Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha használható is rendesen az a GPS vevő, akkor ez már tűrhető ár érte.

Kíváncsi lennék rá, hogy mit tud az életben felmutatni, hogyan birkózik meg a kijelző felbontásával, mennyire folyamatos a böngészés, és van e egyáltalán erre a felbontásra navigáció?

(#2) Youri válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Youri
veterán

A Sygic Aura úgy tudom simul a felbontáshoz. Persze nem tudom, hogy meddig

RTX ON

(#3) Exelsior


Exelsior
senior tag

2 óra aksi idő szerintem nagyon kevés.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#4) canniball válasza Exelsior (#3) üzenetére


canniball
nagyúr

"A gyártó szerint nagyjából hét órás használati időre lehet számítani egy akkufeltöltéssel."

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért tényleg jó, valahogy ideutaztatom kinti ismerőssel :D
És még jól is néz ki

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) ribery22


ribery22
tag

3g nuku? :(

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#7) gerii


gerii
addikt

hmm, egy ilyen olcsó "sz@rt" én is vennék, főleg ha még lejjebb fog menni az ára :)

(#8) Youri


Youri
veterán

A HP Touchpad akciója óta nincs olcsó tablet :D

RTX ON

(#9) smkb


smkb
őstag

Kár hogy OMAP3621-el szerelték, azért azt ma már a kínai belpiacos tabletek jórésze is felülmúlja az AML8726 és RK2918-akkal, főképp GPU és medialejátszás terén...

(#10) Buvana


Buvana
aktív tag

Na látom, megjelentek a 3g-t hiányoló emberkék :)

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#11) mrhitoshi válasza Youri (#8) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+1!!!

Viszont ennyiért lehet kellene egy ilyen sz@r :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#12) BotaN


BotaN
senior tag

Ahogy ránéztem a képre, egy pillanatra windows logónak néztem a "home" gombot. Nem is lenne rosz.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#13) banhammer válasza ribery22 (#6) üzenetére


banhammer
veterán

Ennyi pénzért?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) ftc


ftc
nagyúr

Ha lehetne vele még telefonálni akkor nyerő lenne ....

(#15) arn


arn
félisten

nah lassan helyre kerul a dolog :) en egy ilyen bigyot ugysem hasznalnek nagyon masra, mint a nappaliban netezesre. nem kell 3g sem. meg egy nagyon olcso epaper alapu jegyzetelotomb lenne meg hasznos vegre.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#16) #10949376 válasza Exelsior (#3) üzenetére


#10949376
törölt tag

ezt elnézted mert 7 órát ír.

(#17) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha telefonálni is lehetne vele, akkor okés.... de így szerintem kiüti a Huawei Ideos 7 Slim.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) blueMerle válasza #10949376 (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

Csak félrahallotta miközben olvasta...két-hét... :D

Szerintem nagyon barátságos ára van, legjobb tudomásom szerint nálunk 180 euro lesz egy számtech cégnél. Amit sajnálok hogy nem honeycomb, bár akkor az ára sem lenne ilyen gondolom. :U

(#19) doncortio


doncortio
senior tag

:Y jó ár érte :C Az OMAP SoC nem valami überbrutál, de ezen az áron elnézzük neki ;)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#20) Peat;) válasza smkb (#9) üzenetére


Peat;)
veterán

Meg bugok száma terén. Hiába jó a chip papíron ha nem tudják az androidot ráfaragni, az AML chip tipikusan ilyen, nagy benne a potenciál, de az a felhasználót nem boldogítja ha vannak hibái, 2.3-as droid is csak most lesz meg ahhoz képest nem olyan sebes mint kellene. Akkor meg minek több, ez a chip avira, netre, gps-re bőven elég, a legújabb játékokra lesz kevés. (Persze várjuk ki, hogy ez hibamentes lesz-e, de OMAP-okhoz már valamennyire ismerik az android nyűgjeit.)
Aki kifejezetten játszani akar az szerintem nem androidot vesz ha van esze, hanem ipad, vagy nintendo 3ds olcsóért lassan, avagy sony új gépét várja meg. Android sosem lesz minőségi hardcore játékplatform a warez miatt, a kisebb játékok meg gyengébb gépeken is hasítanak..

[ Szerkesztve ]

(#21) doncortio válasza Peat;) (#20) üzenetére


doncortio
senior tag

Már nem azért de iOSre is van warez ugyhogy nem hinném hogy ez lesz a szűk keresztmetszet

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#22) vjozsef


vjozsef
senior tag

Az IdeaPad K1, U1 és P1 modellek után hamarosan, remélhetőleg még ebben a hónapban megérkezik a boltok polcaira az IdeaPad A1 típus, mely elsősorban ára miatt lehet népszerű, csupán 200 dollárt kér érte ugyanis a gyártó, ami nem egy nagy összeg egy ilyen készülékért.

Ki ker erte 200 dollart? A gyarto? Ertelmetlen ez igy...nomeg milyen szoszerkezet ez hogy: "csupán 200 dollárt kér érte ugyanis a gyártó" ezt alt. iskola nyelvtan tanarom ugy hivta: pongyola megfogalmazas. Tobbet varnek en a cikk irojatol a PH!-n!

