Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, csak most értem haza, enyhén ittas állapotban. :DDD Majd a hibákat próbálom orvosolni.
A címmel kapcsolatban...Ki is hangsúlyoztam, hogy azoknak ajánlott, és azoknak éri meg, akik már rendelkeznek 1db HD4870 vagy HD4890 -el, és van jó CF képes lapuk, és erős tápjuk. Az áramszámlán nem tudom megspórolni az 5870 -et, a fogyasztáshoz hozzájárul az i7 -es is, meg a sok ventillátor és winyo. Szóval, aki rendelkezik egy 4890 -es VGA -val, annak +35k -ért van egy olyan rendszere, ami teljesítmény tekintetében az 5870 fölött áll. Aki most akar ilyen nemű CF -t kiépíteni, azt erősen lebeszélem erről, mert 0-ról nincs értelme. És azt még inkább kihangsúlyozom, hogy egy HD5770CF nyomába se ér ennek, főleg nem ilyen felbontásban. :) Aztán, Lara említette még a 4870X2 -őt. Nah, én azt cseréltem le előbb egy single 4890 -re, egyszerűen nem bírtam megbarátkozni vele. FPS terén azért van lemaradása, főleg ha ezt a rendszert a tesztben használt 950/1100 -on járatom, mert szépen látszik, hogy az alapon használt CF -t is szépen elverte, és az is 850MHz -s GPU -t jelent, ami egy 4870X2 esetében szép álom, 2db -ról tudok ami 24/7 tudta a 850MHz-t. Nem beszélve a melegedésről, és arról a borzalmas zajról. Nekem nem érzékeny a fülem, de ez bizony megártott, ezért is váltottam.
Egyenlőre ennyi, majd még próbálok szerezni egy HD5870 -et, úgy lenne az igazi.

Apró hiba, a fogyasztásnál az OC-nál nincs idle fogyasztás, illetve a dirt2-nél 1kártyás rendszernek nincsen max fpse.

Igen, itt hibáztam egyet a max. FPS -el kapcsolatban. Sajnos későn vettem észre, időm nem engedte a javítást. A max. FPS -t úgyis csak opcióként raktam be, a hangsúly a min. és az avg -n van. A rendszer terheletlen fogyasztását direktbe nem mértem húzott VGA -val, mivel így soha nincs idle állapotban, szabályozva van. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.