért kijött évente az ínhüvelygyuszi a 130g a4tech bloodyval.
ezért nagyon nem mindegy hogy mit csinálsz a patkánnyal! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#18) Astroboy válasza tibaimp (#16) üzenetére


Astroboy
őstag

Oszt' csodálkozol, hogy egy ideje minden kaja félresikerül... :DDD

(#19) tibaimp válasza Astroboy (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:C :K :B Nem egészen, de majdnem....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) Geri Bátyó válasza copass (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én pont könnyű egér miatt kaptam olyan ízületi gyulladást, hogy azóta sem százas a kezem és ennek kb. 20 éve. Azóta használok nagy és nehéz egereket, érzékenyre állítva és így egész jól bírom. Szintén CAD (jellegű) felhasználás.
Szóval maradjunk annyiban, hogy egyénfüggő, hogy mi kényelmes.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) Synthwave válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Maradjunk annyiban, hogy a sensid és/vagy az abszolút nem kézreeső forma/nem az egérformához "való" fogás miatt lett ízületi gyulladásod, nem azért, mert könnyű volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Geri Bátyó válasza Synthwave (#21) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Fogásra jó volt, nem is volt túl kicsi. Ott is az volt a baj, mint azóta is, ha könnyű egér kerül a kezembe, hogy nem tudok vele precízen pozicionálni és folyamatosan korrigálnom kell. Többszörösét mozgatom a kezem, mint egy nehéz egérrel. Próbáltam kevésbé érzékenyre állítani, de az sem volt jó.
Utána kipróbáltam 10-15 egeret és akkor jöttem rá, hogy nem is feltétlenül a méret, vagy a forma a legfontosabb, hanem hogy nehéz legyen. Évekig használtam utána egy közepes méretű szimmetrikus wireless egeret, amiben még 2 ceruzaelem volt. Imádtam. Csak azután tértem át a nagy méretre, amikor kipróbáltam az MX Revolutiont.
Összefoglalva: de, az volt a baj, hogy könnyű volt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) proci985 válasza Synthwave (#21) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, nekem igy lett anyamnak logitech G300 szamlakat feladni, nekem meg jott vissza az IntelliMouse 3.0 (aztan egy G402).

meg a kifejezetten ronda, de annal kenyelmesebb szilikon csuklotamasz. ami persze kezd szetmenni, csak amit vettem idokozben nem volt megfelelo.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24) Duck663 válasza tibaimp (#3) üzenetére


Duck663
őstag

Vagyunk így egy páran, nagy legyen az egér, nehéz, és legyen rendes háta, amin a tenyerünk megtámaszkodik.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#25) Csandi válasza fatpingvin (#5) üzenetére


Csandi
őstag

Paracord, vagy annál is lágyabb kábel kell és akkor a 40 grammos egereket sem húzza el a saját kábelük :) vagy ugye wireless

(#26) copass válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


copass
veterán

tévedsz. ha nem megfelelő formát választasz, akkor az is okozhat izületi gyulladást.
a nehéz egér főleg a vállat, könyököt terheli jobban majd idővel, mivel egyoldalú terhelést kapsz.
ahogy a csuklóból való mozgatás se túl jó, mert a gyulladás melegágya az apró ismétlődő mozgások.
úgy érdemes az érzékenységet beállítani, hogy egy picit mozduljon az alkar is. rá kell kényszeríteni magadat, hogy ne csuklóból mozgasd folyamatosan az egeret.
én most 2 1080p monitoron vagyok 800-on, amit egy 20 centi át tudok húzni kényelmesen, úgy hogy nem töröm a csuklót.
fél tucat egeret kipróbáltam, mire megtaláltam azt a formát ami nekem kényelmes.
rival 310,xtrfy m4. ergo hátul a tenyérnél magas, elül a kisujjnak is van hely, széles.
pl. a death adder v2-t két hét alatt se tudtam igazán megszokni, mivel a huplija nyomta a tenyerem.
a kényelmes egér azonnal jó, ezért fontos a tenyér hossz, szélesség és a fogás módja.
ha ez ok akkor már olyanokra kell figyelni hogy görgő, oldalsó gomb kényelmes helyen van-e,stb.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27) Duree


Duree
veterán

Szép nagy monstrum, szép nagy árral.

duree54

(#28) Kasya válasza Duree (#27) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ft/g árat tekintve nem is drága ;).

