Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

Kell a francnak! Nincs rajta RGB! Ha változik a hangulatom, talán majd cserélgetni fogom őket?! Ezt mégis hogy gondolták??? :F :F :F Ráadásul még olcsó is! Persze, mert így a kutyának sem kell! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) cinemazealot


cinemazealot
addikt

20 USD? Enyhén hajtott hőcsövek? Lehet, hogy pont ezt kerestem! :C

Viszont a gyártó honlapján 120 mm-es ventilátort írnak. Akkor most kinek van igaza? :F Bár a fényképek alapján tényleg gyanús, hogy ez nincs 120 mm.

[ Szerkesztve ]

(#3) #16939776 válasza cinemazealot (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ahhol a legszélesebbszéles ott lehet 120-as, de a borda felöl, ahhol keskeny ott 105mm körül van.

Nem egy tigrincs, de legalább nem push-pin-es a lefogatása, de a beazonosíthatatlan venti miatt nem kockázatmentes ezzel évekre tervezni.

[ Szerkesztve ]

(#4) GoldhandRent válasza #16939776 (#3) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ezek a ventik nagyon jok! Jol hutenek es semmi hangjuk.
Ennek alapjan azt gondoltam a tobbi ventijuk is ilyen, de nagyon nem :D

-

(#5) GAI válasza GoldhandRent (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Én azt nem értem, hogy az ilyen max 100W hűtőket miért csinálják meg LGA1366-hoz (aminek eltérő a lyuktávolsága a többihez képest), mikor a legkisebb i7-920 is 130W-os bele, esetleg néhány Xeon lehet 100W alatti.

(#6) mcs


mcs
veterán

Nekem egy SE-902X tesz szolgálatot i3 8100on. A venti hangja teljesen rendben van, ami ha nem is a leghalkabb a mezőnyben, de feltűnően sem hangos. Az olcsó jancsiság a műanyag alkatrészek, és a borda kidolgozásában rejlik. :)

(#7) --ka válasza #16939776 (#3) üzenetére


--ka
senior tag

A felfogatás ránézésre úgy tűnik, hogy minden szabványos 92mm-es ventivel működik.
Az, hogy nem push-pin-es az kimondottan pozitív.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#8) prabhu


prabhu
senior tag

Fix 1600-os fordulat? Csak Intel? Felesleges pilács?
Nem tűnik jó vételnek.
Egyedül az eltolt hőcső-dizájn, ami szimpi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.