Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha-ha. Dobozosban van meg a második rész+kieg. :))

(#2) ollie válasza D1Rect (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Haha, nekem meg az első. :P

***

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Tudom hogy ez a te dolgod lenne, de bocs.. :P Csak azért rakom ki mert végigjátszottam.. STEAM!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) ollie válasza gamerkiller (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi gond, nyugodtan rakj ki a topikjaimba ilyeneket. Nincs rá törvény, hogy nekem kéne minden kedvezményes ajánlatot megírni.

Egyébként milyen játéknak tartod? Eddig nem olvastam róla jó kritikát, főleg a kamerakezelést szidják.

Loool, most látom: REFLEKTORFÉNY :D

[ Szerkesztve ]

***

(#5) D1Rect válasza gamerkiller (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Mennyire nehéz?
Nekem a Tomb Raider=most keresztbe kapod a bárnert-tel.

(#6) gamerkiller válasza ollie (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az elején tényleg elég furi volt, de összességében kijátszottam, mert nem volt más és amúgy is szeretem a Tomb Raider sorozatot.. Mondjuk 8/10.. Nehogy már tökéletes legyen.. Azért vontam le két pontot mert a legelső pálya leges legelejénél elakadtam egy kis időre..:D

(#5) D1Rect: Ha jól emlékszem nem izzadtam le rajta, csak az első pályánál.. Ott elvoltam vele egy hétvégét, istennek se tudtam rájönni mit kell csinálni.. Aztán meglett.. Ha ráérzel, minden megy könnyen!

Megjegyzés..: Már megint megtelt a 320-as F1-em..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) ollie válasza gamerkiller (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most nézem, Gamerankings-on is 81%-on áll, annyira nem lehet rossz... kivéve persze, hogy kifejezetten nem szeretem a Lara-s játékokat. :D

***

(#8) gamerkiller válasza ollie (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mondom én hogy nem olyan egérdobálós billentyűzet szaggatós játék.. :)
Megjegyzés2 : nincs jobb monitor tisztító mint az ipari alkohol.. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) D1Rect válasza gamerkiller (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Megjegyzés 2. ez a CRT re igaz.

(#10) gamerkiller válasza D1Rect (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

CRT-m van.. Tényleg.. Témánál vagyunk.. A laptopom kijelzőjét nem merem alkohollal.. Azt mivel lehetne?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) ollie válasza gamerkiller (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet hígított alkohollal is, de nem szabad TFT-re közvetlenül ráspriccelni, csakis a rongyra szabad, amivel törlöd. Ellenkező esetben befolyhat a képernyő mögé a cucc, és érdekes lesz a látvány.

***

(#12) D1Rect válasza gamerkiller (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Saját tapasztalatom az, hogy semmi nem tisztítja olyan szépen, csíkozódás mentesen, mint a víz. Sima egyszerű csapvíz. Tiszta konyhai papírtörlő picit benedvesítve, ha nagyon koszos 2x-3x forgatva, hogy mindig a tiszta felülettel töröld, végül egy szárazzal áttörölni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.