Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

majd a HD2-re jó lesz :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) kaller1


kaller1
veterán

Gratula ms, ezzel kb. segget csináltak a szájukból. :U (bocs)

.::> <::.

(#3) moonman válasza kaller1 (#2) üzenetére


moonman
titán

mert miért is?

(#4) kaller1 válasza moonman (#3) üzenetére


kaller1
veterán

wp7 minimális hardverigény bejelentése annó

.::> <::.

(#5) pzstm válasza kaller1 (#4) üzenetére


pzstm
titán

A normál WP7 hardverigéényén nem is változtattak semmit tudtommal :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) kaller1 válasza pzstm (#5) üzenetére


kaller1
veterán

normál-nem normál wp7? :) Szó sem volt ilyesmiről, mikor bejelentették.

.::> <::.

(#7) pzstm válasza kaller1 (#6) üzenetére


pzstm
titán

én még Business és Entertainment/Multimedia verziókról is hallottam ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) FRENK1988 válasza kaller1 (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ennyi. :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) kaller1 válasza pzstm (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Nem tartod kissé viccesnek, hogy a HD2-re nem engedélyezik, ellenben kiadnak egy ilyen butított valamit? :)

.::> <::.

(#10) pzstm válasza kaller1 (#9) üzenetére


pzstm
titán

marketing...üzlet...HD3-at is el kell adni majd ;)
Amúgy most találtam ilyet épp:
WMPoweruser has posted some juicy information regarding Windows Phone 7's underlying architecture. The leaked architecture guide was found to contain some previously unknown information regarding the upcoming OS. Here's what we didn't know before:

Your phone is heavily linked to your Windows Live ID (much like an Android phone is to your Google account)
Users will be asked to log in at first boot and asked to accept the EULA
Hardware will be verified through a Genuine Windows Phone certification before an ID will be accepted
Without a Live ID, contact sync, use of the Marketplace, and use of Microsoft services are not possible
Phone processes will be able to utilize up to 1GB of the phone's RAM (high limit takes future hardware into account)
No Bluetooth 3 support
OEMs are responsible for Direct3D drivers
OEMs will be limited to 6 pre-installed apps, taking up a max of 60 MB
OEMs cannot install trialware
OEMs can change the default search engine in Mobile Internet Explorer, but cannot remove Bing as the phone's default search provider

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) kaller1 válasza pzstm (#10) üzenetére


kaller1
veterán

A marketing része oké, de nekem ez az álszent, usereket hülyének néző duma nem jön be. :N

.::> <::.

(#12) moonman válasza kaller1 (#4) üzenetére


moonman
titán

butított WP7 kiadásokról van szó, tudod, mint desktopon a Windows Starter.

(#13) moonman válasza pzstm (#10) üzenetére


moonman
titán

nekem most is heavily linked a Live ID-mhoz. :)

(#14) kaller1 válasza moonman (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Ők tudják, meg legalább lesz mit gyengébb gépekre feltolni. :)

.::> <::.

(#15) moonman válasza kaller1 (#14) üzenetére


moonman
titán

az mondjuk nem tetszik, hogy megint kezdik szarrá szegmentálni a piacot, desktop OS-nél még azt mondom, hogy meg lehet magyarázni, de mobilnál azért elég gáz. úgy tűnik, ez a dolog már így rájuk ragadt, mint a túlragozott terméknevek...

(#16) kaller1 válasza moonman (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Eleve nem így indult az egész, aztán ott van a HD2 mizéria, és az ezzel kapcsolatos magyarázkodás, erre most előjönnek egy ilyen húzással. Furcsának tartom, ennyi.

.::> <::.

(#17) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Majd biztos ebben a butított verzióban nem lesz copy/paste,multitask és egyéni skin..
A prof verzióban meg igen!:D:D:D ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) plus44


plus44
veterán

Én már egy fullos verzióra lennék kíváncsi (meg arra, hogy érdekes módon HD2 bekaphatja, nem lesz neki WP7, de most mégis lesz oly annyira butított verzió, amibe elég jóval kevesebb RAM? Hm... :U )

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Zirowe válasza plus44 (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

ha jól tudom hd2 esetében eddig sem a rammal volt a baj,hanem azt a nevetséges kifogást találták ki,hogy eggyel kevesebb hw-s gomb van rajta..:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20) #16820480 válasza pzstm (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha annyira lesz (csak) live id-hez linkelve, mint az android gmail-hez, akkor semmi gond.
az mondjuk szerintem külön dícséretes, hogy nem engedik agyontelepíteni mindenféle szarral, és főleg, hogy trialware dolgokkal nem!

(#21) moonman válasza Zirowe (#19) üzenetére


moonman
titán

mármint kettővel több, de nincs rajta search.

(#22) fairi válasza Zirowe (#19) üzenetére


fairi
addikt

inkább túl sok a gomb,az volt a baj.. :W :W
elől csak 3 lehet,HD2-nél meg 5 van tudtommal..

(#23) plus44 válasza Zirowe (#19) üzenetére


plus44
veterán

Nevetséges, amit az MS csinál. Magának tesz keresztbe, most meg ez a bejelentés...Szarban vannak, most meg saját maguknak mondanak ellent...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Mindenki ezen sír hogy hd2hőz nem lesz hivatalosan elérhető(főzött romban persze ott lesz de ez más kérdés) De most teljesen őszintén, a userek vajon hány százalékának van hd2je? vagy mindenki ilyen 150ezres telóval rohangál? Aki megbírta venni anno az majd megbírja a hd3at is, szóval nem értem a problémát. :F

[ Szerkesztve ]

(#25) kaller1 válasza Lotusomega (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Rosszul látod, nem a HD2 miatt sír mindenki. :N Egyszerűen saját magukkal kerültek ellentmondásba, és most ezen lovagolunk. :D (sztem teljesen jogosan)

.::> <::.

(#26) moonman válasza Lotusomega (#24) üzenetére


moonman
titán

az meg a másik, hogy akinek HD2-je van, az valószínűleg power user, tehát egyelőre közelébe nem megy a WP7-nek. :D

(#27) pzstm válasza moonman (#26) üzenetére


pzstm
titán

számomra is jelenleg egy WM 6.5.x illetve egy Android 2.1 (Természetesen mindkettő HTC Sense-el megspékelve) a legszimpatikusabb a piacon :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28) moonman válasza pzstm (#27) üzenetére


moonman
titán

6.5.x-et nemszerssem. pedig én mindent megtettem.

(#29) pzstm válasza moonman (#28) üzenetére


pzstm
titán

Akkor csak sima 6.5? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Lesz új csoda kocsi mellé új csoda telefon is:D
Erre van szükség ott, nem élelmiszerre és gyógyszerre. :F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.