Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) havasa


havasa
aktív tag

Instant Get. Coop-ban biztos jó lesz.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2) LW


LW
őstag

Kicsit darabos a karakter mozgása, nem? :D Az elején, amikor jobbra-balra megy, sztem fura.

(#3) szpal17


szpal17
őstag

Első képekhez képest van fejlődés...ott mindenki leugatta szegény játékot.
Nekem most ez bejön. Jó hangulat, szép grafika...(ami így kamerásan kiderül róla)

(#4) Elijah Baley válasza havasa (#1) üzenetére


Elijah Baley
tag

Igen..., "jó lett volna Co-op-ban", ugyanis a Co-Optimus szerint csak co-op specific content van a játékban, de a story módot, mint a Resident Evil 5-ben azt nem lehet végigtolni közösben..., :O
Persze ez még változhat... :K ... -de valószínűleg nem fog, ami számomra jelentősen csökkenti a játék értékét... :( , majd talán az Army of Two 3..., pedig sokáig én is úgy gondoltam, hogy elsőnapos vétel lesz...

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#5) Thodeus


Thodeus
aktív tag

L4D3-nak inkább nézném, mint Resident Evilnek. Ez a körberohangálunk minden zombit nem az én műfajom. :N
Új Call of Cthulhu-t kérek inkább. :P

(#6) Bunyec


Bunyec
tag

Jól néz ki! Már nagyon hiányoztak az igazi klasszikus zombik. Hangulatos lesz megint Raccoon Cityben! Remélem nem csak az agyatlan lövöldéről fog szólni Resi környezetben.

(#7) .bableWes válasza LW (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

majd még finomitanak rajta, reméljük

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

1. Miért lehet futás közben tüzelni hatalmas gépfegyverrel, mint valami elszabott fps-ben?
2. Elég csípőficamos mozgást nyomat oldalazás néven.
4. Rohan mint az idióta, mintha minden fel lenne gyorsítva.
5. Rém gagyi két lábon járó ugráló krokodilok.
6. Ez nem túlélőhorror, hanem hack&slash gépfegyverrel...

Pedig milyen jó sorozat volt ez. Mostanság mindent folytatást rendesen elszabnak. Éljen a casual gaming... :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Jander válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Jander
senior tag

Ez nem a rendes RE hanem egy mellékvágány. Annak is szánták, tehát a sorozatot (vagy annak fejlődését) hiába ítéled meg ez alapján. Ezt 4 fős coop-ra találták ki, Left4Dead féle küldetések lesznek ezért jelzi a cooptimus a specifikus content-et. Single player mint olyan ugyanúgy nem lesz mint a L4D-ben (botokkal persze játszhatod, ha vagy olyan perverz).

Nekem nagyon tetszik, szeretem a coop játékokat. Jó lesz lődözni, illetve egy kicsit a másik oldalon is tevékenykedni :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) havasa válasza Elijah Baley (#4) üzenetére


havasa
aktív tag

:O Az Online Coop remélem kárpótolni fog, LFD2 multijával is sokat játszottam.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#11) fasirTTT


fasirTTT
őstag

franc, nincs felül az hogy PC :D

(#12) Plazmacucci válasza Jander (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Teljesen úgy emlékeztem, hogy ez az a játék amiben majd meg lehet változtatni az előző játékok történéseit (aka megölöd Leont). Vagy úgy rémlik, hogy ezzel promózták. Ez más lenne?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) Thome válasza fasirTTT (#11) üzenetére


Thome
addikt

Még jó hogy baromira nem jön be, ezért jól le is szarom... :DDD

(#14) fasirTTT válasza Thome (#13) üzenetére


fasirTTT
őstag

engem igazából csak a coop miatt érdekelne :D
nem hiszem el hogy annyi nagy cím le se szarja a coopot PC-n....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.