Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Иван válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Иван
őstag

"No most ha minden utas bérlettel rendelkezne, vagy jegyet kezelne, talán nem lenne veszteséges a BKV."

Ezt te sem gondoltad komolyan. :U A jegyek ára éppen azért van a magasban, mert az egész céget elhordták kilóra a cimbik.

"Én feljogosítanám az ellenőröket, hogy elkérhessék a személyit."
Ilyenkor elgondolkozok azon, hogy miért működik jobban Amerika, ahol személyi sincs, nálunk meg van 6000 kártya (persze egy mágnes kártya nem lenne elég, avgy legalább párat összevonni),a minek fele fsság. Kedvencem a lakcím kártya. Aminek máig se tudom mi értelme. Kinek mi köze hozzá, hol lakom?

Baluka26:
"Főleg, hogy még véletlenül sem vagy pesti."
Még jobban felháborodok, amikor a BKV-ba az ÁLLAM tesz pénzt. De jó! Vidékről finanszírozzuk a pestiek buszozgatását....

Tudom, hogy nincs ingyen a tömegközlekedés. Ne is legyen. De speciel két embernek már drágább buszozgatni, mint autózni. Felmenni innen Pestre meg van vagy 10 grand. Két embernél már jobban megéri az autó.
Tényleg nagyon jól népszerűsítik a tömegközlekedést... A járművek közül meg néhány aztán tényleg kritikán aluli.

SZERK:
Jó, mondjuk azért az autós sarcolások se kutyák.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.