Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kattt01


Kattt01
tag

Android Workshop... Gondolom ez azt jelenti, hogy csak androidban lehet gondolkozni, azaz az "okostelefon" szó Telenor szerinti értelmezésében a WP7-es, iOS-es telók nem okosak? Vagy esetleg lehet indulni nem androidos telókkal is?

[ Szerkesztve ]

(#2) Next Win ®


Next Win ®
tag

No, de nem olyan rossz kezdeményezés ez. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#3) csabibmx


csabibmx
tag

Mi lett a korábbi pályázat eredménye?Ahol alkalmazás tippeket kellett beadni és a legjobbat el is készítik címszóval.Csak én maradtam le az eredményekről vagy más is.? :U

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#4) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Tetszik lehet kitalálok valamit. :))

Fold 5

(#5) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem rossz ötlet ez... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Igény lenne rá, de szerintem mára már annyira szerteágazó lett az okostelefon szegmens operációs rendszer, verzió alapján, az androidos egyedi UI-kat se elfelejtve, hogy ugyanarra a kis témára kellene vagy 15 videót készíteni, mert minden készülék és rendszer teljesen más.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) autox3c válasza Kattt01 (#1) üzenetére


autox3c
tag

Mivel a wp7-et vagy az iOS-t pofonegyszerű használni, ezért nem kell hozzá oktatófilm :D

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#8) Csabulator válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Csabulator
tag

Nekem járt már pár Samsung készülék a kezemben, hogy csak egy példát mondjak, és nekem nagyon hasonlónak tűntek a beállítások. Bár azokon mind Touchwiz volt.

Ilyen tapasztalatra építve akár lehet egészen normális és jó videókat készíteni. A Samsung példájánál maradva, hacsak nem gyári Android van rajta, akkor a beállítások nagyjából ugyanazok.
Sajnos más gyártó készülékeit nem igazán ismerem.

[ Szerkesztve ]

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#9) Droid_


Droid_
tag

Csak tudnék profi módon vágni... :D

(#10) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Előre leszögezném, akinek nem inge...

Először a hozzá nem értő, laikus felhasználók elolvashatnák a használati utasítást, majd step 2. google vagy youtube ha valami nem világos. :U

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#11) Csabulator válasza Valentino K. (#10) üzenetére


Csabulator
tag

Egy ideális világban... :) Sajnos a valós helyzet jóval árnyaltabb.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#12) Bocha válasza Kattt01 (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem, én úgy tudom, hogy az iOS és a Windows Phone is ugyanúgy platform a Telenornak, mint az Android. :) Csak utóbbira van egy rendezvénysorozatuk, de nem csodálkoznék, ha a jövőben ezen a területen is nyitnának más rendszerek felé is.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) dz1989 válasza autox3c (#7) üzenetére


dz1989
senior tag

Vagyis okostelefon fű, fa, vadvirágnak, boldog, boldogtalannak. Azoknak akik azsem tudják miaz az okostelefon. Régen csak annak volt akik tudta hogy miaz és ki is tudta használni.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#14) Zolesz007 válasza dz1989 (#13) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ha te is gyártanál/árulnál valamit, azt mindenkinek el akarnád adni, függetlenül attól, hogy van-e rá szüksége vagy nem-e.

Fold 5

(#15) Kattt01 válasza autox3c (#7) üzenetére


Kattt01
tag

Ez tény, hogy baromi egyszerű és könnyen kezelhető mindkettő rendszer, de a pályázat nem csak magáról a rendszer kezeléséhez készített oktatófilmről szól, hanem alkalmazásokat is be lehet mutatni benne :)
Amúgy Androidnak sem túlságosan bonyolult a UI-e, hogy oktatófilm kelljen hozzá, egész egyszerűen szokni kell, mert nem annyira letisztult, mint a többieké.

(#16) dz1989 válasza Zolesz007 (#14) üzenetére


dz1989
senior tag

Szerintem az a meglátásom hogy aki telót venne az nembiztos hogy okostelót venne. De nem is annyira egyszerüt. Olyat ami párdolgot tud(Fm rádió, zenelejátszó AF-s 3m-as kamera, Ledd vakuval zseblámpa funcióval. ) sokáigbirja az aksija.
Mert vagy okosa teló vagy egyszerü, átmenet az nagyon szűk.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.