Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

A mérnökök a ROG RX Red-et vastagabb kapcsolószárral tervezték, így kevésbé billeg, a kupakok pedig egyedi, négy tüskés megoldással rögzülnek.

Legalább nem lesz jó rá egyik piacon kapható kupakszett sem, így a billentyűzet "érdekes" alsó sor kiosztása miatt már nem kell külön aggódni. :))

alt="" title=""

Kapcsolója mondjuk érdekes: erősen világításorientált felnagyított ollós kapcsoló, csak itt gumidóm helyett a fényvezető cső köré tett rugó rúgja vissza a kupakot, és optikai úton nézi, hogy le van-e nyomva.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Hát egyik újdonságtól se dobtam el az eszemet. Jó, hogy vannak, kész ;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#4) Duree


Duree
veterán

Ezek szépek és jók is de az Asus árpolitikáját ismerve nagyon drágák lesznek, azaz egy retegtermékek lesznek.

duree54

(#5) Prof


Prof
addikt

Na lehet tippelni ki fogja hozni az elso 1000 Hz-es panellel rendelkezo gaming monitort a sok Doom eternal tuning fan-ek :DD

(#6) IgnisFatuus válasza nyunyu (#1) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Feltételezem az a terv, hogy a rugó miatt tartós lesz mint a klasszikus mechanikus kapcsoló, az optikai érzékelő miatt pedig "pontosabb" és kevesebb feszülő kopó elemet tartalmazó (az olló mondjuk kopik de úgy nézem nem feszül és cserélhetőnek is tűnik), így még strapabíróbb....reméljük így lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#7) #16939776 válasza IgnisFatuus (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Összehasonlítani a red-el illene.

Szerintem ott az alkalmazott rugónak ahhoz kicsi az átmérője, egymagában stabilizálja a gombot, ezért kellett alá az ollót tenni.
Az olló, keret jellegű kupak, kis méretű rugó egyben kisebb mozgó tömeget ad, illetve az optikai érzékelő nem akadályozza a fel-le mozgást. Talán ezek a részletek miatt lesz működtethető gyorsabban.

(#8) IgnisFatuus válasza #16939776 (#7) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Kb. ugyanarról beszélünk, és igazad van, a red-en nincsen a csúszó részen bütyök, de ugyanúgy van benne "feszülő", erősebben kopó elem.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#9) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ha azt a monitor tartót csak az asztallap túlsó végére tudom rögzíteni, akkor nem látom, hogy miként tudnék közelebb kerülni a kijelzőhöz. A hagyományos lábbal legalább bárhova tudom rakni az asztalon.

(#10) IgnisFatuus válasza MeszesKPT (#9) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Úgy helyes, hogy a billentyűzettel tudsz közelebb kerülni. Játéknál jól jöhet, ha "nyújtott" kézzel a monitor alá tolt billentyűzetet tudsz nyomkodni. (legalábbis én ezért használok konzolt :) )

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.