Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spirit007


spirit007
senior tag

Végre ismét lesznek ECS lapok .Egyébként firewire -t leszámítva szerintem tök jó a felszereltsége .
Olcsó és jó !

(#2) Balinov válasza spirit007 (#1) üzenetére


Balinov
félisten

egyetértek. kíváncsi leszek Asrock megoldásaira is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) -zolee-


-zolee-
tag

Jók ezek a költséghatékony deszkák. Netezős-zenehallgatós-filmnézős konfigokba nem is kell ennél komolyabb. Felesleges a hítpájp hűtés meg a flancos ledek. Jó, hogy a tényleg átlag felhasználókra is gondolnak.

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egyszerű, letisztult. Szeretem az ilyen deszkákat :C

<< Heimdal >>

(#5) Translator


Translator
tag

Nagyon szép, egyszerű, beépített lendkerék és hullámvasút nélkül.

Nekem külön tetszik benne, hogy a VGA és a proci közé rengeteg fölös helyet tettek, bár egy 1x-es PCI-e nekem jobban tetszett volna a VGA másik oldalán, csak hogy elférjen minden benne. :U

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#6) Gyuri27 válasza spirit007 (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eddig is voltak csak nálunk nem lehetett kapni. Az, hogy ez változni fog, nem biztos. :U

Retekegér: úgy van. Semmi sallang.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7) venember83


venember83
nagyúr

Az arra leszek kivancsi... Meg tuningban mennyire jo, nem kell felreerteni, ha mar atlagos, akkor az boven jo egy ilyen laptol! Persze csak jo ar eseteben.

(#8) EQMontoya


EQMontoya
veterán

amúgy itt a közeljövőben jópár magasabb órajelü amd proci megjelenésére számitok, mert jelenleg a legnagyobb is csak 2ghz ht órajelet tud, az összes lap pedig 2.6ot, ami gyanús...

Same rules apply!

(#9) hétalvó


hétalvó
addikt

Szép csak mondja már meg valaki mi ebben az újdonság? Ennyit a mostani lapok is tudnak és beléjük megy az am2+ simán.
1Ghz-es HT ?!!! :(((

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#10) rollins válasza hétalvó (#9) üzenetére


rollins
őstag

hétalvó ébresztő! :)
Elolvastad rendesen, hogy milyen cpu-ra vonatkozik az 1GHz HT sebesség? "Beléjük megy" az am2+ cpu? Mindegyik am2 lapba? Eddig sajnos úgy néz ki hogy nem mindegyikbe, mert majd b*nak biost írni jó pár laphoz. De megvárom majd mi lesz a fejlemény.

[ Szerkesztve ]

(#11) bnss


bnss
veterán

Kibékülnék egy ilyen lappal, egy kis tuniggal megspékelve, amire nekem kell elég is lenne. Viszont lehetne már egy int. VGA-s megoldás az olcsóbb kategóriában. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12) rauschie


rauschie
senior tag

a heatpipe-erdő hiánya az amd(chipset) vagy az ecs érdeme? v simán felszerelcség kédése lesz? :F

(#13) VaniliásRönk válasza rauschie (#12) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

:F Minden AMD-s lap topikjában hőzöng a nép, hogy 10W alatt fogyasztó chipsetre minek hőcsöves kacat...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14) dokar


dokar
addikt

ártipp?

extra - SEXRay

(#15) Balinov válasza dokar (#14) üzenetére


Balinov
félisten

Magyarországi? sztem ~20k btto +/1 2-3k..de kiindulva abból,hogy 173FT/USD-s árfolyamon kevesebb mint 12k-ért ,a Neweggen hirdettett R690G-s lapjuk is ennyibe kerül én betippelém 15-20k közé btto

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16) spirit007 válasza VaniliásRönk (#13) üzenetére


spirit007
senior tag

Jaja ...mi ez a hőcső őrület :F :)
Ha 10K alatt lesz az ára akkor kit érdekelnek ilyen marhaságok :D

Balinov!

Ne árazd már túl :DDD Annyiért több konkurense is akadna , (akár márkásabb is)
Ez ECS
És ezt tudják a boltosok is ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) Balinov válasza spirit007 (#16) üzenetére


Balinov
félisten

Hátizé. Legyen neked igazad,de az elmúlt évben láttunk már,khm..kissé túlárazott ECS lapocskát..(talán ph-s hírben..)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18) ftc válasza spirit007 (#16) üzenetére


ftc
nagyúr

ECS gyárt a legtöbb nagyna is szal tess ne lenézni :)

(#19) Gyuri27 válasza VaniliásRönk (#13) üzenetére


Gyuri27
félisten

ami olyan mint ha réz lenne oszt nem is az :o

ftc: rég láttunk ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#20) Enton


Enton
addikt

jo lesz ez a visszafele valo kompatibilitas!tetszik nagyon!ugyis lap kene a procim ala!habar nem hiszem h ilyen lesz!:D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21) dokar válasza ftc (#18) üzenetére


dokar
addikt

nekem hiperszuper moddolt filléres asrock lapom van, szal ez az ecs is szimpatikus :DD

extra - SEXRay

(#22) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

hát edig 1db ECS (L7S7A2) alaplapom volt. igaz huzni nem nagyon engedet semit sem :) majd mikor jöt az uj videokartyám(6600gt gddr-3-as memoriával) azt már alig birta el (alap orajel alat kellet futatnom) :) régi szép emlékek :) vagyis abbol megálapitotam, hogy ECS-k jok azokal a hardverekkel amik az ö korából valok de már a kicsit újabakat nem nagyon birják =>épen középkategoriás géphez viszont tökéletes :D

Okos Vok.

