Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Ha tényleg ennyi pénzért normális minőségben tudja az 1280*720@60 felvételt hat óra működés mellett, akár erdőben is, akkor lesz@rom a távirányító, meg kijelző hiányát...

Egy kicsit eljátszok egyszer a beállításával, aztán nekem több nem is kell, csak egy led, ami jelzi a felvételt, egy gomb amivel el tudom indítani, oszt ennyi. Ennyi pénzért meg pláne...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ha ennyibe fog kerülni itt is, akkor teljesen vállalható cucc lesz, még el is gondolkoznék rajta. :B

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A zoomolási lehetőség persze ebből is hiányzik:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) GIJoe


GIJoe
addikt

Omivision lehet benne, ami lenne baj, de mozgás-remegés kompenzáció 0 lehet benne...

(#5) ZS3NI válasza t72killer (#3) üzenetére


ZS3NI
őstag

Kinek lenne ideje zoomolni? :D Ezeket a cuccokat szerintem nem családi események megörökítésére használják. Mondj nekem egy helyzetet ahol hiányzik a zoom egy akciókamerából. ;]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6) arpeen2


arpeen2
senior tag

Banánisztáni vámot meg egy áfát hozzácsapunk és máris 50 ropiról beszélünk.

(#7) t72killer válasza ZS3NI (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Víz alatti videózás. Idő van, de kéne egy vízálló gép. A dedikákt megoldások m&rhadrágák/nagyok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) .mf válasza t72killer (#7) üzenetére


.mf
veterán

Rossz hírem van, ezeket nem arra szánják. Sisakra, kormányra rögzítve nem kell zoomolás (sőt, inkább minél alacsonyabb gyútáv a jellemző fél-halszemes képpel), nem hinném, hogy valaha raknának ilyet bele.

Esetleg valamilyen pár generációval ezelőtti strapa-kompakt fényképezőgép? 720p60 felvétel már azokban is van, x méterig vízálló, van zoom és esetenként képstabi is, valamint hasonló / nagyobb méretű szenzor.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) vinibali


vinibali
őstag

720p-ből is lehet jó minőséget csinálni! az viszont nem derült ki, hogy mekkora a memórája(ha van) és mivel bővíthető.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#10) bteebi


bteebi
veterán

Szerintem egész korrekt lett. Az lesz majd szép, amikor már majd Full HD-ban tudnak 60 fps-t, HD-ban meg mondjuk 120-at. Esetleg mindezt 3D-ben, ugyanennyiért :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#11) Byk01 válasza t72killer (#3) üzenetére


Byk01
senior tag

Mivel nincs rajta monitor, úgysem látnád, mire és mennyire zoomoltál rá.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#12) Ygg válasza bteebi (#10) üzenetére


Ygg
senior tag

Pár év, s meglesz az is.

(#13) LonGleY válasza Ygg (#12) üzenetére


LonGleY
veterán

Sokkal tetszetősebb, mint a gókocka, felesleges dolgokkal rajta. Bicajhoz pont egy ilyen lenne jó... ó...

[ Szerkesztve ]

(#14) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Egy ilyen akciókamera a kormányon mindenféle felelőtlenségre és meggondolatlanságra srakallhatja a biciklist/motorost.

Nem mondom, ha lenne egy ilyenem, tutu elmennék az idei Gázló kerékpáros teljesítménypróbára...
Ott vannak 20 perces lejtmenetek 40Kmh-val ;]

J.

(#15) F_Gergely válasza joysefke (#14) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem konkrétan arra kellene hogy fel tudjam venni, és netre feltenni a sok szabálytalankodót...
De nagyon jó az ára, ha lehetne kapni már rendelném is!

(#16) LonGleY válasza F_Gergely (#15) üzenetére


LonGleY
veterán

Remek életcél...

(#17) F_Gergely válasza LonGleY (#16) üzenetére


F_Gergely
őstag

Egy szoval se mondtam hogy ez eletcel, en azt mondtam nekem erre kell....

(#18) LonGleY válasza F_Gergely (#17) üzenetére


LonGleY
veterán

Legalább az autósokat vennéd? :]

(#19) F_Gergely válasza LonGleY (#18) üzenetére


F_Gergely
őstag

nem teszek kulonbseget autos, motoros, gyalogos, bringas kozt. Kerekparral es autoval is kozlekedem egyik sem jobb a masiknal...

(#20) joysefke válasza LonGleY (#18) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nézd, a ruszkiknál ez már bevállt, sehol nem készül annyi vicces uti video mint a moszkvai utakon :C

[ Szerkesztve ]

(#21) Zotya84


Zotya84
őstag

Hm... Nekem is bicózáshoz kéne, de én jobban örülnék egy olyan felfogatásnak, amivel a stucni aljára rögzíthetném, mert már így is kezd zsúfolt lenni a kormány, hiába mtb... (szarv, markolat, fékkar, váltókar, teló-lock, lámpahely, stucni, óra(aláfordítva egy minimumcsengő, hogy a rendőrnek is megfeleljen), váltókar...) Meg úgy esetleges esésnél nagyobb biztonságban lenne. Szerintem. Legalábbis én még sosem vertem le a stucni elejét...)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#22) LonGleY válasza Zotya84 (#21) üzenetére


LonGleY
veterán

Naja.. vagy ugyanez lefele fordítva. A kormány felszínétől lejjebb, a fejcső környékén durván kiálló tárgyak nélkül lehetetlenség sérülést okozni a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#23) Zotya84 válasza LonGleY (#22) üzenetére


Zotya84
őstag

Nekem pont az a bajom a legtöbb lefele fordíthatóval, hogy a rögzítése nagyon túlnyúlik felém, pedig így sincs túl távol a kormány, nem hiányzik még egy veszélyforrás. Lsd Beastvision HD Bike Edition rögzítése, pedig az is kimondottan szimpatikus.

Ja, meg a legtöbbet nem tudod forgatni, és szoftveresen kell a képet forgatnod. Emiatt szemezek egyre inkább a Drift Ghost HD-jával, csak az ára nem túl baráti... (És nekem megfelelne a 720p@60fps is tökéletesen.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.