(#29) fatpingvin válasza Csandi (#25) üzenetére


fatpingvin
őstag

olyasmi van csak benne a szigetelés kemény mint a... nemmondom.

wirelesst meg elvből ÉS gyakorlati megfontolásokból se használok.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#30) Mr President válasza tibaimp (#6) üzenetére


Mr President
senior tag

Akkor ott valami baj lehet a mérleggel vagy az egérrel :D nekem is MX Master 2S-em van, rátettem az előbb a konyhai mérlegre és 150g-ot mutat :)

Látom a hiba okát :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#31) headhunter válasza Synthwave (#4) üzenetére


headhunter
addikt

"Megalit": 147g
87g

(#32) Synthwave válasza headhunter (#31) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Cép önvédelmi fegyverek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) tibaimp válasza Mr President (#30) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mr President: Mondom, benéztem, mint makkász :B ! Annyi az, 150g!

Duck663: igen, az én egereimnek is nagy "háta" van, jó domború.
Korábban volt, még meg is van, egy Razer Boomslang, tök lapos egér, de nem szerettem.
Konkrétan ez:

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) Synthwave válasza tibaimp (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, elég egy elfuserált forma. Kár, mert hardveresen amúgy jó, csak olyan, mintha ólommal öntötték volna ki.

Mindenesetre a gyűjteményben megférne. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) vtommy válasza Synthwave (#34) üzenetére


vtommy
aktív tag

Ez az egér legalább olyan esztétikus, mint egy fiat multipla.. ;]

Szerk: A cikkben szereplő asusra értettem, a razer még viszonylag pofás is, ha van hozzá kellő szürreális vénánk.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) tibaimp válasza Synthwave (#34) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Synthwave: Gyűjtöd az egereket?

vtommy: tényleg ronda, de mondom kipróbálom, nem jött be.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) Synthwave válasza tibaimp (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A gyűjtés talán kicsit túlzás, de akad itt egy-kettő. Néhány mostanában megy ápgrédre.

G-Wolves Hati HT-S Classic (piros paracord 550, fekete ferrit gyönggyel)
G-Wolves Hati HT-M Classic Aqua Green (@2 x D2F-01F + Kailh GM 4.0 + Kailh encoder + menta paracord 550 szürke ferrit gyönggyel + Hyperglide HG-1)
Cooler Master MM710 (@2 x Kailh GM 8.0 + Kailh GM 4.0 + Kailh encoder + sötétlila paracord 550 fekete ferrit gyönggyel + Hyperglide HG-1)
Cooler Master MM720
Xtrfy MZ1 RGB
Logitech MX 300 (@2 x D2F-01F + D2F-01F + Alps Japan encoder + tengerészkék paracord 550 + Hyperglide HG-1)
Logitech MX 500 (@2 x D2F-01F, MX 518 felső burkolat)
2 x Ninox Aurora (@2 x D2F-01F + parakábel + Hyperglide HG-1)
Razer Krait (2007)
Razer Abyssus 3.5G(@2 x D2F-01F + D2F-01F + zöld LED)

Microsoft Serial Mouse 2.0a
Apple USB Mouse

Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse

Meg egy Ozone Neon (@2 x D2F-01F) a dzsuvasztikus gépnél, amit nem sajnálok összeredvázni. :DDD

Régebben is megesett olyan, hogy volt 6-7 parlagon, de aztán eladtam őket, most meg újra gyűlni kezdtek. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#38) Geri Bátyó válasza Synthwave (#32) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kezdem azt gondolni, hogy a könnyű egér is megy arra a "polcra", mint az iPhone és a Kindle. A rajongók szerint semmi más nem jó és aki mást állít, az téved/hülyeséget beszél/hazudik.
Igaz, hogy én még csak tévedek, de 20 év és hasonló számú kipróbált egér tapasztalata szerintetek mit sem számít. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#39) tibaimp válasza Synthwave (#37) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szép!
Látom elég sok "lyukacsos" egered van, azok a bőven 100g alattiak.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#40) Synthwave válasza Geri Bátyó (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez hogy kapcsolódik ahhoz a két ipari hulladékra történő reagalásomhoz?

Amúgy az előző posztodból nekem nem az jött le, hogy az alacsony tömegtől fájdult meg a kezed, hanem az, hogy szimplán nem a legjobb a szem-kéz koordinációd, és ennek az ellensúlyozására az egér tömegét/tehetetlenségét használod. Most ezzel a tapasztalattal mit tudok kezdeni? Vannak ilyen emberek, de az átlagnak nem célszerű tőlük tanácsot kérni, mert nem ők vannak többségben; ennyi a dolog, nem több.

