Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Pont egy ilyenre vártam, mert eddig nem akartam megfizetni az Activité árát, lévén, hogy már van egy hétköznapi, meg egy HRM sportórám. Örülök, hogy cserélhető szíjjas is. Frankó!

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#2) Solten


Solten
addikt

A Watch 9 tenyleg tudja a WR50-et?

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#3) Lasko


Lasko
csendes tag

Mijia Quartz-nál kíváncsi lennék, hogy meddig bírja egy töltéssel (elemmel). Vársónak tűnik azért :)

(#4) vicze


vicze
félisten

"ex-Withings óra"

Tessék követni az eseményeket, azóta a Nokia csődbe vitte a céget és a régi tulaj visszavásárolta. most újra Withings. ;) (Hála égnek...) Visszaadás jövőre zárul le, addig marad a Nokia név.

(#5) atike


atike
nagyúr

Na. Ezek korrektek lettek. És mellé az áruk is az.

Főleg, ha nem csak papíron tudják azt amit... :DDD

(#6) totgab02


totgab02
junior tag

Nem igazan ertem ezek a funkciok mire jok igazabol, akinek sportra kell nem hiszen ilyet vesz, de egyszeru orakent jol mutat meg jo az aruk is

(#7) weiss


weiss
addikt

A Lenovoban nem akksi van, hanem gombelem, és a telefonos appja egy gyász.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#8) HKorn válasza weiss (#7) üzenetére


HKorn
addikt

Itt van egy a kezemen épp, appja nem tud sokat, de nekem nem is kell. óránál is csak az volt a cél ,hogy rezegjen. Lépésszám, ha nagyon kell appból megvan.

Minőségre viszont ennyi pénzért pazar, kb rendes órát sem kapsz ennyiért.

Ez a az óra nem rossz Xiaomitól, de igazából egy hibridet várnék már nagyon, értsd klasszikus analóg óra kinézet kis OLED kijelzővel, kb mint Garmin Vivomove HR.

Run&Ride

(#9) weiss válasza HKorn (#8) üzenetére


weiss
addikt

Nekem a legelső csatlakozás után már nem volt hajlandó csatlakozni, szóval időt be tudtam állítani, de kb. ennyi.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#10) HKorn válasza weiss (#9) üzenetére


HKorn
addikt

Nálam is néha szétkapcsol, érdekes módon az app azt mondja, hogy connected, de valójában nincs BT kapcsolat. Ilyenkor manuálisan újra kell kapcsolódni.

Ha ez gyakran előfordul lehet megnézem a Mijia féle verziót.

Run&Ride

(#11) Whist


Whist
aktív tag

Ez a Mijia kékben de jól néz ki :) Most akartam quartz órát venni, de ezt megvárom

[ Szerkesztve ]

(#12) Veron


Veron
őstag

A Lenovo 9-ben vajon van stopper funkció - nem az appban? Van amelyik honlapon látok ilyet, de nem nagyon meggyőződve róla.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#13) weiss válasza Veron (#12) üzenetére


weiss
addikt

Nincs.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#14) Veron válasza weiss (#13) üzenetére


Veron
őstag

kösz. kár érte, nekem az fontos lenne. :( Nokia GO-m van, abban sincs és nagyon hiányzik.
megmérnéd a tok méretét (11 és 5 óra között az átmérőt)? van ahol 38-t írnak, de néhol 40-et.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#15) totgab02


totgab02
junior tag

Érdekes latni ahogy a "classic" orok elet +1 nap minosegi quartz orakat is folyamatosan le valtjak az okosorak, amik a telefonok evoluciojahoz hasonloan egyre kevesbe tartosak, kevesebb uzemidovel, alacsonyabb arral, de egyre tobb funkcioval.

(#16) Whist


Whist
aktív tag

A fehér számlapos, kék szíjas jól állhat férfiaknak is? Hülye kérdés, de komolyan gondolkodok a vásárláson, a többi szín elég snassz.

(#17) HKorn válasza Whist (#16) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem az kicsit inkább nőies mint férfias, de kinek mi. Nekem ezekből csak a fekete tetszik.

