Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csakzolcs


csakzolcs
tag

Ki gondolta volna, hogy az Apple után a Samu is csinál egy nagyobb tabletet... :C

(#2) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Reggelizotalca ready... XD

(#3) GALARDO


GALARDO
addikt

Na kezdődik a kinek van nagyobb.... Tabletnek ez már nagy, ilyen méretben már csak notebook.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4) MeGabee válasza Sebestyen01 (#2) üzenetére


MeGabee
senior tag

Csak le ne csapd vele a legyet,mint egy bizonyos reklámban :DD
Bár ezt egy kézzel felemelni..... :N

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5) Sebestyen01 válasza GALARDO (#3) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Legyen eszuk csinaljanak hozza billes dokkolot ugy faszanyos lenne 2in1cucc

(#6) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Ekkora méret mellett csak 5700as akkumulátor? A tíz hüvelykesbe is 9-10 ezres van. A háromszorosa is simán beférne, csak ilyen hardver mellett ennyivel is elmegy egy napig, többet meg nem akarnak. Az Fhd meg nevetséges ekkora méretben, amikor tavasszal már 4K mobilokkal jönnek majd.

(#7) ZooLee válasza csakzolcs (#1) üzenetére


ZooLee
őstag

Ki gondolta volna, hogy az Apple után a Samu is csinál egy nagyobb tabletet...

Hm? Utána? Több, mint egy másfél évvel ezelőtti hír...

Viszont nem igazán értem, hogy mire/kinek akarják ezt ajánlani, ha az 5"-os telefonjaikban QHD felbontású kijelző van, ide pedig "csak" FHD-t raktak. Mert így profi felhasználásra nem igazán alkalmas... Ez nem egyszerűen nagy, hanem egy nagyon nagy tablet... :) Lehet, hogy egyszerűen a "kinek a farka e-pénisze nagyobb" verseny következő fordulója indul?

[ Szerkesztve ]

(#8) aelod válasza Dr. X (#6) üzenetére


aelod
veterán

Na igen. Pont itt lenne létjogosultsága a kijelző felbontás növelésnek. És egy dokkolós billentyűzetnek is. Na meg az akksi is nevetséges. Ez így ebben a formában nem állja meg a helyét. 12e akkuval és a fent említett kiegészítővel életképes lenne. Ubuntut rá aztán ott a pc :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) zombinyul válasza Dr. X (#6) üzenetére


zombinyul
addikt

Pontosan ezek a hianyossaguk szurtak szemet nekem is. Ez igy nagxon gyenge, komolyabb munkara, tartalomfigyasztasra alkalmatlan, de legalabb kenaelmetlen magaddalvinni barhova is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10) dilajoska1


dilajoska1
őstag

:D :D

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Várom a 8K-s, 32 colos tableteket... :N

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#12) oszi666 válasza ZooLee (#7) üzenetére


oszi666
őstag

Pontosan, az Apple megint nem a spanyol viaszt találta fel, max kicsit tökéletesítette. Koppintásnak nem hívnám mondjuk, most az hogy növelték a tablet méretet azért nem egy ipari technológia lenyúlása.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#13) kakuk.tamas válasza csakzolcs (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Látszik, hogy zsák van a fejeden...
A Samsung már egy ideje piacra dobta a Galaxy Note Pro szériát...

És képzeld! Ceruza is van hozzá! :o

Ps.: Az alma szó hiányzik a nevedből...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) sanyijedi


sanyijedi
őstag

inkább 12-13" -os méretbe jöhetnének valamivel, hogy le tudjam cserélni a note pro 12.2-t, arra talán nagyobb lenne a kereslet

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#15) AS válasza csakzolcs (#1) üzenetére


AS
félisten

Epic fail, ez már rég készül....... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) Cyrin


Cyrin
addikt

és telefonálni meg fényképezni lehet vele? csak úgy lesz menő...

(#17) vigyori78


vigyori78
őstag

Kicsi :DDD

Nekem nagyobb kell, kb. :

(#18) helixP válasza csakzolcs (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Helo!
Te egy hete olvasol Mobilokról híreket ugye?
Üdv a Tech világban!

