Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g@bo


g@bo
nagyúr

Beszélgetési percdíjak a Telenor magyarországi hálózatán belülre

Csúcsidőben,Csúcsidőn kívül és hétvégén

51,00 Ft

ennyi. :(((

(#2) Paul119


Paul119
addikt

kártyás csomagban 194 990 Ft (+90 Ft) ez igy dafuq kategória:D de 5kt elkérni egy hátvakaróért se semmi :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) szamó válasza g@bo (#1) üzenetére


szamó
tag

10 év után most otthagyom a telenort elég volt belőlük

Ikres apuka

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Z3c nincs rossz áron. Bár lehet ennyiért függetlent is kapni. SGA5 drága. Ha a Trend Lite 2 valóban Ace4, az 21 ezerért best by kategória.

Érdekes párosítás az LG Spirit és az az óra. Az óra jóval drágább, mint a teló. Nem tudom van-e életképes párosítás-e ez. De látom már a Telenor is átvette a Telekomtól ezt a "mellé csomagolunk valami szart" ötletet. Remélem a Voda nem fogja!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) electrodoki


electrodoki
aktív tag

A leggusztustalanabb szolgáltató az összes közül. Nem is értem ki vesz még itt bármit is...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#6) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

"A kínai márka korábbi típusát váltja fel a kicsit drágább, de jobb felszereltségű Lenovo A6000."
Az alcatel 61,a Lenovo 42 kártyás csomiban.Én értettem valamit brutálisan félre?hogy lenne a lenovo a drágább?

[ Szerkesztve ]

Farhát eladó.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lenovo A6000 nagyon jó arban van kártyásan.

Vajon maradt a dual sim?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Lumia 930 mikor eshet 80-90k körüli árra, 5-6 ezres havidíjú előfiztetéssel?

[ Szerkesztve ]

(#9) g@bo válasza CsonkaImo (#8) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

nem értem, hogy lehet 2 éves elköteleződéssel ráugrani ezekre a telefonokra. ennyire kell az a 10e amivel olcsóbb?

egy retró nokia 6300 al is elcsacsogok bármelyik szolgáltatónál, amelyik nem rabol le alsógatyáig. de az nem a telenor.

(#10) CsonkaImo válasza g@bo (#9) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem pont a telenorra gondoltam, bár sok különbség nincs s szolgáltatók között. Kell egy telefon aminek tűrhető a kamerája, 1080p felbontású a kijelzője és döccenés nélkül tudom használni multimédiára. Sokat internetezek telefonról, főleg a YouTube megy. A mostani 820-mal már nem a legkényelmesebb a böngészés se, de nem a sebesség a probléma.

(#11) janeszgol válasza g@bo (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, de a független telefonhoz is kell valami. És a Telenornál elég jó csomagok vannak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) vimes


vimes
senior tag

Lehet itt szidni őket, de kártyásként nálunk lehet talán a legolcsóbban netezni. Gyakorlatilag a MyMenü-ben folyamatosan lehet tőlük net+hálózaton belüli pers és sms csomagokat rendelni nagyon jó áron. Pl. most rendeltem 210 Ft-ért ezt: 175MB internet, hálózaton belüli 35perc+35 sms, egy hetes felhasználási idővel. Hol máshol van ilyen, ha nem akarsz havidíja előfizetést kötni??

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#13) kbyte1024 válasza CsonkaImo (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

A 930 nagyon tartja az árát.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) CsonkaImo válasza kbyte1024 (#13) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Észrevettem. :C Lehet várnom kell az új Lumiák érkezéséig, pedig ez a telefon tökéletes lenne számomra.

(#15) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Tudtátok, hogy vannak olyan előfizetéses díjcsomagok akik mindenki számára elérhető, csak tudni kell , hogy hol kell érte kopogtatni?
Pl.: 3600ft havidíj ami másodperc alapú számlázású , a havi előfizetési díjat le lehet beszélni teljes mértékben 11 forint/percért bármelyirányba 200Mb internet jár a csomaghoz utána lassítás. 20 sms, a kártyák között korlátlan ingyenes beszélgetés van és nincs hűségidő?

