Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19708160


#19708160
törölt tag

Érezhető nálam a gyorsulás.Baró.Köszi vodafone.

(#2) grabber


grabber
addikt

Jókor lettem Vodafone-os :U

(#3) #19708160 válasza grabber (#2) üzenetére


#19708160
törölt tag

Én már több mint egy éve,de örülök hogy őket választottam.Érzhetően gyorsabb lett a netem.

(#4) atila4


atila4
senior tag

Nekem most se és régen se a sebességemmel volt gond, hanem hogy mindegyik mobilszolgáltató kevés adatforgalmat ad drágán..

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#5) Psych0


Psych0
őstag

Miért az Eiffel-tornyos hasonlatot hozták, menőbb lenne a "40-szer mászták meg az Everestet"

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#6) anulu válasza Psych0 (#5) üzenetére


anulu
félisten

roppant egyszerű. az Eiffel-torony pontosan mérhető.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Erasmus válasza Psych0 (#5) üzenetére


Erasmus
őstag

a sajtótájon volt everest is :)

(#8) hackeeeee válasza atila4 (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hasonlóképp vagyok vele. Viszont, volt olyan hely, ahol alacsonyabb volt a térerő, meg GPRS net volt csak, most ott is majdnem max-os térerő, és HSDPA kapcsolat van.

Kíváncsiságból mértem egyet telón, eddig ~2Mb körül volt a letöltés, most pedig közel 5Mb-t mérek, feltöltés is közel kétszerese lett.. Szép. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Psych0 válasza anulu (#6) üzenetére


Psych0
őstag

Ja mert a kétmillió lépcsőfok pontos. Józsi vinné fel az utolsó bázisállomást a padlásra, és félúton felkiált Pista, hogy nehogy továbbmenj, megvan a kétmilliomodik lépcső hagyd a francba (azóta az az állomás a közlekedőben van). :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10) hackeeeee válasza Psych0 (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajmár.. Amúgymeg, pl. a víztornyokban, vagy adótornyokban szinte pontosan tudják, hogy hány lépcsőfok van.

Amúgymeg, ki mondta, hogy pont 2 millió?

"közel 2 millió"

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11) Psych0 válasza hackeeeee (#10) üzenetére


Psych0
őstag

Az Eiffel torony 1665 lépcsőfok, ha 1200x megyünk fel, akkor 1998000 lépcsőfokot mentünk.
Akkor Józsi az 1998000. lépcsőfoknál hagyja a berendezést... XD

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#12) hackeeeee válasza Psych0 (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az közel 2 millió, nem?

Véleményem szubjektív...

(#13) grabber válasza Psych0 (#11) üzenetére


grabber
addikt

Legyen Ön is milliomos következő adásában ez lesz a kérdés,
Hol hagyta Józsi a berendezést?

A, 1999000. Lépcsőfokon
B, 1998000. Lépcsőfokon
C, 1997000. Lépcsőfokon
D, 1996000. Lépcsőfokon

Ráadásul telefonos segítséget kérnek majd a Döbrőssy Gábor-tól,lépcső szakértőtől :DDD

(#14) Psych0 válasza hackeeeee (#12) üzenetére


Psych0
őstag

de az egész abból indult, hogy az pontosan mérhető...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#15) hackeeeee válasza Psych0 (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A cikkben is szerepel a közel, a másik, a lépcsők száma az ilyen építményekben mérhető, sőt, valószínűleg tudják is, hogy pontosan hány lépcsőfok van, és ha tudják, (miért ne tudnák?) hogy hová, hányszor mentek fel, akkor igen, az pontosan mérhető. :) Nademindegy, szerintem hagyjuk ezt. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16) anulu válasza Psych0 (#14) üzenetére


anulu
félisten

akkor legközelebb jelzem valamivel, ha nem kell komolyan venni amit írtam... :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) #19708160 válasza grabber (#13) üzenetére


#19708160
törölt tag

:C

(#18) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Több mint fél éve váltott nálunk a GPRS hálózat EDGE-re, még a fejlesztés elején, ma pedig örömmel konstatáltam, hogy HSDPA hálózati lefedettség is tökéletes jelerősséggel működik. Mindez egy vidéki, 1000 fő alatti településen.

Bravó Vodafone :R

Everybody lies.

(#19) Def26 válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


Def26
félisten

Hehh, nálunk is ez volt Felcsúton. Hazamegyek megnézem ma mi a helyzet. :) Ez szerint van nálunk is 3g (umts).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) MarQs válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


MarQs
senior tag

Na, ezt nagyon jó volt olvasni...
Követendő példa!
Indzsoj!
:)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#21) hackeeeee válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azfaca.. :)

Véleményem szubjektív...

(#22) Rover623 válasza hackeeeee (#15) üzenetére


Rover623
félisten

valószínűleg tudják is, hogy pontosan hány lépcsőfok van, és ha tudják, (miért ne tudnák?)
Honnan a f*szból tudnák? :P
Az épületek, tornyok, stb. legnagyobb része nem az ő tulajdonuk...nem valószínű, hogy annó a telepítés, bérbevétel során ilyen részletes terveket kértek/kaptak volna...kizárt, hogy már akkor készültek volna arra, hogy majd egyszer elsütik a "kollégáink x millió lépcsőt másztak meg" című marketing bullshitet.
Az meg pláne nem életszerű, hogy a nyomorult melósoktól (leginkább alvállalkozóktól) megkövetelték volna, hogy az éjszakába/hajnalba nyúló szerelések alatt mindenki számolja magában, hányszor ment le és fel az ojjektumban...aztán a teljesítési igazolást is csak akkor írták volna alá nekik, ha minden munkalapon ott volt az elvégzett munkák után, hogy hány lépcsőfokot fogyasztottak... :W
Kitalálták az egészet, mert jól hangzik...a valós számhoz max. nagyságrendi köze van!

szerk: te tényleg ennyire naív vagy? :DDD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#23) hackeeeee válasza Rover623 (#22) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig tervet, rajzot kapnak, tudni kéne, hogy hol mennek a kábelek, vagy hol kell kábelt húzni..