[ Szerkesztve ]

(#19) #69438720


#69438720
törölt tag

18 colra FullHD , 5 colra QHD ... Bravo

(#20) aelod válasza vigyori78 (#17) üzenetére


aelod
veterán

Ez zsír :)
Falra teszem és mehet a kandalló effekt télen :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) iNfAntRy válasza vigyori78 (#17) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Ez tényleg jó :) Sőt, leteríted egy kis teritővel és már kész is az asztal, vagy ágy :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#22) boncser


boncser
aktív tag

Én csak azt nem értem hogy az ilyen táblázatokból hogyan derül ki hogy ez most 18,4" lesz. Komolyan leírhatná nekem valaki, hálás lennék érte.
Egyébként szerintem következtetni lehet az akkumulátor méretéből (már ha annak is van bármi alapja) arra hogy ez nem lehet egy túl nagy eszköz. Ja meg a hátlapi kamera...lenne valaki olyan idióta hogy egy monitor méretű szarral fényképez? :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Sebestyen01 válasza boncser (#22) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az az allitasokbol derul ki nem a tablazatbol...

(#24) e=mc² válasza vigyori78 (#17) üzenetére


e=mc²
őstag

Es rajta tartja a kavescseszet! No...

Ambulimax Provider

(#26) Lirion válasza twollah1976 (#25) üzenetére


Lirion
addikt

Nézd meg a #17-es hozzászólást. :D

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Ez most mire is jó amúgy, mert ez nem tiszta nekem, mi a bánatra lehet ekkora méretben droidot használni...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) /Bambusz/ válasza csakzolcs (#1) üzenetére


/Bambusz/
csendes tag

Remélem nem probléma, ha azt mondom hogy a samsung már lassan 2 éve bemutott egy óriás tabletet. :)

Droid 4ever. :)

(#29) boncser válasza moleculez (#27) üzenetére


boncser
aktív tag

Okostévé :DDD

(#30) csakzolcs válasza ZooLee (#7) üzenetére


csakzolcs
tag

Ja csak kapni nem lehet sehol :D Ennyit ért.

(#31) csakzolcs válasza /Bambusz/ (#28) üzenetére


csakzolcs
tag

sokra ment vele, nem vette senki, régóta nem lehet már venni ... :) ez valamit elmond azért :P

(#32) e-newsee


e-newsee
addikt

Ezen lehet majd igazán Mortal Kombatot játszani! :))

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#33) Soulfly842 válasza csakzolcs (#1) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na persze...

És szerinted melyik volt előbb a note Pro vagy az ipad pro?

Véletlenül tök ugyanúgy pro lett az ipad mellé biggysztve és tök véletlenül a ceruzát is nyomják hozzá, hogy milyen jó...

Ez a cég sajnos már nem Steve Jobs álmairól szól. A koponya igazából ő volt.

(#34) e-newsee válasza Soulfly842 (#33) üzenetére


e-newsee
addikt

Mit vártatok, hogy tartja magát az Apple is a régi stílusához? Nincsen Jobs, dől be a pénz az ablakon a presztízsből vásárlókból. Várható volt, hogy elk*rvul az Apple is. Soha nem szerettem az almásokat, de eddig tiszteltem a sajátos világukat, amihez ragaszkodtak is. De sajna látom változni őket is, és nem előnyükre. Ki fog veszni az üde színfolt az IT iparban. 4-5 éve, ha láttunk egy Apple cuccot, az különleges volt és egyedi, tükrözte a használója filozófiáját. Ma, ha látok egyet, csak elhúzom a számat, hogy megint egy milliomos(csemete), akinek ez kell, hogy becsajozzon.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#35) mekka_kola válasza ZooLee (#7) üzenetére


mekka_kola
tag

Megszokhattad volna már, hogy a fanoknak az idő semmit sem jelent. :-) Végülis abban igaza van, hogy a View-t később jelentette be a Samsung, na, a többi részletkérdés meg kit érdekel, ugye. ;-)

(#36) Kasya válasza ZooLee (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Minél kisebb a kijelző, annál nagyobb felbontás növeli a felhasználói élményt. Nekem...

