Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

szegény állatok... :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) No-kia


No-kia
őstag

ebbe legalább van is valami tudás

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3) Misi1979


Misi1979
őstag

Ilyen telefont akarok venni nemsokára:)

Apró észrevétel: mart acél, ezüst, 18k rózsaarany (nem rózsaszín! pfujj.) és 24k aranyozott verziók elérhetőek.

A rózsaarany egyébként az arany és a réz ötvözése miatt kicsit "vöröses", innen kapta a nevét. Minél több a réz, annál vörösebb. Jelen esetben 18k-nál az aranytartalom 75%, a többi réz és egyéb.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#4) plus44


plus44
veterán

Legalább kicsit kulturáltan néz ki, más kérdés, hogy lehet minőséget alkotni úgy is, hogy nem öldössük feleslegesen az állatokat. Vadbarmok...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Rohadt majmok ! :W
Akinek lehetősége lenne védeni az állatokat,mert van pénze rá,az pont ilyen gusztustalan,de főleg haszontalan sz@rokra költi a pénzét,amik miatt feleslegesen pusztítanak el állatokat.
Aki ilyet vesz,az nem ember,és nincs lelkiismerete. Ennyi.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#6) .bableWes válasza hülyegyerek (#5) üzenetére


.bableWes
őstag

és pofázzák a föld védelmét...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) plus44 válasza hülyegyerek (#5) üzenetére


plus44
veterán

Mondjuk az megint más kérdés, hogy mi legalább annyira felelőlenek vagyunk, mint azok, akik ezt művelik. Van némi átmenet persze, de ugyanúgy szennyezzük a környezetet, tönkre téve az ő és a saját élőhelyünket is...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

tetszik, talán az ára is jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#9) FRENK1988 válasza Lotusomega (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

abba ne reménykedj :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) frenetik


frenetik
tag

a gyíkon kívül miért ne lehetne az élelmiszeripar mellékterméke a többi?
oké, az alligátort elsősorban a bőréért tenyésztik, de megeszik a maradékot. :)

(#11) plus44 válasza frenetik (#10) üzenetére


plus44
veterán

Jó sokan ehetnek cápát, meg gyíkot. :U Am. sem ez a kérdés, hanem hogy ilyen dolgok miatt ülik az állatokat, mert azt nekem senki se mondja, hogy a bőrük onnan van, hogy beosontak a gyárba, hogy: Adjatok már bőrt, nektek arra már úgy sincs szükségetek, nekünk meg van egy jó kárpitosunk, behúzzuk velük a telóinkat...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) Duree


Duree
veterán

Hát ingyen se kellene nemhogy még fizessek is érte

duree54

(#13) amanoba válasza plus44 (#11) üzenetére


amanoba
őstag

cápauszonyleves?japán?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) plus44 válasza amanoba (#13) üzenetére


plus44
veterán

Tudom, ettem már, jól elkészítve kifejezetten finom, de nem ez a lényeg, hanem, hogy nem épp a "maradék"-ból készülnek ezek a telefonok, hanem külön ezért is vadásszák őket.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) Misi1979 válasza plus44 (#14) üzenetére


Misi1979
őstag

Thaiföldön külön üzemek, telepek vannak arra, hogy ezeket az igényeket kielégítsék.

pl ők

Egyébként egy bivalybőrösre lehet benevezek, a többi kimondottan hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#16) plus44 válasza Misi1979 (#15) üzenetére


plus44
veterán

"Egyébként egy bivalybőrösre lehet benevezek, a többi kimondottan hidegen hagy."

Igen, és erre költessz sok százezer forintot? Annyiból 100x jobbat veszel és még marad is...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) hülyegyerek válasza plus44 (#7) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Csak a saját nevedben beszélj...Ha több lehetőségem(pénzem,időm,stb) lenne ,sokkal többet tehetnék,egyelőre maradnak azok a dolgok,amiket megtehetek (szelektív hulladékgyűjtés,energiafogyasztás fékentartása,nem szemetelés,stb).
Ha mindenki csak ennyit tenne,már sokkal jobb lenne a helyzet.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18) plus44 válasza hülyegyerek (#17) üzenetére


plus44
veterán

Egész életedben így éltél? Sosem dobtál el az utcán szemetet? Nem engeded feleslegesen a vizet? Nem pazarlod az áramot? Nem jársz autóval, hogy ne szennyezd a környezeted? Remélem te is érzed, hogy nincs ilyen ember. Nagyon megszívlelendő dolog, ha úgy élsz, ahogy mondod és bármi mindenkinek csak fele akkora felelősségérzete lenne, mint amekkora a szája, de sajnos nem. Mi pedig továbbra is környezettudatosan élünk, de sajnos ez nem elég...már nem...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

hátulról nagyon tetszik..

I humbly and respectfully decline™

(#20) hülyegyerek válasza plus44 (#18) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Pont ez a lényege.Nem azzal kell foglalkozni,hogy mi volt,vagy majd milyen rossz lesz.Az a lényeg ,hogy tegye meg mindenki a lehetőségeihez mért legtöbbet a környezetéért. Ha azzal foglalkoznék,hogy vajon hány év múlva sivatagosodunk el,vagy éppen önt el az árvíz,még kevesebb időm jutna a fontos dolgokra,meg csak elkeserednék a kilátásoktól.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#21) plus44 válasza hülyegyerek (#20) üzenetére


plus44
veterán

Elkeseredni talán elkeseredni, de nem a mi időnkben fog elpusztulni a Föld, hanem jóval később, de el fog, ez bizonyított tény. Csak sajnos erre szarik mindenki, ő már úgy sem fog élni, akkor meg nem minden? Még egy Ignis-t főnök!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Vegye aki akarja,nekem ingyen sem kellene...
Sznoboknak tokéletes...

(#23) fullextra válasza krisztianAMG (#22) üzenetére


fullextra
tag

köszönjük Emese!
:W
Ezt te soha nem fogod megérteni!

Ez a telefon nem neked készül, nem te vagy a célközönség.
Neked ott vannak a sokmegapixeles műanyaghulladékok, beépitett hat hangszóróval, és kétpercenként lehaló szoftverrel.

És tudod mi a jó? Az, hogy ennek a telefonnak direkt olyan magas ára van, hogy a hozzád hasonlók még véletlenül se engedhessék meg maguknak.

Ez egy igényesen összerakott telefon, igényes és jóérzésű embereknek.
Ugyanakkor nem hiszem, hogy nekem valaha is lenne ilyenem, ennek ellenére nem állok neki fikázni.

[ Szerkesztve ]

(#24) krisztianAMG válasza fullextra (#23) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

1. Ki mondta,h nem engedhetem meg magamnak :)
2. Egy telefon csak akkor lehet minőségi és igényes ha 125 féle bőrből készült ? :F

És mire megyek én a sok mpx-el ? Attól még a fotó minősége nem lesz jobb... (halkan megjegyezve,h az itt lévő 5-öt sem mondanám kevésnek)
Az én telefonomon fél év alatt 1-szer sikerült a softwaret lefagyasztani,azt is a PC Suit használata közben, pedig nem az a telefon kímélő fajta vagyok.
1 hangszóró van készülékemen,bár nem lennék ellene ha 2 lenne( a 6 sem rossz ötlet :) ),de az az egy is tisztán szól.
Tagadhatatlanul műanyag,de nekem ez tetszik és mivel ez szubjektív ebbe nem lehet belekötni ;)

A végén pedig megkérhetnélek arra,h áruld el mi szerint döntöd el egy emberről,h igényes és jóérzésű vagy éppen azt,h igénytelen ? Ha már egy enyhe célzást tettél erre :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.