Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) looser


looser
addikt

Na most már nem fárasztalak benneteket, de gondolom...
SPOILER :-)
A Bug generator-ig eljutottatok már többen, ugye? A sword powerre kaptam egy ilyen 'szintet', amivel 3mp a developper, mindenféle poti nélkül :-)

SPOILER OFF :-)

Megírom a srácnak, hogy nagyon élveztem ezt a játékot, óriási ötlet volt :-))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#502) DeltaPower válasza looser (#501) üzenetére


DeltaPower
őstag

42! :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#503) looser válasza DeltaPower (#502) üzenetére


looser
addikt

Az élet értelme vagy a kardod szintje? :-))
Én 32-ig jutottam, amíg nem lehetett 'variálni', így már kissé komolytalan, de azért még mindig jó :-)
Persze emellett még a hardot próbálgatom, de azért szenvedős eléggé :-)

Apropó, ha valamilyen 'extrém' szintet ad 65916548643168616e+98 vagy ilyesmi, azt következő visszatöltéskor redukálja egy normális(?)-abbra :-))

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#504) MR_Joe válasza looser (#501) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hun van ez a buggen? :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#505) looser válasza MR_Joe (#504) üzenetére


looser
addikt

Ha csilliárd lollipopod lesz (pld. developper után a candy-t lvl3-as bugnál szorozgatod s közben konvertálsz, egy idő után átteszi neked az egészet lollipopba) és akkor feljönnek ezek a lehetőségek :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#506) DeltaPower válasza looser (#503) üzenetére


DeltaPower
őstag

42 persze az élet értelme! :D

10-es karddal, 1400hp-val olyan huszadik próbára sikerül a dev, most lekonvertálok mindent, nyolcszorozok és fejlesztek, aztán meglátjuk mit adnak a bugok :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#507) DeltaPower válasza DeltaPower (#506) üzenetére


DeltaPower
őstag

Valszeg megőszülök mire ez lekonvertálja az 1300m candyt :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#508) looser válasza DeltaPower (#507) üzenetére


looser
addikt

Nem tart az olyan soká, 1x lenyomod a fejlesztőt (1-1,5mrd candy, ez ugye 10-15x próbálkozási lehetőség a lvl3 bugra), ahol ezeket dobhatja be: kard kap egy szintet, kard veszít három szintet vagy candy szorzódik hárommal. 10-ből kétszer azért megkaphatod. Konvertálsz lollipopra, abból lesz megint egy rakat próbálkozásod, lenyomod a developpert ha nem volt elég az első utáni tizeniksz próbálkozás a lvl3 buggal. Össze fog jönni :-)

(#504) MR_Joe: itt fentebb, ezt csináld :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#509) looser válasza looser (#508) üzenetére


looser
addikt

Egy idő után természetesen nincs értelme, ahogy hardon sem a fejlesztéseknek, de azért ötletes :-)

Kis kieg.: a sword of randomness mellett lenyomható vagy. A dev ellen 20m hp-val mentem és a fele lekerült :-)
A Liflamesummoning a legjobb :-)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#510) oriic válasza looser (#501) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jófej egyébként, azonnal válaszolt nekem is. :)

Live-Die-Respawn

(#511) MR_Joe válasza looser (#505) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nah akkor még gyúrok.Most jutottam túl a hell pályán (sokadikra... mindig elbusztam a scroll/poti felhasználást..). Már level 12 sword of flames és 1000 feletti HP-vel tolom. Lenne sokkal több is ha nem történtek volna balesetek. Pl egyik reggel elfogyasztottam az esti termést, meg feltornásztam a kard szintjét, gyártottam egy rakás potit, majd mentettem és itthagytam a gépet. Mire visszajöttem (kb két órával később) visszaállt az előző esti állapotba a játék... No meg volt pár olyan is, hogy itthagytam a gépet, termeljen csak. Asszonykám meg ideült később és reflexből kilőtte a böngésző összes ablakát. :DDD

Szerk.: Yourself pályán elsőre tovább jutottam. Ez normális? :DDD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#512) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Megvan! Lenyomtam Mr.Dev-et :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#513) oriic válasza MR_Joe (#512) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hell yeah. :D Remélem hamar jön a folytatás. :)

Live-Die-Respawn

(#514) MR_Joe válasza oriic (#513) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Én is. Most próbálok vmi kardot bugolni, de csak a "Make a level 1 bug (1 mlp)" van ott.. :S

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#515) MR_Joe válasza MR_Joe (#514) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Már van 8mlp de még mindig csak level 1 bugot enged :((( Csokival mi a bánatot lehet csinálni???

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#516) oriic válasza MR_Joe (#515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

én semmit nem tudtam csinálni vele.