Csak részben tartozik ide, de pont a napokban volt az egeres totyikban egy egészen hosszas vita azzal kapcsolatban, hogy a Logi G7 mekkora csoda és hogy a wirelesse is mennyire használható volt FPS-re. Persze nonszensz, de "tapasztalt", jó szóra nem igazán hajló embertől jött, és egészen addig nem is volt változás a hozzáállásában, míg a Totyikgazda le nem ütött egyet amazonon (képes volt azért a kacatért 21k-t kifizetni...) csak azért, hogy lemérje az input lagot, majd rituálisan megsemmisítse az eszközt. A mérés megtörtént, jött az ámulás, hogy hány ezredmásodperces is az a késés (felbontás függvényében ~25-80 ms; lefőzöl egy kávét, míg a mozgatást viszontlátod a képernyőn).

Amikor rendszeresen találkozol ilyenekkel egy olyan területen, amiben azért nagyjából otthon vagy, elkezded egészséges fenntartásokkal kezelni a szakmai közösség által felhalmozott információktól gyökeresen eltérő, "képben lévő" tapasztalatokat. Az a 20 év meg itt is bőven megvan (bár ha csak a gayming grade korszakot nézzük, csupán 14, mert az első komoly dögöt 2007-ben vettem), viszont egérből sokkal több járt a kezem alatt, mint 20. Csak most van itthon 15. :DDD

Egyébként romokban vannak az ízületeim, 10 éve folyamatos RSI és ~60 gramm felett konkrétan perceken belül fizikai fájdalmat érzek, ha nem csak böngészek/dolgozom az egérrel, 4-5 grammos diffi is simán feltűnik. Egy tollat nem tudok 10 percig szúró bizsergés és megfáradt feszülés nélkül fogni, szóval végigjártam azt az utat, hogy mi a fenntartható. Meg is nézném azt a szakmai fórumot, ahol féltáglákat ajánlanak ízületi gyulladásra/ellen, mert volna egy-két kedves szavam az illetőkhöz. Hogy ugyan mér akarnak még ennél is jobban a nyomorba dönteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Synthwave válasza tibaimp (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A lényegi listából három kivételével (Krait, Abyssus, MX 500) 70 gramm (Aurorák, MX300) vagy könnyebb.

Puffogtatni itt 50-52 gramm a felső határ (Hati S/CM MM 710), ennél már csak könnyebb lehet az esetleges jövőbeli main, minden egyébre meg ~63 gramm (Hati M) a plafon, nehezebbért már csak akkor adok pénzt, ha gyűjtői célzattal veszem, nem használni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) Geri Bátyó válasza Synthwave (#40) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"nem a legjobb a szem-kéz koordinációd"
Ez könnyen elképzelhető. :K Volt némi gond a születésemkor. Van egy kis diszlexiám, diszgráfiám és diszkalkuliám is.
A lényeg viszont az, hogy én csak azt mondtam, hogy nekem a nehéz egér a jó és nem ajánlgattam senkinek. Még megjegyeztem, hogy ez valószínűleg egyénfüggő.
Ezért talán nem kellene minden egeret leszólni, ami 60 g-nál nehezebb. Azt is megértem, hogy játékra a vezetékes egér a jó, de sok más felhasználás is van. Én például képtelen vagyok vezetékes egérrel dolgozni, mert pillanatok alatt kicsinálja a csuklómat.
Te konzekvensen kijelented, hogy a nehéz egér használhatatlan, miközben van itt is rajtam kívül példa, akinek a nehéz a kényelmes.

(Megnézheted a Logouton, hogy mostanában milyen cipőket hordok. Valószínűleg visítva fogsz röhögni, de nekem sokkal jobban bevált, mint a hagyományosak. Ez is pont ilyen.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#43) Synthwave válasza Geri Bátyó (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Volt némi gond a születésemkor. Van egy kis diszlexiám, diszgráfiám és diszkalkuliám is."

Ejj, akkor neked is volt a kezdéshez egy örömcsomag.

"A lényeg viszont az, hogy én csak azt mondtam, hogy nekem a nehéz egér a jó és nem ajánlgattam senkinek"

Nem is az volt a "probléma", hogy ajánlgattad volna, csak az szúrta a szemem, hogy az ízületi gyulladást (amiben már egy évtizede élek) annak tulajdonítottad be, hogy könnyű a periféria, mikor a valódi probléma nem az alacsony tömeg volt, hanem a szemeid és kezed közötti kapcsolat, és abból fakadó megfeszülés. Azt tudom, hogy vannak, akik a tömeget/tehetetlenséget használják a kézmozgásuk "kisimításához" (általában a remegős kezűek), elő-előfordul ezzel kapcsolatban egy-egy említés a topikban, csak gondoltam nem árthat, ha rámutatok, hogy ez egyáltalán nem általános dolog, és a "hétköznapi" userre levetítve igazából csak hátrány származik a plusz tömegből.