(#37) Lirion válasza e-newsee (#34) üzenetére


Lirion
addikt

4-5 éve, ha láttunk egy Apple cuccot, az különleges volt és egyedi

4-5 éve már tucattermék volt, nem különleges és egyedi. Amire te gondolsz, az 8-10 éve volt...

(#38) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezekről a tabletekről mindig ez jut eszembe: [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39) belajkl


belajkl
tag

Kap egy exynos 75xx-t és mellé csak 2gb ram mikor már 6gb ramrol pletykalnak. 😄😄😄😄

A szavak nem számítanak !

(#40) helixP válasza e-newsee (#34) üzenetére


helixP
nagyúr

A használója filozófiáját?? Egy mobiltelelefon fejezi ki a filozófiáját? Amit egy designer rakott össze és rajtabkívül még több tízmillióan használnak?Milyen filozófia ez?

[ Szerkesztve ]

(#41) Apollyon válasza helixP (#40) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kapitalista.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#42) vigyori78 válasza belajkl (#39) üzenetére


vigyori78
őstag

Drága a ram :DDD

Amúgy megnéztem mert olyan helyen melózok ahol tudok ilyeneket rendelni ( tovább nem részletezem ) :

Samsung 16GB ddr3 = 7.- és 16.- Dollár között van 1db bga.
Háttértárnak 64GB = 4.- Dollár ,ebből a 256GB-os még drága 63.- Dollár

Azért vicc ,hogy ezeken spórolnak.

(#43) e-newsee válasza helixP (#40) üzenetére


e-newsee
addikt

Van két ismerősöm, akik otthon Apple-t használnak mindenből. Laptop, asztali gép, telefon. Ki is használják a szolgáltatásaikat a szervertől kezdve a felhőig mindent. Szerintük azért, mert nem kell extra szoftverekkel vacakolni, mert kompatibilisek egymással, csak összedugják, és megy. Ezt nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni, mert nem értek hozzá. Ők még a régi típusú Apple fanok, akik abban az időben váltak azzá, amikor alig lehetett találni pár felhasználót itthon, és a Windows még sehol sem volt stabilitásban, sebességben a MacOS-hez képest. Szerkesztettek videókat, grafikákat, stb. Van egy sajátos gondolkodásuk a számítástechnikáról, és a mai iFanokkal ellentétben ők még szakmailag meg is tudnak indokolni sok mindent. Ugyanúgy értenek a Windows bugyraihoz is, így nem légből kapott érvekkel dobálóznak. Persze néha én is érzem rajtuk az elfogultságot, de hát mégiscsak fanok. :) Erről a filozófiáról beszéltem.

Lirion (x37): Lehet, hogy még régebben volt, csak úgy visszagondoltam, hogy amikor én vettem a mini pro-t 2010-ben, akkor még nem volt minden második húúú-lány kezében egy iPhone. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#44) vigyori78


vigyori78
őstag

Mostanában ezek tetszenek :

1
2

(#45) vigyori78 válasza vigyori78 (#44) üzenetére


vigyori78
őstag

Bocs lejárt.

És akinek kicsi lenne :

LINK

Erre meg nem is mondok már semmit :DDD Videó

(#46) SGS5BLUE


SGS5BLUE
csendes tag

.5

[ Szerkesztve ]

(#47) kakuk.tamas válasza vigyori78 (#45) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A hivatkozott hozzászólásodban az első linken látható cucc, egy Lenovo AiO.

A második meg... Hát eléggé idióta reklámot csináltak neki. Júzer gyereknek az ablakba minimum elszorítja a lábában a vérkeringést.

És egyébként meg: van ezeknek értelme, ha olyan formában csinálják meg, mint az eredeti Surface TABLE.
Vagyis nem Andorid kell rá, hanem valami agyonegyedizett Windows. És nem tízezer dollárokért.

Jó lenne, ha ez megszokott lenne... PizzaHOT Table(t)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.