Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) , válasza #73495296 (#128) üzenetére


,
addikt

Igen, az Emagos garancia hozzájuk szól, de mivel ingyen viszik a hibás terméket, és ingyen hozzák is a csereterméket, így igazából nekem eddig gondom ebből nem volt semmi, sőt, csak előnyöm származott ebből. Szinte minden esetben kapsz egy vadonatúj csereterméket, nekem eddig összesen csak 1 alkalommal lett megjavítva egy videokártya. A többi esetben vagy kaptam egy vadonatúj terméket, vagy visszautalták az árát. Nem problémáztak semmin, nem próbáltak cselezni, nem próbálták rám verni a balhét mint itthon szokás, hogy biztos én tettem tönkre, biztos nem úgy használtam ahogy kell, biztos ez, biztos az, stb.

Edigital esetében ez a gyári garancia mit takar pontosan? Saját költségemen küldhetem ki külföldre a gyártóhoz a hibás terméket? Gyártói garancialevél vagy bármiféle papír nem kell hozzá? Mert az Edigital semmiféle garanciapapírt nem adott még nekem semmihez, tehát se Edigitalos garanciapapírt, se gyártói garanciapapírt, se semmit. Csak egy számlát, azon viszont se a garancia időtartama, se a termék sorozatszáma nem szerepel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.