Run&Ride

(#18) HKorn válasza Veron (#14) üzenetére


HKorn
addikt

Lehet 38-nak is mérni mivel a tok felső része kicsit kisebb mint a teste. Legszélesebb pontján 40mm. Mérőszalaggal mérve, mivel nincs nálam tolómérő most.

Run&Ride

(#19) weiss válasza Veron (#14) üzenetére


weiss
addikt

Nálam sincs tolómérő, 38 mm-t mértem.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#20) embe


embe
nagyúr

Egyébként lehet akksit cserélni ezekben az okos órákban? Néztem a feleségem Miband2 -jét, és annyira egyben van az az óra, hogy szerintem csak roncsolással lehetne. Akkor meg oda az IP védettség.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21) HKorn válasza embe (#20) üzenetére


HKorn
addikt

Ebben speciel lehet, sima CR2032-es elemmel megy, csak gondolom oda lesz a vízállóság, de az nem us annyira zavar engem, mivel nem használom vízben.

Run&Ride

(#22) Veron válasza HKorn (#18) üzenetére


Veron
őstag

Melyik a legszélesebb pontja, a 10 és 4 óra közötti?

Az órákban is lehet elemet cserélni és semmit sem sérül a vízállóság. Persze megfelelő hozzáértés mellett.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#23) Whist


Whist
aktív tag

A kínai weboldalakon kívül lesz esély, hogy mondjuk felkerül Gearbestre vagy valami normális honlapra? :DD

(#24) Silεncε válasza Whist (#23) üzenetére


Silεncε
őstag

Watch 9-em van, joybuyról volt 6k körül. Maga az óra nagyon bejön, az appja viszont katasztrófa (bááár most az utolsó frissítéssel rengeteget javult)

(#25) HKorn válasza Whist (#23) üzenetére


HKorn
addikt

Miért a Gearbest nem kínai? :DDD

Run&Ride

(#26) HKorn válasza Silεncε (#24) üzenetére


HKorn
addikt

Nálad hogy frissül? Nekem nem Play-ről frissül, hanem maga az app dobja fel hogy van új verzió.

Run&Ride

(#27) totgab02 válasza Whist (#16) üzenetére


totgab02
junior tag

Attol fugg vilagoa vagy sotet kek szinu-e. Amugy nem nagyon olvastam most el milyen szinek vannak de inkabb egy fekete-feher, fekete-piros, feher-piros szinkombinaciot vallalnek be ferfikent.

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sokáig vártam én is ilyen órára, mint a Mijia és az ára sem vészes. Lehet rálesek majd. :)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#29) Silεncε válasza HKorn (#26) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, itt is. Mondjuk ez fura, újra kéne telepíteni playről, de már nem emlékszek milyen fiókot adtam meg :D

(#30) HKorn válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


HKorn
addikt

Ilyen óra már régóta volt Withings/Nokia Activite Pop/Steel néven, akcióban pl Pop-ot láttam már huszonpárezerért is.

Run&Ride

(#31) HKorn válasza Silεncε (#29) üzenetére


HKorn
addikt

Ép ma reggel frissült nálam is, akkor ez most stabilabb lett? Remélem, mert nekem az újrakapcsolódással van a bajom, mikor kikerül a BT hatósugarából az óra, visszaérkezéskor nem csatlakozik újra a telóhoz.

Run&Ride

(#32) peestee83


peestee83
aktív tag

Pont most gondolkoztam a MiBand3 vásárlásán, kuponnal nagyon baráti az ára. De lehet akkor megvárom ezt, a Xiaomi CIGA órája az nagyon ott van, csak árban nem tetszik :)

Cor ne edito

(#33) HKorn válasza peestee83 (#32) üzenetére


HKorn
addikt

Teljesen más a két óra, egyik "csak" egy connected watch, mindenféle kijelző nélkül, másik meg egy mindent kijelzős karkötő, de te tudod melyik kell neked.

mondjuk szerintem is drága még a Mijia Watch.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#34) peestee83 válasza HKorn (#33) üzenetére


peestee83
aktív tag

Igen, tudom, hogy a kettő merőben más. Most MiBand 1s-t nyúzok. Szeretem a klasszikus órákat, de azt is, ha tudom mérni az alvást, megtett lépést. A kettőt viszont együtt még nem láttam - vagy nem a saját árkategóriámban.

