Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Šolaire válasza XuChi (#1) üzenetére


Šolaire
veterán

[link]

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#52) Z10N válasza XuChi (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Raktarsopres a 490 elott :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#53) XuChi válasza Z10N (#52) üzenetére


XuChi
addikt

Most hogy újra végignéztem a boltokat, valóban nem volt helytálló a múltkori kijelentésem :R

De van aki egy Doom miatt venne egy "kiöregedő" VGA-t ??

Teszem azt, megvan a pénzem egy 480 8GB-ra, és meglátom, hogy doom van a 390x mellé, és inkább azt veszem meg ? Nem hinném, pláne, hogy már a CPY meg is oldotta a kölcsönözhetőségét :D

A teszteket nézve a 390X csak pár százalékkal erősebb nála, viszont kb 30-40k-val drágább :C

[ Szerkesztve ]

(#54) olymind1 válasza R9DEON (#30) üzenetére


olymind1
senior tag

Addig nem tudod hogy mi nem tetszik, amig el nem olvastad...

(#55) Dilikutya válasza XuChi (#53) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én pl. inkább kivárok, amíg lejjebb megy a Doom ára, de már nem bajlódok vele, hogy 50+ Gb méretű játékokat imádkozzak le úgy, hogy az csak a telepítő. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#56) b. válasza Dilikutya (#55) üzenetére


b.
félisten

Rossz fiúk vagytok :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#57) Dilikutya válasza b. (#56) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kényelmesebb a Steam-en a telepítésre kattintani, letölteni így is, úgy is le kell, csak ezzel így nincs több macera, ha lejött, már játszhatom is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58) b. válasza Dilikutya (#57) üzenetére


b.
félisten

Én is így vagyok ezzel, olyan sok játékot úgy sem tolok :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#59) XuChi válasza Dilikutya (#57) üzenetére


XuChi
addikt

CPY féle töréssel megy mint az állom. A doom, inside, tob raider ;) Leszedtem, felraktam, és megy mint az állom. Na de elég is a warezból. :R:R

Amint leakciózzák steam-en meg is veszem. Most a MAD MAX lett megvéve 10 euró volt, szinte ajándék, ráadásul benne vannak a dlc-k! Nekem megérte, egész jó kis játék.

[ Szerkesztve ]

(#60) Dilikutya válasza XuChi (#59) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kéne vagy 100-120 Gb üres hely hozzá legalább, meg telepítené még vagy egy órán át. Öreg vagyok én már ennyi baszakodáshoz. 10€ környékén meglátjuk, a gépem most úgyis kevés hozzá teljes pompájában, bár nem csúnya és nem is játszhatatlan, csak épp van mivel játszani még. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#61) b. válasza Dilikutya (#60) üzenetére


b.
félisten

Már alakul az ára :)[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62) Dilikutya válasza b. (#61) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szürkebolt, azoknak én 1-2€-nál nagyobb pénzt nem adok. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63) Tomassy00 válasza b. (#61) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Ez megbízható ? Itt a játékot is le lehet szedni, vagy csak kód. Ha megvenném nem valami kamu kódot kapnék :F :D

(#64) Dilikutya válasza Tomassy00 (#63) üzenetére


Dilikutya
félisten

Steam kulcsot ad. Dobozos bolti verzióról lefényképezett/szkennelt kulcsot. Nemrégiben is volt, aki ilyen oldalról használt kódot kapott. 20€ már olyan összeg, amit én nem kockáztatnék, lesz ez magától is ennyi.

Megbízhatónak nem mondanám, mivel nem rendes viszonteladó.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65) b. válasza Dilikutya (#62) üzenetére


b.
félisten

Wow a CD -keys nem szürke bolt. ha ellopnák a kulcsot akkor nem lenne szürke, hanem warez.. Biztos vannak feltöltött cuccok.de DLC-t honnan fényképeznének le és digitális kiadásokat? Itt főleg a régiókkal szoktak játszani, ezért néha át kell állítanod a régiót Steamen amíg aktiválod a játékot majd vissza... Néha dél amerikai kulcsokat adnak olcsón, sőt a leggyakrabban azt. Xbox live kulcsok is náluk a legolcsóbbak, azt is furcsa lenne, ha fényképről tolnák.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#66) Dilikutya válasza b. (#65) üzenetére


Dilikutya
félisten

De igen, szürke bolt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67) b. válasza Dilikutya (#66) üzenetére


b.
félisten

Szürke azt jelenti, hogy nem fizetnek ki valami járulékot, megkerülik azt. Ez lehetséges. Amit te mondasz az lopás lenne. Nincs dobozos verzió DLC -ről, live előfizetésről ,digitális kiadásokról, amiket a névben pontosan látsz. Azok nem származhatnak dobozról.- Nálam a régiót kellett néha átállítani amerikaira és utána vissza. Ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#68) Dilikutya válasza b. (#67) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem lopás, mert a dobozos verziót megveszik ők is, csak olcsóbban. Biztos árulnak mást is, de ez is gyakori a szürkéknél. A G2A sem fizet be valószínűleg szart se, igaz, ők csak a sápot szedik le a piaci userek után, akik viszont ellenőrizetlenek, van az egyszeri fölös kulcsot eladótól a bundli nyerészkedőn át a lopott kártyával vásárolt és ott árult cuccig minden. Érdeklődj a PC-s 'best buy' meg 'eredeti játékok off' topikokban, ott bővebben is felvilágosítanak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#69) b. válasza Dilikutya (#68) üzenetére


b.
félisten

Így már ok a dolog ez lehetséges. Amiket eddig náluk vettem minden problémamentesen működik, PL COD 3. stb.( az is tisztán digitális kiadás, ugye kiírja mikor aktiválod, tehát az sem dobozról származik. ) lehetséges , hogy nem fizetnek minden után, de ez engem annyira nem hat meg :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#70) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Értem akkor kösz.

(#71) ribizly


ribizly
veterán

Annyira azért én sem érzem ennek a létjogosultságát. Ha már kártyához adják, akkor miért nem a Fury-khoz vagy az új 400-as szériához? Vagy tényleg raktár söprés a cél? :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72) Vladi


Vladi
nagyúr

Öregedő... ecsém. Én vagyok az öregedő, 4670-el jáccom stalkert. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#73) MZperX75 válasza Vladi (#72) üzenetére


MZperX75
addikt

Az már jól viszi,a Stalkert 1-et ,én még Ati X1650-el nyomkodtam ,vagy egy 7600GT-vel.
persze azóta fejlesztettem HD6670-re :DDD ehhez nem kaptam játékot csak váll veregetést.

[ Szerkesztve ]

(#74) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

ABU, jó lenne ezen cikkeknél valami módon letisztázni, hogy mégis milyen partnerekről van szó, értem ez alatt, hogy kik azok, mert amiket eddig én találtam, az mind vállalati partnerekről szól, ahova én, mint kisker vásárló nem fogok tudni betérni. (Vagy egy linket beszúrni egy listáról, mert így csak zavar van az erőben, kb semmit nem ér a cikk.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.