Vannak baromi jó csomagok csak senki sem tud róla. Nem is értem, hogy miért "titkosak" ezek a díjcsomagok.
Két kártya van a telefonomba ez egyik Vodás a másik Telenor. A Vodafononos feltöltős, és a bejövő hívások után pénz kapok minden hónapban,de mégis a Telenort használom mert havi 3600 forintért baromi jó a Telenor! ;)

(#16) Paul119 válasza Graphics (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Szemezek vele én is bar így is 3 telefon van már otthon :D (s5,z1,g2 )
Silentfrog: És pontosan mi lenne a neve ? Bár az a 200mega net eléggé karcsú

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) torma1981 válasza CsonkaImo (#14) üzenetére


torma1981
veterán

Azt lehet tudni mikor jönnek és mik pontosan?

Amúgy ezeket én miért nem látom a telenor oldalán? Se az S3 alkatel nincs fent se a lumia 735

[ Szerkesztve ]

(#18) Silentfrog válasza Paul119 (#16) üzenetére


Silentfrog
veterán

A Telenornál ez a DPI alap díjcsomag. A kereső kiadja, hogy mi a módja a csomag elérésének!
Van több adatmennyiséggel is picit drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#19) Halkow.


Halkow.
senior tag

Már barátibb az i6P 128GB-s ára 310k :DDD

(#20) SkyLine3000 válasza Silentfrog (#15) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem is ez a csomag van (elvileg). Sz@réhugyé beszélek akárhová, másodperc alapon. Azt a havi 200 megát idáig soha nem használtam el. Mindig maradt belőle bőven, úgy, mint a havi 20 sms-ből. A havi díja 3868. Ezt még soha nem léptem túl, még 11 és fél órás beszélgetéssel sem. :C
Ami bunkóság, h ebben a tarifacsomagban megszüntették a részletfizetési lehetőséget. Nem baj. Majd veszek ezután független telót akárhol. Illetve tavaly tették bele a mobilnetet, mint szolgáltatást, amit nem lehet lemondani. Namost muternak butafónja van, azt sem tudja, mi az a 3g és fölöslegesen fizeti a havi 600 fixet, ami az előfizuba van beépítve.
Nekem a helyi telenoros ismerősöm ajánlotta amúgy ezt a csomagot. Aki ebben a t.csomagban van, ingyen beszél egymás közt.

[ Szerkesztve ]

(#21) gerii


gerii
addikt

Látom a Telenornál is "komoly" kedvezmény jár a telefonok árából 2 év rabláncra.

(#22) Graphics válasza Paul119 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Holnap ranezek, mint Lenovo fan rá kéne neznem :D

Habar a K3 Lemon EU verzioja ez.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) g@bo válasza gerii (#21) üzenetére


g@bo
nagyúr

voda csinált olyat, hogy 10 ropival olcsóbban adta a készüléket ami függő volt, mint máshol a függetlent.
persze 2 év hűséggel.

komplett hülyének nézik az embereket. de vevő van rá... szóval nagy baj nem lehet. mert kell a 160 ezres telefon törlesztéssel meg 2 év lehúzással, kenyérre meg nincs lé. :R

mindegy. ami zavaró hogy van 200 féle telefon, komolytalan kamu akciókkal, de egy elfogadható tarifa nincs.

nekem elfogadható a bluemobile
(egységes tarifák: 33F/perc 33Ft/SMS bármikor, bármely belföldi alapdíjas hívásirányba)

és jónapot. ezt melyik telenor kártyás csomag adja, gányolás nélkül, alaphangon?

pl.
limit+net

Telenor hálózaton belüli percdíj minden időszakban 37 Ft (+4 ft)
Belföldi más mobil, valamint vezetékes hálózatba irányuló percdíj, minden időszakban 47 Ft (+14 ft)
SMS díj belföldön 44,50 Ft (+14,5 ft)
MMS díj belföldön 141,50 Ft
Kapcsolási díj hívásonként 2,50 Ft ( +... )

menjenek a.... pannon gsm, a kéjvonal.

