Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie303


eddie303
őstag

Nemreg a Prince of Persia trilogiat vettem meg ebay-en, a 3 jatek kerult kb. egy normalis araba... (PS2) Szerintem megeri szetnezni eBay-en, eleg sokmindent kicsi szerencsevel olcson meg lehet kapni.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#2) gtamate2 válasza eddie303 (#1) üzenetére


gtamate2
veterán

Igazad van :), de viszont sokan nem bíznak a külföldi vásárlásban (a magyarok 90%-a!!), ezért vettem egy ismert céget. Én is szoktam innen rendelni megbízhatóak nagyon, de szerintem az ár is jó..

*Sn0w

(#3) bbandi


bbandi
tag

a SWINE ingyen letölthető ám....

(#4) Kephamos


Kephamos
addikt

kimaradt egy nagy kalsszikus: Jagged Alliance 2. Olcsó remekmű. Senki nem fog hasraesni a grafikájától, a játékélménytől viszont igen.

(#5) twollah


twollah
nagyúr

UT3 4990 local creditert.
Meglepodtem, hogy ilyen olcso lett par honap alatt.

Painkiller ~2000 local credit.
Postal 2 ~ 2000 credit.
Prey ~ 3000 credit.
Project Snowblind ~ 1300 credit.
Pure Pinball ~ 1000 credit.

[ Szerkesztve ]

(#6) 3psilon válasza twollah (#5) üzenetére


3psilon
aktív tag

Igen, az kemény... a CD Projekt bekeményített, elég olcsón adja a játékait.

Egyébként én is mostanság vettem SWAT 4 Gold-ot. Nagyon jó csomagolás, igényes kézikönyv és magyarítás. A játék maga nagyon nehéz, odafigyelést, körültekintést és előrelátást igényel. Szuper, csak alig van időm játszani vele :(

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#7) twollah válasza 3psilon (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Ennyi penzert mar erdemes elgondolkozni azon, hogy par jatekot az ember eredetiben megvegyen.

(#8) Skynet258 válasza gtamate2 (#2) üzenetére


Skynet258
veterán

Igazad van :), de viszont sokan nem bíznak a külföldi vásárlásban (a magyarok 90%-a!!), ezért vettem egy ismert céget.

Hej, de nem mindegyikünk olyan pénzes mint te, hogy komplett cégeket vegyünk az e-bay forgalom lebonyolítására... :D

https://geekpulse.hu

(#9) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én úgy tudom hogy a Far Cry-t teljesen legálisan és ingyenesen le lehet tölteni, tehát azt le lehet spórolni. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) JanR


JanR
addikt


Igazad van, "de viszont" sokan nem bíznak a külföldi vásárlásban (a magyarok 90%-a!!), ezért vettem egy ismert céget. Én is szoktam innen rendelni megbízhatóak nagyon, de szerintem az ár is jó..
DE vagy VISZONT, sorry, de amikor már a magyartanárom is elbassza nyelvtanórán(anno), akkor már elszáll az agyam...

[ Szerkesztve ]

(#12) Mcray válasza JanR (#10) üzenetére


Mcray
senior tag

Most vettem meg a The Fall: Last Days Of Gaia-t szintén 990 Ft-ért.

Jagged Alliance és Falloutosoknak arra tökéletes míg a JA3 és a FO3 megérkezik. Csak ajánlani tudom, mert hangulatos. Üdv

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Megjegyzem van egy jópár éve működő topikunk erre a célra:

Eredeti játékok - best buy topic

Feel Good Inc.

(#14) Wolverine válasza Dr. Romano (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Már nem, csak időszakos akció volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Dr. Romano válasza Wolverine (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah... igazad van :(
Utánnanéztem a dolognak és még most is le lehet tölteni, de ahhoz az USÁban kell élni...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) gtamate2


gtamate2
veterán

Hát igen, de azért mégis dobozosban a polcon sztem jobban mutat nem?:)

*Sn0w

(#17) Habib[HUN] válasza gtamate2 (#16) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Legfrisebb jóáras szerzeményem: Company of Heroes Opposing Fronts 2k-ért kaptam, papírtokos verzió vga-hoz atták egy srácnak. Csináltam hozzá rendes tokot, hogy legyen feeling :DD

(#18) whiz válasza twollah (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

Sajna szegény UT3 anyagilag nem sokat vitt a konyhára, gondolom ezért nyomták le ilyen gyorsan az árát. Miért nem kell senkinek? :F
Én mindenesetre alig egy hete újítottam be szintén 5K-ért. Megérdemlik a srácok :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) Alvin_ti4200 válasza whiz (#18) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

kettő illetve öt betű -> PC=warez

[ Szerkesztve ]

(#20) perempe válasza bbandi (#3) üzenetére


perempe
addikt

Úgy általában minden ingyen letölthető. Csak a poén kedvéért...

