Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akos727


akos727
senior tag

Ahogy egy rakat custom romban is elerhető ilyen opció. Pl. LG G2 Cloudy romjai.

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Oppo is fullba' nyomja a kretént.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) joey04


joey04
titán

senki nem mondta, hogy nem volt ilyen korábban. viszont ahogy a cikk is írja, az is biztos, hogy ha valamikor, akkor most fog igazán elterjedni, hogy az alma is használja.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

MIcsoda hatalmas innováció :Y :Y :Y :R :R :C :C :C

Megáll az ember esze :W Egyre hülyébb az emberiség :O

(#5) BlackLamb válasza Cannabis7 (#4) üzenetére


BlackLamb
tag

+1
Ilyen sivárok az emberek. És ez manapság teljesen elfogadott (!)

(#6) Örni válasza joey04 (#3) üzenetére


Örni
senior tag

És mondá az Alma, hogy fogyasszátok mert ez jó. És a bárányok imígyen is tettek. De ScreenFlash-t szájukra nem vették soha vala, RetinaFlash volt az ő követendő példájuk. Okuljatok vala!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#7) petrson válasza Cannabis7 (#4) üzenetére


petrson
senior tag

Azért a szelfi nem egy harmadrangú dolog manapság, illik tisztázni, ki mikor, mit újított ebben ;] :Y

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#8) boncser válasza Örni (#6) üzenetére


boncser
aktív tag

Ámen

(#9) Crafter32 válasza Örni (#6) üzenetére


Crafter32
őstag

:))
Jó szöveg, nagyon igaz.

(#11) Dominó85


Dominó85
veterán

Lenovo-nál évek óta van ilyen feature...

* Péter - 06302461862 *

(#12) fornettisuti


fornettisuti
veterán

alma modjara, le kellett volna vedetni aztan perelni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) Wapmester


Wapmester
senior tag

Mostmár nem kérdés, hogy itt direkt vannak ezek a semmit sem érő cikkek, aztán nem csoda, ha mennek itt a flame-ek ;]

(#14) passatgt


passatgt
aktív tag

iPad-en már találkoztam a sima fehér képernyős vakuval korábban, talán a gyári Photobooth appban.

[ Szerkesztve ]

(#15) mtcob


mtcob
senior tag

A Snapchat meg a kezdetektől tudta ezt, nem értem mi ebben az innováció :N

(#16) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ez a szelfi-orulet mar szegyelnivalo marhasag szintre hizott !! ;]

Baromsag az egesz. meg az is aki elolvad ilyenektol.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#17) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Úgy látszik senki nem emlékszik már 2005-re. [link] (innentől 2:20-ig kell nézni...)

Mégis csak az Apple az első benne úgy néz ki... Én konkrétan ezért nem is értem, hogy miért csak most jutott eszébe belerakni ezt az iPhoneba. iPaden is évek óta van már ez a PhotoBoothban. Illetve Az AppStoreban levő Camera+ app is évek óta tudja már.

[ Szerkesztve ]

(#18) Destroyer 4x válasza akos727 (#1) üzenetére


Destroyer 4x
tag

Ott azért érhető el mert ez benne van a G3 kamerájában

(#19) Fejvadi válasza Örni (#6) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:)

(#20) Luck Dragon válasza Örni (#6) üzenetére

Hát én nem volt semmi... :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) B1T3


B1T3
addikt

Engem inkább az zavar, hogy már nem tudok annyira izgulni az újabb kütyük bejelentése előtt, mint régebben. Akkor teljesen reális volt várni valami innovatívat, újszerűt, amit addig más nem mutatott még be, ugyanakkor a mindennapokba teljesen jól illeszkedik a használata. Mostanra pedig maradnak az olyanok, mint a Retina Flash.

(#22) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Az Oppo reklamaciojaval csak egyetlen gond van. Az Apple ezt a megoldast a Mac-ekben lassan mar egy evtizede hasznalja a Photo Booth alkalmazasban. Ekkoriban az Oppo nemtudom milyen telefonokat gyartott, de a Wikiperdia szerint az elso modelljuk a Finder neven futott es 2013-ban jott ki. Sot, iOS eszkozokben mar iPad2-nel bekerult es a megoldas, szoval az Oppo embereinek inkabb utana kellene nezni alap dolgoknak..

Imadom, mikor egy kinai gyarto azert reklamal, mert szerinte elloptak a "szellemi tulajdonat" 😈

Szerk.: azota olvastam Buvartacsko kommentjet.. Megeloztel! :)

[ Szerkesztve ]

(#23) szupermacs válasza Touch-ko (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Szerintem a telefonokra gondoltak.

(#24) Touch-ko válasza szupermacs (#23) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, de hogyan reklamalhatnak valami utan, ami mar akkor letezett, mikor az Oppo meg telefont sem arult..

Mellesleg pont a kinaiak nem szoktak az otletek ellopasaval foglalkozni ;)

(#25) szupermacs válasza Touch-ko (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

Szerintem inkább csak egy reklám-poszt lehetett náluk ez, hogy ők is tudnak ilyet. A cikk alapján nem vettem ki belőle, hogy reklamáltak. Semmi támadót nem találtam benne, bár a Facebook oldalon közzétett írást sem láttam. Addig pedig fölösleges ilyeneken hergelni bárkit is. De ha tévedek, nyugodtan támadjatok. :DDD
Én is büszke lennék rá, ha lenne egy telefonom ami képes arra amire egy jóval drágább. Talán vagyok is, mert az enyém is tud pár funkciót ami a kategóriájában (ár alapján) ritkaság.

[ Szerkesztve ]

(#26) Touch-ko válasza szupermacs (#25) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem hergelem magam :) viszont vicces, hogy pont a kinaiak reklamalnak, akik meg fake Apple Store-t is nyitottak. Persze tudom nem szemely szerint ok voltak, de ebben a temaban ok a magusok..

Buszkek lehetnek arra, hogy ezt meg tudtak csinalni, de igy bejelenteni, ahogy ok tettek, raadasul alap infok hianyaban, igazabol pont magukat teszik nevetsegesse azokkal szemben, akik tudnak arrol, hogy pont az Apple (akiket pont ok emlitettek) mar lassan 1 evtizede hasznalja ezt a "revolutionary feature-t" 😊

(#27) szupermacs válasza Touch-ko (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

Én nem foglalok álláspontot, de nem tudom, hogy mennyire lehet ezt felfogni reklamációnak. Tény, hogy ötletes dolog manapság, mivel az előlapi kamerák is kezdenek fejlődni és végre nem vacak VGA minőségben csinálnak képet. Nagyjából ennyit tudok érdemben hozzászólni, hogy pártatlan legyek.

(#28) Touch-ko válasza szupermacs (#27) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ertem..
Nem
Kotekedeskent irtam, vagy ilyesmi, ne erts felre. Csak a cikk nem emlitett meg egy fontos dolgot, amely tukreben mas megvilagitast kap a hir :)

(#29) szupermacs válasza Touch-ko (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem bántam volna, ha belinkelik a FB posztot is, hogy az ember kapjon egy képet arról, hogyan tették közzé ezt az egészet.

(#30) Touch-ko válasza szupermacs (#29) üzenetére


Touch-ko
őstag

Monfjuk igen, az korrektebb lett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.