(#24) Silentfrog válasza SkyLine3000 (#20) üzenetére


Silentfrog
veterán

Igen, ez a csomag lesz az! Akkor veled is ingyen beszélhetnék? ;]

2 hónappal ezelőtt még tuti volt telefon részletre,de én nem vettem mert nem akartam aláírni két évet, meg hát nekem két kártyás mobil kell mindenképp.

Nekünk is marad még rengeteg" ingyen"beszélgetés a számlazárás előtti nap, akkor szokta felhívni az asszony a barátnőit, és beszél velük pár órát. :DDD

(#25) PétAIR válasza Silentfrog (#15) üzenetére


PétAIR
újonc

Asszem Te most arra gondolsz, hogy jelezned kell hozzá, hogy a hócipőd tele van a szolgáltatóddal és így kaphatsz ''nem publikus tarifát''...
De ha ezekhez a csomagokhoz készüléket is vennél, jellemzően (mert hát ez amúgy nem egy telenor-specifikus dolog) már más a leányzó fekvése...
Na itt jön képbe a listaár. Avagy az á' kössz nem kategória.

Ha ezek a tarifák publikusak lennének mindenki ezekben lenne és nem lenne meg a tervezett profit az adott ügyfél esetében.

Hasonló tarifa a piroséknál olcsóbb és a net is több. Igaz nem mp-s.

(#26) Silentfrog válasza PétAIR (#25) üzenetére


Silentfrog
veterán

Azért írtam le ezt, hogy bár publikus ez díjcsomag de senki nem tud, és nem beszél róla sehol.
Telefont meg nem kell venni semelyik szolgáltatónál csak függetlenül, ki hol akar, és azt ami tetszik, hisz sokszor olcsóbb a független.
Így az említett díjcsomagnál hűségidő sincs bármelyik számlazáráskor lemondható.

[ Szerkesztve ]

(#27) Rusi válasza ZooLLeR (#6) üzenetére


Rusi
senior tag

Korábban a Lenovo A606 volt a Telenornál, de azt kivezették és helyette most megjelent az A6000. Ez viszont komolyabb telefon az A606-nál, de drágább is. Az Alcatelnek nincs ehhez köze, a "kínai márka" alatt a Lenovot értettem. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) Rusi válasza g@bo (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, ez a sima Praktikum feltöltős csomag percdíja (ami a Telenor csomagok közül a legdrágább aktív csomag). A másik két szolgáltatónál +/- 3-4 forint a különbség (a Voda most a legolcsóbb, a T pedig hasonló, sőt neki még jóval drágább aktív csomagja is van). Tudom, hogy Romániában meg XY országban 20 forintért lehet beszélni prepaid csomagban, sajnos itt ennyiért adják. :(

Mobilaréna (2010-2017)

(#29) janeszgol válasza Silentfrog (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Azert ki lehet fogni jo aron is szolgaltatos telefont. Viszont az is igaz, hogy jobb helyeken (edigi, mm, euronics) szokott lenni 0% thm 10 vagy 20 honapos reszletfizetes.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) szemy94 válasza janeszgol (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

SZERINTEM ha Ace 4 átcímkézett, akkor sem az, ami a Telenornál volt eddig (G357FZ, Ace Style LTE), hanem G313, de az se tűnik rossznak ennyiért (Samsung garanciával MO-n beszerezhetőről beszélek, nem kínaiakról, bár lehet még onnan sincs ilyen) A Trend Plus régebbi rendszerrel, 768MB Rammal 28 volt nem rég a Telenornál, most frisebb rendszerrel, 1GB Rammal, 4G-vel ez 21-ért akkor is jó (én is azt mondtam,h ki nem ...ja le a 4g-t, de aztán van olyan hely, ahol van 2G, abból is valami nagyon gyenge netezésre, és egyszer véletlen észrevettem, hogy emelett 4g is van, szal a 3-at kihagyták, akinek csak annyit tud a telefon elfelejthet netezni sajnos), ráadásul nem egy tepsi sokaknak jó lehet