Bocs, hogy OFF voltam.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#21) Wolverine válasza perempe (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

A S.W.I.N.E.-t tényleg ingyenessé tették; bár az angol szinkronnal van, a magyar verziót viszont egy ezresért megtalálhatod még némelyik boltban...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) whiz válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


whiz
aktív tag

Ha ez így lenne, akkor egyetlen játék se lenne sikeres, márpedig az UT durva erős brand-nek számít :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#23) bajuszati


bajuszati
tag

én úgy látom akinek számít a játék ''valódisága'' azmegveszi akár 5000-10000ért,igaz ez komolyan pénztárca függő, de aknek nincs pénze az nem kockáztat még 2000ft ot sem egy játékért amit még nem próbált ki...a mai világban többségben vannak a warez játékfelhasználók és a számúk nem az olcsó játékok megjelenésétől függ.

(#24) feka007


feka007
nagyúr

CoD2-be lehet, én is benevezek, már régen meg akartam venni, és mostmár tényleg a virágbolti verziónak az árszintjén mozog. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) feka007 válasza twollah (#5) üzenetére


feka007
nagyúr

Sajnos az UT nem azért ennyi, mert olyan jól vitték, csak a 8k-s kezdeti ár mellett se nagyon akart fogyni pc-n, pedig megéri, én is megvettem. Ps3-ra azért szerencsére fogy...

(#26) gtamate2 válasza feka007 (#25) üzenetére


gtamate2
veterán

Hát nemtom énis gondoltam az UT3-ra de sztm nem lett egy nagy durranás, és hát a single... határeset de a multi az "Unreal Tournament minőség" :)

*Sn0w

(#27) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ne hagyd ki a többit se!

Fps:
Soldier of Fortune 2 - Doube Helix (kb 4000ért népszerű multis játék, de a single is jó)
Doom - Collector's Edition (kb 3-4 éve még lehetett kapni a Tescoban vmi 2000ért)
Postal 2 - Share The Pain (kb 2000, a magyar szinkronos változat messze elkerülendő gagyi)
Counter-Strike+Condition Zero kiegészítő (kb 4000, népszerű multis játék)

Tps:
Grand Theft Auto sorozat (1. résztől a San Andreasig kb 1000-4000 darabja)

Többnyire a maximális árakat írtam le, de olcsóbban is be lehet szerezni (nem használtan).

Ha nem akartok semmiről lemaradni akkor pedig:
1. Várni 5-10 évet megjelenés után míg felére, negyedére csökken az ára vagy nagyon ritka esetben ingyenes lesz. És addígra a hozzá való config is olcsó lesz.
2. Megvenni használtan a játékot és a hozzá való configot (para, nehogy a játék befejezése előtt derüljönki, hogy hibás a lemez, illetve beszarik a gép).
3. Letölteni a játékot és lopni egy hozzá való configot (ami persze illegális).
4. Átmenni játsszani haverhoz, akinek megvan (persze, ha enmgedi).
5. Leszarni és értelmesebb dolgokkal foglalkozni (na ez nem megy nekem).

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28) gtamate2 válasza JetiRulez (#27) üzenetére


gtamate2
veterán

a gta-k tényleg nagyon jó árban vannak :K nekem a postal 2 szinkonosan nagyon bejött, nemtudom mi bajod van vele :(( a sof2 viszont nekem nem tetszett, valahogy nem fogott meg mára pedig kicsit el is öregedett, crysis cod4 és társai mellett..

*Sn0w

(#29) JetiRulez válasza gtamate2 (#28) üzenetére


JetiRulez
őstag

A szinkront most nem részletezném.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#30) JetiRulez válasza JetiRulez (#27) üzenetére


JetiRulez
őstag

Közben eszembe jutott még.
XIII (FPS játék) max. 2000 Ft.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.