"Azt is megértem, hogy játékra a vezetékes egér a jó,"

Nem feltétlenül, akadnak már élvonalbeli eSportra is simán alkalmas darabok, igaz, még nem túl sok (néhány Logi Lightspeedes és Razer HyperSpeedes maus (méret/tömeg miatt közel sem az összes), meg a Glorious, G-Wolves és Finalmouse wireless).

"Megnézheted a Logouton, hogy mostanában milyen cipőket hordok."

Megnéztem a cipőt, nem röhögtem. Mondjuk hozzám abszolút nem passzol, de szerintem ha akarnám, se nagyon tudnám hordani, mert az az ember vagyok, aki végigmegy a Westend és a Mammut összes cipőboltján, és 30 000-ig bezárólag egyetlen olyan cipőt sem talál, ami rendesen jó a lábára és kényelmes (meredekebb lábfej, mint ami a talphosszhoz alapból arányos volna). :W

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Geri Bátyó válasza Synthwave (#43) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Ejj, akkor neked is volt a kezdéshez egy örömcsomag."
Hát volt! :D De azért sikerül földmérőként dolgoznom és elég sokat írok (A Korrektorok nem nagyon szoktak panaszkodni). Mondjuk az igaz, hogy ha bizonyos számok jönnek egymás után, azt mindig elírom és nem is tudom megjegyezni, hogy mik ezek. A helyesírást pedig úgy oldom meg, hogy ha nem néz ki jól, akkor az helytelen és ez általában bejön! :DDD

Igazából az az érdekes, hogy nem remeg a kezem és a kifejezetten érzékenyre állított egeret szeretem. Persze lehet, hogy csak a hosszabb mozdulatoknál jön elő a bizonytalanság.
Ma munka közben direkt figyeltem, hogy hogyan mozgatom az egeret és valami fura hibrid. Jellemzően tenyeres/féltenyeres fogás és 30-40% alkar, a többi csukló, de időnként féltenyeres fogásnál az ujjaimmal is mozgatom kicsit (két oldalt a hüvelyk és a gyűrűs ujjam van, azokkal mozdítom, ha kell).

A cipőknél én is aggódtam kicsit, mert nekem is magas a lábfejem (bár nem extrém módon), de szerencsére csak felvenni nehezebb kicsit, ha már rajtam van, akkor jó.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#45) Synthwave válasza Geri Bátyó (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"A helyesírást pedig úgy oldom meg, hogy ha nem néz ki jól, akkor az helytelen és ez általában bejön!"

Pont így tanultam anno az angol nyelvtant. Cba. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) haxiboy válasza tibaimp (#33) üzenetére


haxiboy
veterán

Bárcsak ismét kapható lenne a copperhead :U :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#47) copass válasza Geri Bátyó (#42) üzenetére


copass
veterán

így azért egész más a történet.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#48) Synthwave válasza haxiboy (#46) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van nálam egy. Mit hiányolsz rajta? Philips TwinEye, nem Avago ADNS-S3668; 0,9 m/s a vége a szenzornak. 500 Hz-en egy MS WMO 1.1a-nak másfélszer annyi a perfect controlja.

Maximum a formát, de akkor már Diamondback/Diamondback 3G vagy Krait (2007), mert nincs túl nagy eltérés, de legalább a belső nem kukába való.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#49) haxiboy válasza Synthwave (#48) üzenetére


haxiboy
veterán

Csak a formáját. Az említett Diamondback-et sosem szerettem, noha előbb jelent meg mint a Copperhead, mégis teljesen más érzés volt játszani vele.

Utána kifulladásig egy Habu-t használtam, szerintem 10x volt switch és vezeték csere, Avago S6018 szenzor annyira rossz sem volt akkoriban, de még abban az évben valahol nyertem mellé egy Razer Deathaddert, azt a szürke félét, ne kérdezd a pontos típust. Amikor megadta magát a habu, akkor felváltva használtam egy Salmosa Pro-val, de annak volt valami szoftveres gyorsításos nyűgje így szépen elkopott nálam.
Azóta egyetlen kitekintésem volt, de igazából az is csak egy deathadder mod, még valamikor 2012-ből.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#50) tibaimp válasza haxiboy (#46) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azt nem próbáltam, bár a Diamondback-ről, mintha jobbakat olvastam volna annó! De nem emlékszem pontosan.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.