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#31) SirRasor válasza Silentfrog (#15) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem vagyunk egyformák. Pölö nekem a 3600ft havidíj az BAROMI SOK (43 200 huf/év :Y ). Akkor hagytam ott a flottát, amikor 720 ft-os havidíjat meg akarták triplázni. Azóta feltöltős vagyok 49 ft-os percdíjjal, de így is 3-4 havonta töltöm fel :DDD

Make Love not war!

(#32) Silentfrog válasza SirRasor (#31) üzenetére


Silentfrog
veterán

Persze, kinek menyit beszél. Ha valaki 70 percet beszél bárhova egy hónapba akkor máris megéri váltani kártyás csomagról. :)

(#33) parkr


parkr
őstag

"Trend 2 Lite" lesz az helyesen

vicces hogy még képük sincs róla :D

(#34) Kékes525 válasza electrodoki (#5) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát ezt vitatnám, a Telekom se kutya...

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35) g@bo válasza Rusi (#28) üzenetére


g@bo
nagyúr

szuper extra adócskák. meg némi kartelezés.

hálás feladat bankot is keresni, ott is hullanak a költségek. nyilván mindenki érti, miért...

ettől függetlenül, miért olcsóbb a blue, mikor az a tcomtól kapja a kraftot?

(#36) Dark Archon válasza electrodoki (#5) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mert a többi egy angyal, mi? Viszont egyedül a Telenornak van "5 perc után 0Ft" szolgáltatása, amit ráadásul már a második 6 hónapja használok ingyen a bónusz program keretein belül. Amúgy 900Ft lenne havonta.

Telekom is egy csapnivaló banda, Voda meg kezdetben előszeretettel módosította a telefonokat: pl. le volt tiltva a kábeles adatátvitel, hogy a netjüket használd meg hasonló.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#37) Kékes525 válasza Dark Archon (#36) üzenetére


Kékes525
félisten

Mindegyik rossz, ez vitathatatlan. A megfelelő szabályozás, jogi környezet hiányzik. Könnyű különadókkal sújtani a nyereséges szektorokat, amivel a gazdaságot ütjük agyon, mintsem megfelelő törvényeket hozni. A külön adók csak populista maszlagok, nem szabályozás.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38) KonZumo


KonZumo
tag

Csak en latom ugy h a G4 es a G3 kozel azonos arketgoriaban van?

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#39) Rusi


Rusi
senior tag

Egy kis zavar van itt a Trend Lite 2 miatt, szóval ami eddig kapható volt Ace 4 néven a Telenornál, az igazából Ace Style LTE G357 néven született (igen, nincs ott a 4-es sem). Namost, a Trend 2 is létező telefon, viszont az sem stimmel, mert kétmagos 1 GHz-es a procija és 5 megapixeles a kamerája. Ezzel szemben a kínálatba bekerült Trend Lite 2 (igen, így stimmel a neve) kétmagos 1,2 GHz-es procija és 3 megapixeles kamerája van (a Trend Lite is 3 megapixeles volt). Ugyanakkor G313 típusjelzéssel négy(!) készülék is fut a Samsungnál, ezek a Galaxy V, a Galaxy S DuoS 3, az Ace 4 LTE és az Ace NXT (full egyformák a fizikai paramétereik és a kijelzőjük is). Ezekből az Ace 4 LTE kiesik, mert 4G-s (és a kamerája is 5 megapixeles), a Galaxy V és az S DuoS 3 szintén, mert azok meg alapból Dual SIM telefonok (és az S DuoS 3-nak is 5 megapixeles a kamerája). Marad tehát az Ace NXT, ami nem 4G-s, duál 1,2-es a procija és 3 megapixeles a kamerája is, vagyis elvben minden paramétere stimmel. Szóval akkor a Galaxy Trend Lite 2 valójában egy átcímkézett Ace NXT. Köszönjük figyelmüket, mai Samsung káoszmesénket hallhatták. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#40) Stauffenberg válasza KonZumo (#38) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Viccelsz? Dehogy! Szerintem valamit benéztél.

