Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Gergő_ válasza ollie (#12) üzenetére


Gergő_
őstag

Az, hogy megkockáztatom, a játékosok nagy része 18 év alatti.

Az erőszakos játék kategóriába nem csak a Postal és társai tartoznak, hanem minden amiben valakire, vagy valamire lőnek.

Ez a lényeg, az agressziót kiszűrni, ezek a játékok és rajzfilmek rejtett agresszió megalapozói a fiatalokban. Életükben nem láttak még halált, nem tapasztalták saját szemükkel, ezért képtelenek felfogni igazán a tetteik következményét ha a játékokból tanulják meg, látják először.
Erősen elgondolkodva szerintem elég deviáns dolog olyat játszani hogy lelövők valakit. Látom hogy nem teljesen érzed mire gondolok.
A mai játékok már annyira élethűek és virtuálisak hogy nehéz megkülönböztetni a valóságtól, nem tudhatod mit okoz a tudatalattidban(képzavar)

Ez ugyanolyan mint az anime-k és a horrorisztikus régi magyar, vagy Grimm-féle népmesék.
Utobbiáknál élesen el tudja határolni a valóságtól a mesét egy 3 éves is, mivel tudja hogy mese.(hidd el ezt nem a kisujjamból szoptam)
Szerintem ott kezdődik a probléma amikor elhisszük hogy egészséges dolog csak virtuálisan is megölni valakit.
Én is játszottam mohaa-t meg csét stb. , de visszagondolva csak azért mert azt hittem milyen menő ha már az osztálytársaim is játszanak vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.