(#23) vjozsef válasza banhammer (#13) üzenetére


vjozsef
senior tag

Ez sosem lesz 200 dollar, foleg hogy allitolag a gyarto ker erte ennyit...nomeg egy alsokategoria keszulekbe miert raknak bele mindazt ami a premiumban van?

(#24) doncortio válasza vjozsef (#23) üzenetére


doncortio
senior tag

Szép rapiddupla :W

A cikkíró HÍRT közölt, nem TESZTET vagy ELŐZETESt :U

Gondolom, mert így akarják vonzóvá tenni a készüléket és a prémium az még jobb. Amúgy ha a 200-hoz hozzávesszük az áfát, azt amennyit a dealer keresni akar rajta meg az egyéb bizfenéket akkor is kb 300 dodó küröl lesz az ára és annyiért még mindig jó vétel...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#25) vjozsef válasza doncortio (#24) üzenetére


vjozsef
senior tag

Aha, szoval 50USD-t fog rajta keresni az importor es a kereskedo. :DD VAM, termekdij, es egyeb nyalanksagokkla egyutt...jo vicc.

(#26) blueMerle válasza vjozsef (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Megosztok veled egy háttérinformációt: 178 EUR lesz nálunk a nagyker ára (Alza, Szlovák-nagyker), már látom a rendszerben. Szóval ha nem is 200 USD, de olyan 200-220 EUR kisker árnak az reális, így is bőven 60K alatt marad az ára. Magyarországon mivel ha jól tudom a Ramiris az Alza partner, így ott is ez a nagyker ár (178EUR) várható. Valóban az a kérdés, hogy a kiskereskedő mennyit pakol rá, node ez már hadd ne a Lenovo hibája legyen ha túl sokat :) A 200USD kisker ár viszont itthon tényleg nem várható.

[ Szerkesztve ]

(#27) Gusztáv válasza vjozsef (#23) üzenetére


Gusztáv
addikt

A gyártók nem nagyon szokták publikussá tenni, hogy mennyit kérnek a gépért, a 200 dollár a végfelhasználói ár (gondolom USA-ban, Áfa nélkül).

Laci

(#28) Bird


Bird
addikt

Lesz ez még jóval olcsóbb is... Még az újdonság varázsa. 2 év múlva nekem is megfizethető lesz, addig meg kibírom valahogy. Hacsak a HP megint nem akciózik ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29) blueMerle válasza Bird (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem ez olyan eszméletlenül sose lesz olcsóbb, ez bomba ár srácok, nem tudom mit vártok, ráadásul egy világmárka áll a termék mögött, nem pedig egy XianHuanPingPong. :U

(#30) Tyren válasza vjozsef (#23) üzenetére


Tyren
aktív tag

Azért mert rájöttek a sügérek, hogy ha az Apple-lel egy áron árulják a minőségben azért gyengébb és kisebb presztízzsel bíró termékeiket, akkor esélyük sincsen.
Az Opel sem hiába olcsóbb, mint a BMW, még ha azonosan felszerelt és motorizált modelleket nézel is...
Szerintem ez nem furcsa, hanem várható esemény volt. Vagy ez, vagy kiszállnak a tablet piacról.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#31) .mf válasza Youri (#8) üzenetére


.mf
veterán

Azt végül mennyiért vesztegették?
Azt hittem, hogy a T-s hűségidő-hosszabításért cserébe 10k-s Huawei S7 S az eddigi "legolcsóbb" tablet, kétlem, hogy még annál is olcsóbban adnák :)

---

Jó, hogy a 7"-be azért belerakták a felbontást, az enyémnél is ez fura, hogy bár képátlója duplája a telefonomnak, mégis felbontása és hardvere azonos :DDD
Az ára is meglepően korrekt.
A kérdés még a 3.x-re frissítés ill. az USB host fícsör támogatása.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#32) erdoke válasza blueMerle (#26) üzenetére


erdoke
titán

Nettó vagy bruttó 178 euró a nagyker ár?

A legjobb aláírás a héten

(#33) Iomega


Iomega
őstag

Jó lesz, ilyen is kell a népnek. Minél több verzió, nagyobb árválaszték, mindenki ki tudja választani , a számára megfelelőt.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#34) doncortio válasza Iomega (#33) üzenetére


doncortio
senior tag

ha lenne pénzem indítanék én is ilyen vállalatot ;] már asztalon is tizenöt telefon és két tablet terve, márcsak mecénás kell ;] :D

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#35) vjozsef válasza blueMerle (#26) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nezd, Mo-n nem az a baj hogy a kisker rak ra sokat. Hanem az hogy sok vallalkozas a zavarosban halaszik ettol lejjebb nbyomjak az arakat, es a tobbi becsuletesnek mondhato pedig feldobja a talpat. Errol ennyit.

(#36) vjozsef válasza doncortio (#34) üzenetére


vjozsef
senior tag

Hogy ha csak ilyen eygszeru lenne ez... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.