L kategóriás előfizetéssel LG G4 - 109 990 Ft
L kategóriás előfizetéssel LG G3 - 47 990 Ft

(#41) Sayuar válasza Rusi (#28) üzenetére


Sayuar
őstag

Székelyföldön nyaralok, vettem egy helyi vodafone simet. Ki kell ábrándítsalak, nem 20 Ft a percdíj, hanem 1,28...

(#42) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ez miféle lista? Nokia/MS 930 és 735 hetek óta nincs a honlapjukon, míg néhány másik - ami meg ezen a listán nincs - pedig van (532, 535)... :F

Sent from my keyBoard

(#43) janeszgol válasza Rusi (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Te jó isten. Valaki kinézi magának azt a mobilt, a google kereső kiköpi ezt az irományt, elolvassa, majd soha többet nem vesz Samsungot. :DD

N€T0X|N: Lehet, hogy a boltba betévedve tudnak már adni. Sajnos nem minden telefon van fent a honlapjukon.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) robiii


robiii
tag

Hoppá! - Ugyanis másképp nem bírok megszólalni. Lenovo A6000
Ma reggel értesültem róla, hogy a Telenornál kapható ez a csoda?masina.
Céges előfizetéssel 34.000 magyar pénzért jutnék hozzá. Nagyon-nagyon vonzó a specifikációk alapján. Amíg nem tudtam, hogy kapható lesz, addig csak az LG Spirit érdekelt, amiért 40 ezret kellene fizetnem. Arról a készülékről összességében rosszat nem hallottam, tehát megbízható lehet.
Vajon érdemes elgondolkodnom a Lenovon? A két készülék nagyjából, sőt, szinte pont ugyan azzal a hardverrel rendelkezik, csak az LG 0,3"-al kisebb képernyőjű, ill. papíron nem ilyen jó a hangzása.
Nem tudom van-e okom félni a Lenovo-tól.

Kijelzője kapott Gorilla Glasst?
Összeszerelési minősége, készülékház rendben van?
Régebbi Lenovo tableteken elég sok szó és mondat maradt fordíttatlan (angol) a rendszerben. Ez a telefonra igaz, vagy ez már rendben van?

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#45) Graphics válasza robiii (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sok Lenovo járt már a kezemben, és az A6000 megfelelője a K3 Lemon odakint.

Fordítási anomáliát nem fogsz találni. Összeszerelési minőséggel se lesz gond.

És a másik jó dolog, ami szerintem itt is megvan, hogy tudsz microSD-re telepíteni root nélkül :)

Az A6000 nagyon éri az árát, és megnézem , hogy mennyiért tudom elhozni hétfőn én is veszek egyet szerintem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) no more


no more
addikt

195k huf egy 2 éves telefonért... az szép. Ahhoz képest a Z3+ 250k-ért teljesen jó ajánlat függetlenül. :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) Paul119 válasza Graphics (#22) üzenetére


Paul119
addikt

Támogatom az ötletet :D majd mond el milyen :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48) Just486


Just486
senior tag

+szelfi bot... :N

That unconquered country we call the future.

(#49) Graphics válasza Paul119 (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megnéztem, tudok akciósan készüléket cserélni, már csak a számlákat kell befizetnem :D

Remélem ingyééé ideadják ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) joelke HU válasza Graphics (#45) üzenetére


joelke HU
senior tag

A K3 megfelelője itthon inkább a Lenovo A7000. Tegnap taperoltam az MM-ben. Az kiköpött K3. Csakhát az ára is jó... Független 80 körül.

Szerk.: ja nem, bocs az a K3 Note itthoni verziója.

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.