Cor ne edito

(#35) SH4D0W2011 válasza peestee83 (#32) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én vagy 2 hete rendeltem meg a Mi Band 3-at, ami még nem érkezett meg, de most nagyon gondolkodóba estem ezen a Mijián. :D Ráadásul úgy látom, a Mi Fit-et használja, ami külön jó pont. Meddig bírhatja egy elemmel vajon?

(#36) HKorn válasza SH4D0W2011 (#35) üzenetére


HKorn
addikt

Várom a teszteket róla én is, de még semmi nincs a neten.

Run&Ride

(#37) peestee83 válasza SH4D0W2011 (#35) üzenetére


peestee83
aktív tag

Úgy tudom, ezeknek az óráknak olyan 180 nap körül van az üzemidejük. És "sima" elemmel mennek, tehát az sem egy nagy összeg.

#HKorn: a tesztekre én is kíváncsi vagyok. Még elég friss, hosszabban nem tesztelhették. Itthonra még az első példányok szállingóznak be :)

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#38) Whist válasza peestee83 (#37) üzenetére


Whist
aktív tag

Akkor várhatóan nemzetközileg is fogják értékesíteni,nem? :)

(#39) SH4D0W2011 válasza peestee83 (#37) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az úgy elég korrekt lenne, nem gondoltam közel sem ennyire. Még gondolkodom rajta. :)

(#40) peestee83 válasza Whist (#38) üzenetére


peestee83
aktív tag

Ha hivatalosan nem is lehet megvenni magyar boltban magyar garival (amire egyre kisebb a valószínűség a márka térhódítása miatt), akkor a külföldi webshopokból úgyis beszerezhetőek lesznek.

#SH4D0W2011: Ez csak tipp, de máshol is ezt írták: "the Mijia Quartz Watch will serve you more than 6 months. But once it’s discharged, you only need to easily disassemble and replace it."

Cor ne edito

(#41) HKorn


HKorn
addikt

Mijia Watchról egy egész jó teszt (?)

Run&Ride

(#42) Whist válasza HKorn (#41) üzenetére


Whist
aktív tag

Na, már csak a kékről kell pár ilyen fotó és már rendelem is :D

(#43) HKorn válasza Whist (#42) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem kicsit a túl domború üveg fura, meg elég bénán áll a gyerek kezén ebben a tesztben, bár biztos valami kicikínai vékonycsuklós tesztelte.

Attól függetlenül szép kis órának tűnik

Run&Ride

(#44) Whist válasza HKorn (#43) üzenetére


Whist
aktív tag

Igen, ez a domború üveg kicsit csúnya, de valszeg megszokható.

(#45) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A Mijia óráról nem talált esetleg valaki valami normálisabb tesztet?
Néztem többféle hírt, leírást róla, de annyiféle app-ot írnak hozzá (itt és itt Mi Fit-et, itt Mijia app-ot, a Banggood termékoldala meg Mi Home-ot.) :F

[ Szerkesztve ]

(#46) HKorn válasza SH4D0W2011 (#45) üzenetére


HKorn
addikt

Itt amit linkeltem teszt ott Mi Fit-et említenek, ha jól emlékszem

szerk: csak "APP"-ot említenek sajnos, semmi konkrét

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#47) peestee83 válasza SH4D0W2011 (#45) üzenetére


peestee83
aktív tag

Szerintem a Banggoodon elírták, a MiFit lesz a megfelelő app.

Cor ne edito

(#48) HKorn válasza peestee83 (#47) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem is, a Mi Home az teljesen más célra van, okosotthon-hoz lett kitalálva.

Run&Ride

(#49) HKorn


HKorn
addikt

Rendelni lehet már valahonnan? Banggood csak preorder ha jól láttam.

Run&Ride

(#50) SH4D0W2011 válasza HKorn (#48) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én is így tippelnék, de jó lenne valami hivatalos álláspont. Ma megérkezett a Mi Band 3-am, de egyelőre nem csomagolom ki, amíg nem tudok biztosat, mert ha tényleg működne a Mijia a Mi Fit-tel, inkább arra tenném le a voksom ( nagyon tetszik :B ).

Aliexpress-en Buy Now gomb van, 19-27 napos szállítási idővel feltüntetve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.