Live-Die-Respawn

(#517) MR_Joe válasza MR_Joe (#515) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Eh. Közben lekonvertált 10mlp-t és beadta a level 2-t. Azthittem 1mlp/szint :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#518) looser válasza MR_Joe (#517) üzenetére


looser
addikt

lvl3 pedig 100m-nál lesz. Ezért érdemes az első dev lenyomás után konvertálni lollipopra, megint lenyomni devet és utána lvl3 bugozni, mert ott már jöhet a 3x candy.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#519) harry válasza looser (#518) üzenetére


harry
veterán

És az ezen a szinten mire jó? Eleinte jópofa, még 1-2 bugot megnéz az ember, de lényegében ennyi a játék, innen kezdve fölösleges gyűjtögetni. Akkor már inkább hard-mode.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#520) looser válasza harry (#519) üzenetére


looser
addikt

Magam sem gondolom másképp :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#521) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

You have 105387841278 candies! :DDD :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#522) harry válasza looser (#520) üzenetére


harry
veterán

Mondjuk most hard-on szívat a devil :D no de mindegy.
Mindenesetre tényleg ötletes egy játék, eleinte nagy élmény sorra felfedezni az új dolgokat, az ascii art szintén plusz pont, a pályák is jók, meg úgy az egész felépítése. Egyedül a Hell utáni pályákkal nem voltam teljesen kibékülve, de az alap ötletük azoknak is jó.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#523) oriic válasza harry (#522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyetértek, pont ezért leszek kíváncsi a folytatásra. :) :C

Live-Die-Respawn

(#524) Samus


Samus
addikt

A Hell végén nincs semmi? Mert olyan 120 életem maradt, és vége lett a pályának, mikor átmentem a falakon, és a végén a DEV(il)-t gyepáltam, egyszer csak megkaptam, hogy elfáradtam, de mostmár van egy Yourself pálya is. Magamat is le kell gyaknom? :D

Hogy tudom magam legyőzni? :D Nem nagyon megy. Akármit teszek, az ellen is ugyanazt teszi. Megvártam, míg elfogy a HP, de semmi. Próbáltam Escape potit, GMOOH potit, semmi...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#525) oriic válasza Samus (#524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

bizony bizony. :)

Live-Die-Respawn

(#526) Samus válasza Samus (#524) üzenetére


Samus
addikt

Legyőztem magam :D Igaz, kicsit puskáztam, Amúgy a Surpass Yourself mire jó? Mert nem vettem még meg. Mostpedig már nem is tudom megvenni.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#527) netpeti98


netpeti98
addikt

Hell kipipálva! :C

Üdv netpeti98

(#528) oriic válasza Samus (#526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem számít, azt kellett volna megvenned saját harcod előtt, és akkor egyszerűen csak meg kellett volna várni a hp nullázódást és nyersz.

Live-Die-Respawn

(#529) Samus válasza oriic (#528) üzenetére


Samus
addikt

A HP nullázódás előtt, olyan 100 hp körül benyomtam ez Fire scroll-t, és nyertem. Akkor spóroltam egy millió lp-t. Chuck Norris meg nem megy. Levettem az életét 400ra, teleportáltam, benyomtam vagy három seed-et, felment az életem 1100 felé, és egy csapással meghaltam, ahogy újra harcba álltam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#530) netpeti98


netpeti98
addikt

Norris is megvan! :C

Üdv netpeti98

(#531) oriic válasza Samus (#529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig ő is egyszerű. Mielőtt eléred egy karakterrel korábban tolj be egy invu-t, ha látod hogy lejár az invu hatása, nyomj egy teleportot, majd utána egy seed-et. Ha seed lejárt, csináld azt mint legelőször. Egy karakterrel előtte invu, majd mielőtt lejár teleport és seed. Pár kör alatt le lehet zúzni.

Live-Die-Respawn

(#532) netpeti98


netpeti98
addikt

A Dev gardennek, hogy érdemes nekikezdeni?

Üdv netpeti98

(#533) netpeti98 válasza netpeti98 (#532) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez is megvan! :K

Üdv netpeti98

(#534) Samus válasza netpeti98 (#533) üzenetére


Samus
addikt

Hogy sikerült? Mert itt még az élet sem töltődik vissza...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#535) netpeti98 válasza Samus (#534) üzenetére


netpeti98
addikt

Seed+Teleport+Eartquake. Folyamatosan nyomogatod a seed-et, közben nyomsz egy eartquaket, nem hagyod magad közelebb menni a szörnyekhez, ha már közeledsz akkor teleport. Ezt addig amíg el nem tűnnek a pálya végéről. Eléggé távol harci pálya. :)
Seed-et csinálj legalább 100-at és az se árt ha veszel előtte pár scrollt.

Más: Ha valakinek van tippje DEV-re megoszthatja! :K

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#536) Samus


Samus
addikt

A szakadékon hogy tudok átjutni? Először beugrott a Superman poti, csináltam is hirtelen tízet, de úgy is beleestem, mint...szóval nagyon.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#537) netpeti98 válasza Samus (#536) üzenetére


netpeti98
addikt

Turtle poti.