(#23) Wolverine válasza bnss (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Az ECS általában nem a tuningról volt híres :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) bnss válasza Wolverine (#23) üzenetére


bnss
veterán

Ez mondjuk érthető, ha valóban olcsó lesz, viszont az X2-öm nem szeretném gyári órajelen járatni, amikor jóval többet bír. Jelenlegi álláspontom szerint jövő évig kivárok mind VGA, mind alaplap vásárlással. :R

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#25) ftc válasza Wolverine (#23) üzenetére


ftc
nagyúr

stabilitásról s elég nagy hangsúly a mai napig is....és tunin is van ah figyel ember net televan tuning biosokkal :C

(#26) #65675776 válasza OkosTibiKing (#22) üzenetére


#65675776
törölt tag

"majd mikor jöt az uj videokartyám(6600gt gddr-3-as memoriával) azt már alig birta el (alap orajel alat kellet futatnom) "

Ez inkább a táp sara volt, nem a lapé.

(#27) hétalvó válasza rollins (#10) üzenetére


hétalvó
addikt

Igazad van. :K Tényleg rosszul olvastam. Akkor jó kis cucc ez, 770-es chipset rulez lesz. Ha HT nem 1ghz akkor van helyük a piacon. ÉS tényleg nem az lesz. :DD

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#28) dokar válasza ftc (#25) üzenetére


dokar
addikt

így van, én anno az asrock-omból is tuningdeszkát csináltam pár forrasztással. ezek után egy ecs-től sem fogok nagyon megijedni. :D (villamosmérnök vagyok :B )

extra - SEXRay

(#29) dokar


dokar
addikt

most olvastam a termék honlapjáról:

"It support dual-channel DDR2 memory up to DDR2 800."

Végül is ez gondolom csak K8-ra vonatkozik. :U

extra - SEXRay

(#30) mAtech


mAtech
aktív tag

Jó kis lap ez. Szép. Nekem tetszik. Lehet jövőre vagy egy ECS vagy Asrock lap lesz a gépemben. Nekem bejöttek ezek a lapok (anno K7S5A most Dual-Sata2). Korrekt ár. Tuning meg nem különösképpen izgat.

[ Szerkesztve ]

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#31) ftc válasza mAtech (#30) üzenetére


ftc
nagyúr

ECS-t tuti nem...nem hoz be senki se Eu-ba....megkellene kérdezni tőlük miért nem...kereslet lenne rá az biztos..

(#32) mAtech válasza ftc (#31) üzenetére


mAtech
aktív tag

Szomorú:( Kíváncsi lennék a magyarázatra, hogy miért is nem hoznak be. Gyanítom, hogy más márkák elől venné el a piacot.

Akkor kizárásos alapon marad a másik lap.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#33) dokar válasza mAtech (#32) üzenetére


dokar
addikt

már elegem van, hogy legtöbb helyen csak asus van :(((

extra - SEXRay

(#34) csongi válasza dokar (#33) üzenetére


csongi
veterán

:K :K
Szép kis lap, semmi felesleges sallang jó elrendezéssel, ráadásúl elég keskenyre is sikeredett hogy rövidebb házba is beleférjen. Régen volt egy KT600-as lapom ECS. Semmi bajom nem volt vele. Egy 2500 Bartont hajtot. Még a mai nap is megy :)

[ Szerkesztve ]

(#35) OkosTibiKing válasza #65675776 (#26) üzenetére


OkosTibiKing
tag

hát ha neked Chieftec 400W -os tápja szar. föleg régebi configokba akkor most mindengépbe 1KW-s táp kéne kb :)

Okos Vok.

(#36) TomiFiu


TomiFiu
tag

Ez az alaplap is tetszetős megjelenésű,mint minden ECS. Mindigis tetszettek az ECS cuccai. És pont az olyanok, mint az Asus tudnak olyan puritán lapokat csinálni a belépő színtre,hogy azokat egy ilyen lap kenterbe ver...

Nos nemrég frissítettem egy 2500-as Bartonról amit egy Biostar alapra helyeztem 4 éve és eddig a procim izzadt a nagy melóba, most meg a még meglévő 9600-as karim törölgeti a homlokát :)

A házam méri a hőmérsékletét a CPU, VGA, HDD-nek és meg is lepődtem,hogy beszól mert túlmelegedést érzékel... akkor nézem, hogy nem a CPU a forrófejü most , hanem a GPU :)
Szóval most rendesen megterheli a gép a VGA-t :)

(#37) Gismo


Gismo
addikt

Pont ilyen alaplapot készülök vásárni Hammon Serrano-tól!
Van még nála pár típus érdemes körbenézni (16.-a után lesz árlista)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.