Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon vártam végre :) you died :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#2) mad1 válasza Šolaire (#1) üzenetére


mad1
veterán

Mult idot irsz :N Inkabb "prepare to die" ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Nekem valamiért kimaradt az egész széria. Melyik részével érdemes belevágni (már ha nem az elsővel:) )?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Ofanaht válasza ribizly (#3) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Személyes tapasztalatból, ha PC-n szeretnéd, akkor egyet ugorhatsz is és egyből a 2-vel. (Még mindig nem értem hogyan lehetett egy ilyen szutyok portot lerakni...) Ha viszont van egy konzolod, akkor érdemes ott az 1-et, akár csak kölcsönbe arra a "kevés" időre, amíg kiviszed.

(#5) Adam_Shepard válasza ribizly (#3) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Demon's Souls(ps3), Dark Souls 1-2-3, Bloodborne. Ebben a sorrendben. Pcn már jo aron vannak a soul jatekok. De kontroller kell hozza!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!
A DS3 volt nekem az első a szériában, amivel játszottam, így nem igazán van tapasztalatom dlc téren. Remélem nem arra kell számítani, hogy bedobnak pl. egy cathedral of the deep méretű pályát, oszt csókolom. :DDD

(#7) Adam_Shepard válasza <Lacy85> (#6) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez tök vegyes, de nem jellemző hogy egy kisebb területet raknak bele. Amit meg a trailerben mutattak az a DS1 egyik ikonikus területe. Így látva tényleg ki lehet jelenteni hogy egy nagy tisztelgés az 1 előtt ez a 3. rész.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8) Šolaire válasza <Lacy85> (#6) üzenetére


Šolaire
veterán

Arra számithatsz hogy nehezebb lesz a dlc terület. A második részhez kiadott mindhárom dlc zseniális lett szerintem itt sem csalódunk majd.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) Šolaire válasza mad1 (#2) üzenetére


Šolaire
veterán

Go Beyond Death ;] a dlc-ket new game plusba tolom majd csak hogy meglegyen az érzés :DD

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.