Üdv netpeti98

(#538) harry


harry
veterán

Nektek nem okoz örömöt magatoktól rájönni dolgokra :F "Új pálya, hogyan kell csinálni?" Nekem mindegy, csak nem értem. Pár nap szenvedés és a feladás határán egy másik dolog lenne, persze...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#539) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Vettem pár bugot, most van egy ilyenem
Sword of Randomness

_ _
� ( `\/' )
� `\ e /'
� � |\/| _
� |% | /#\
� qsd | | /&#/
| &| /##/
��| | /##/
|% | /s%/
f | |�/##/
| $*� &#/
r | #/
|& */
Ăš | |
dfg |_%|
~~(�[__])~~
|l%|
A |%f|
|s%sdd|
'42'

Level : infinite + 12

plusz van még 35394 mlp. :DDD Ez már beteg :D

szerk.: Chuck másodikra megvolt. Elsőre csak kóstolgattam mindenféle poti és egyéb nélkül.
Szerk 2.: lp termelésem 2000 felett és elfáradt az ujjam :DDD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#540) Samus


Samus
addikt

Remek. Addig nyomogattam a gombokat a developernél, míg véletlen újra nem töltöttem az oldalt. És most újra ott vagyok, hogy Hell. És elvesztettem jó millió cuccot...Fuckin' autosave...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#541) Samus


Samus
addikt

Megvan a Developer. El sem hiszem :D "Elsőre".

Ezek a bugok :D 70 millió lp-ért összeszedtem 500 millió candy-t (nagy szerencsém volt), most konvertálom :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#542) netpeti98 válasza Samus (#541) üzenetére


netpeti98
addikt

Én általában eljutok a DEV-ig, de rögtön kinyír. Sok esetben még potit sincs idő nyomni, nemhogy gombokat is nyomni közben. :D

Üdv netpeti98

(#543) harry válasza netpeti98 (#542) üzenetére


harry
veterán

Kuszának tűnik a kép, de aránylag jól követhető, hogy hol vagy / melyik szörny van közvetlenül előtte, és ha azon áthaladsz / már majdnem kinyírtad, mehet inv poti, innen meg már nyert ügyed van.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#544) Samus válasza netpeti98 (#542) üzenetére


Samus
addikt

Zongorázz :D Én is azt csináltam.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#545) harry


harry
veterán

No sikerült hardon is az ördög, noha úgy emlékszem korábban egyszerűbben ment ez (sokkal erősebb szerintem akkor sem volt a karakter), de némi trükközéssel össze lehet hozni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#546) harry válasza harry (#545) üzenetére


harry
veterán

... és kinyírva a developer is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#547) föccer


föccer
nagyúr

Még az elején vagyok a játéknak. Hogyan tudom fejleszteni a kardomat? Most polished diamond sword van nálam, ami 10-et sebet. A boszorkányoknál nincs engedélyezve a better sword lehetősége.

10 millió lollipops-om van, 100/sec lp/sec és 13/sec candy bevételem van.

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#548) Samus válasza föccer (#547) üzenetére


Samus
addikt

Most jön a béka, és az érdekes része. Az invertoryban megvan a SWAMP (mocsár) térképe? Ha nincs, akkor irány a következő küldetés, és meglesz, után irány a mocsás (Invertory -> Swampy Swamp) a béka öt kérdése után kapsz csokit, ezzel tudod tuningolni a kardot tovább, majd jön az üllő (Forge térkép az ezt követő küldetésnél), ahol pedig választhatsz, hogy a három lehetőség közül (Life-Flame-Summon) milyen karddal kívánsz küzdeni a későbbiekben. Mindenképp legyen health poti, fire scroll és imp invocation scroll, csak ekkor választhatsz a három lehetőség közül. Ha választottál kardot, akkor lesz aktív a better sword opció a varázslónál (aki nem boszorkány, hanem varázsló, de részletkérdés).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#549) föccer válasza Samus (#548) üzenetére


föccer
nagyúr

A térképek megvannak, a békánál már egyszer jártam, csak a második kérdést még nem fejtettem meg. Azért ennyire nem tudok angolol, hogy egy ilyen szójátékot megértsek, azt gondoltam még ráérek vele. De akkor megkérdezem google haveromat, köszi szépen :R

ps: egy kérdés: Kb mennyi az "optimális" HP? Most 300 körül vagyok, de már elég lassan adja, hiába eszem a cukorkát.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#550) Samus válasza föccer (#549) üzenetére


Samus
addikt

Mindenképp kell a csoki, amit a béka összes (asszem öt) kérdése után kapsz meg. Ha gondolod, írd meg a kérdéseket, lefordítom neked, onnan már kitalálod, vagy segítek egy kicsit :)

Optimális HP érték nincs. Én 2429HP-vel fejeztem be, ehhez 41 001 055 candy-t ettem meg. Kíváncsiságképp a végén, miután megvolt a győzelem, nyakamba szakadt 500 millió candy, ezt befaltam, így kb. 6600 HP-m lett. Olyan 600 felett már sokkal lassabban kapod, 1000 felett pedig jó sokat kell már enni. Alap 100 HP-val is teljesíthető a játék (hard mode-ban ennél nem is lehet több). De minél több, annál jobb :)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.