Ezek után, gondolom Nekik nem tartott túl sokáig esetlegesen megtudni, ha akarták tudni..

Véleményem szubjektív...

(#24) hodostamas válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


hodostamas
addikt

Szintén. Elsők között váltott itt is át Edge-re, térerő is erősebb lett, hsdpa is több helyen érhető el mint eddig. Csak így tovább.

(#25) Szpisti


Szpisti
addikt

Tisztelt T-Mobile!
Itt a követendő példa!

(#26) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Akkor most már havernél is lesz rendes Vodafone lefedettség. Mindig jó hallani ilyen fejlesztésekről. :K

essexboy

(#27) zoli62


zoli62
addikt

És telefonálni is jobban lehet szakadások nélkül? :)

(#28) hevizms


hevizms
addikt

Üdv mindenkinek!

Egy dolgot nem értek!Dobálóznak itt ezekkel a baromi nagy letöltési sebességszámokkal,aztán a valóságban a töredéke jön.Mi értelme ennek?
Azok az emberek,akik nem tudják hogy ezek a sebességek a büdös életben nem fognak meglenni,megveszik gyanútlanul a mobilnetet és csalódnak,amikor a 40Mbps helyett a legjobb esetben is csak 5Mbps-al jön.Na persze odairják hogy elméleti sebesség.Röhej.Ez kb olyan mintha a konzervre ráirnák hogy elméleti 200g a tartalma,azt a valóságba meg beletennének 25 g-ot :)
Szép és jó dolog hogy most is ilyenről olvashatunk hogy fejlesztenek meg minden,csak jó lenne ha korrektebb reklámok és hirek lennének ezekkel kapcsolatban.

Amúgy természetesen én is örülök ennek a hirnek meg minden,de pld nekem is eddig jó ha 3Mbps-al jött a net,de inkább 2Mbps volt a legtöbbször egy olyan területen ahol a lefedettségitérképük szerint "AKÁR" 21Mbps is lehetett volna! :W

(#29) Keeperv85 válasza hevizms (#28) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hogy konkretizáljunk is Zalaegerszeg körül kb. sehol sem volt más, max EDGE hálózat, ezért szeptember óta mióta itt dolgozom és itt vagyok szállásolva gyakorlatilag a 8 GB-os csomagom töredékét sikerült elhasználni. Tegnap este nagy meglepetésemre egyszer csak átkapcsolt zöldről (ez jelzi az EDGE hálót) kékre (HSxPA) a kis stick. Pont márciusban járt le a két évem náluk és most készültem lemondani ez miatt, de így tökéletes...

(#30) zsoltti


zsoltti
senior tag

Én is észre vettem a napokban a gyorsulást a kisfalunka, tök jó! bár 100mb édes kevés így is 1 hónapra, remélem fel emelik a limitet.

(#31) Braddock


Braddock
őstag

Az Eiffel toronyra csak a 2-ik szintig van lépcső :DDD

(#32) tomp


tomp
félisten

Országszerte...
Akkor borsod fele már nem az országhoz tartozik?
A megye fele ugyan olyan fehér, mint volt... :W

(#33) hackeeeee válasza tomp (#32) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A miskolc feletti rész, jah..

Véleményem szubjektív...

(#34) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Sajnos az országhatárok közelében még nem fedték le, ehhez további egyeztetések kellenek mind a hét szomszédos országgal (Nem azért, mert gyarmat vagyunk, hanem mert összeakadhat a szomszédos 900-as hálózatokkal.)

(#35) =Mentor= válasza Szpisti (#25) üzenetére


=Mentor=
őstag

A T-mobile-al nincs semmi gond, ellenben a Vodefone ezidáig a gyakorlatban ott sem tudott mindig 3G lefedettséget biztosítani, ahol papíron minden rendben volt... Engem amúgy már nem győznek meg semmivel, óriásit csalódtam bennük!

:U

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Van fent valami új lefedettségi térkép? Bár gondolom nálunk nem játszik ez sem. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Def26 válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


Def26
félisten

Itt van. [link] UMTS (3D) -nél van a nagy változás. Szinte az egész országot lefedi. :Y

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38) cudar07


cudar07
senior tag

akkor most VAN vagy most hegyezik ÜZEMELÉS alá!!

AKKRO most mi VOLT eddig ????
(leggyorsabb)?????

(#39) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A belváros egyes épületein belül még mindig akad olyan, ahol alig van térerő vagy 3G.

Van még mit javítani a hálózaton.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40) kisselandras


kisselandras
senior tag

Nálunk teljesen jól működik ! végre!

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#41) Stanchore


Stanchore
senior tag

Déldunántúlon vannak problémák bőven, főleg falvakban..

Origin / Steam: Stanchore

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.