Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

Lassan kéne indítani egy új "lapot" a telekommunikációs eszközöknek. Belerondítanak a kocsikba.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Megnéztem volna egy forgalmas körforgalmat is, ahol össze vissza jeleznek, nem lehet sokszor tudni meg fog állni, bejön nem jön be... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) atike


atike
nagyúr

Kínai gyártású Tesla? Az meg hogy lehet...? Ők gyártathatnak Kínában?

(#4) HarleyCustom válasza #24536576 (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

á...ez is az. iPhone.....négy kerékkel. :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) Noukoum válasza atike (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Az probléma hogy hozzáférnek ferike fészbúk jelszavához, de az nem hogy részben önvezető autókat náluk gyártanak le. És van olyan normális ember aki ezt el is hiszi? :N

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) doooo válasza atike (#3) üzenetére


doooo
veterán

Nyilván Kínának is jó...

(#7) snorbi82 válasza pusszycat (#2) üzenetére


snorbi82
senior tag

Én meg egy olyan részt néznék meg, mikor neki zöld van és szemből érkezik egy mentő, tűzoltó, hogy akkor mit csinál. Oké, benne ülök és nyomok egy féket, de azért megnézném mit csinál.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#8) .Szaki. válasza snorbi82 (#7) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az önvezetés végülis arról is szól, hogy bármilyen veszélyhelyzetet megoldjon. Ha oldalról érkezik egy gyorsabb autó, akkor neki azt a helyzetet korrigálnia kell. Persze, egyébként értem mire gondolsz, de szerintem ez is már csak egy szoftverfrissítéses dolog.

(#9) pusszycat válasza snorbi82 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor lenne biztonságos kb. 100%-ra ha minden autó önvezető lenne.
Igy ki lenne zárva a kretének, részegek, alva vezetők stb...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Kinder válasza atike (#3) üzenetére


Kinder
senior tag

Saját gyáruk van kínában, ami 2019 októbere óta üzemel, elsődleges feladata természetesen a kínai piac kiszolgálása, de ide, európába is szállítanak addig, amíg a berlini gyár fel nem épül, ami idén év végén esedékes, valamint készül a második amerikai gyár is.

(#11) Kinder válasza Kinder (#10) üzenetére


Kinder
senior tag

És ezt úgy értem, hogy így ezzel pont lesz@rják az amcsi-kínai-trump háborút.

(#12) atike


atike
nagyúr

A Kína kérdésben azt nem értem, hogy nem nagy Trump-féle kereskedelmi háború van, tiltólistával, "ejnye-bejnye kínával"...? Nem azért költözött el pld az Apple gyár is onnan....? A Tesla is USA tulajdon, tömve USA szabadalommal - vagy nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.