Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

Ha legközelebb jöttök (igen, közel lakom :D) és ha nem akartok tömegnyomort, jöhettek Pincehelyig, és onnan busszal ki Ozorára. Vagy, ha éppen Siófokról strandolás után, akkor Tamásinak, ott be is tudtok vásárolni (Spar, Lidl, Penny, Coop..etc), és onnan is megy közvetlen járat Ozorára. épp azt nézegettem, hogy jotub ide, jotub oda, videón a büdös életben nem jön át az, ami ott volt..:D.
:R.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2) syC


syC
addikt

Ha 3-4 évvel ezelőtt tudtam volna, hogy van ilyen, még talán ki is mentem volna. Mindenesetreköszi a beszámolót :) :R

(#3) adam320


adam320
senior tag

Szintén.Kösz a beszámolót.

(#4) VIBO


VIBO
őstag

wooow
szép iirás volt.
sajna nem voltunk.
de biztos yo lehetett. ,)

19 én gyertek a kristálytoohoz. Én is meg asszony is fog zenélni :K

:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5) tildy válasza Geller72 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Van youtubeon fenn videó, amin táncolunk, elmondhatatlan érzés látni azt és visszaemlékezni rá.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) luw2win


luw2win
őstag

ááá nagyon sajnáltam h kihagytam :(((
hát irigyellek :B

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Az idézet Buddhától való tudomásom szerint. :K

Amúgy a képek alapján nagyon nagy élmény lehetett, de sajnos a zene nagyon nem az én stílusom, így vélhetően ki fogom hagyni.

Mehetek megint a Legalja Fesztiválra aljasodni. :D

(#8) #92888064


#92888064
törölt tag

egy haverom melóhelyen elég sok youtube-os videót nézett, és nekem egy ilyen mindenfajta állapotokban sárban fetrengő levéllel kitörlős rendezvénynek tűnt, de a beszámoló alapján pozitívabb lett a véleményem, főleg a chill stage miatt. szóval hegyalja meg volt mellett jó alternatívának tűnik.
köszönjük :R

(#9) tildy válasza #92888064 (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi kinn voltunk, 20 kilós melegvizes ballonból jött a meleg víz. Toitoiban is mindig volt papír. A netebb lévők zuhanyozhattak jéghideg vízben :) +papír se mindig volt...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak ne basztatná senki a másikat édes jó istenem, ha már akkora a boldogság.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#11) Puma K


Puma K
veterán

Jó kis élménybeszámoló.

Mentünk volna mi is vagy 6-an kocsival, de aztán mégsem sajnos...
Pedig lett volna chillelés ezerrel :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12) Franklin válasza tildy (#9) üzenetére


Franklin
addikt

Hol volt a 20 kilós melegvizes ballon???

(#13) Eugene Roe válasza #92888064 (#8) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Jó alternativa az biztos, ezt a zenét legalább szeretem is ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#14) Geller72 válasza syC (#2) üzenetére


Geller72
veterán

Hát ha én nem vagyok öreg hozzá, akkor te sem lehetsz az..:D. Különben is, a lélek a fontos, nem a test..:DDD. Az 55 éves haverom is kint volt. Pedig öreg rocker..:D.

(#15) madstunt


madstunt
addikt

A szinnek azért nem alternatívája mer ez sokkal jobb és egy lapon nem lehet őket említeni.

Jövőre tuti kimegyek,remélem lesz kivel meghát szegedhez nincs túl közel de nem érdekel meglesz jövőre tuti

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Huh, fasza lehetett! : ) 1-1 estére én is elmennék majd egyszer.
Asszem talán csak az Andromedat ismertem azok közül akiket megemlítettél, de az is épp elég, egyik kedvenc. Másik Astral projection. Asszem ez nem is volt jelen.

Azért, egy ilyen goa party hangulatát, feelingjét, és úgy összességében egy goa partit szerintem semmi más se tud utolérni! Semmihez se hasonlítható.

Ja, meg a Hallucinogent is ismerem. Az is egész jó. :)

(#17) tildy válasza Franklin (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

hol mi laktunk ott, zuhanynejlonnal, volt amikor kettőt is cippeltem :)
seth: ezt kifejthetnéd bővebben . :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) hocico


hocico
tag

:R

jóóó lenne jövőre egy ph-s szerveződés

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#19) aram01 válasza hocico (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

jaja :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Norb3rto válasza aram01 (#19) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Jó 5let :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21) madstunt válasza hocico (#18) üzenetére


madstunt
addikt

Támogatom

(#22) mad1 válasza tildy (#17) üzenetére


mad1
veterán

En is kinnt voltam rankesszal meg flashfly al 3an PH sok!!!
A legemenyebb a mainstage melletti satrak voltak.Nem reszletezem miert ;]
Jovore is ott a helyunk bizony :K .Csak mostmar remelem mindent viszek :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#23) rankesz


rankesz
veterán

Ráadásul még egy PH-s társunkkal is összefutottunk:D

Jelen! :DD

mad1:így van, jövőre is alap... :))

(#24) bigskull


bigskull
tag

Kellemes írás, köszi hogy leírtad! :C

(#25) thug


thug
tag

Nem mellesleg, nekem meg van egy eladó telkem Ozorán... :DD
Víz villany van!
FAHÁZAT RÁ! :R

Illetve szállást is tudok, ha valakit érdekel!

[ Szerkesztve ]

Melyik maradt fenn tovább, a Magyar Korona vagy a szlovák korona?

(#26) syC válasza Geller72 (#14) üzenetére


syC
addikt

Nekem is a lelkem öreg, nem a testem :) 3 éve még benne voltam ezekben a dolgokban, de mostanra már lenyugodtam :U

(#27) twollah


twollah
nagyúr

Idovel talan lesz egy valogatas DVD, CD valahol.
Remelhetoleg scene release is varhato lesz.

(#28) Psychonaut válasza mad1 (#22) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ott voltak a számítógépek ingyen nettel. ;]

(#29) benedekco


benedekco
addikt

köszi a beszámolót, klassz, meg a buli is az lehetett :)
:R
problematische: néhány jútyúbos vidi-re kattintva csak egy png gyüvök befele

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#30) tildy válasza benedekco (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Megtennéd nekem, hogy megírod melyik volt az?

Más: természetesen voltak negatívumok is:
-Sajnos rögtön első nap történt egy késelés (franciák)
-Elég meleg volt, napi 2-3-szor láttuk menni a mentőt.
Syc: 30 éves leszek nemsokára. voltak kinn 40-50-60 évesek is. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) mad1 válasza tildy (#30) üzenetére


mad1
veterán

Hja a keselos azrcot 2 rendor vitte ki karon oltve.
De occsem az ilyen miert nem marad otthon azt doglik meg a kocsmajaba. :W :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#32) benedekco válasza tildy (#30) üzenetére


benedekco
addikt

látom már javítottad, vagy most jól hozta be...
amúgy az "ozora festival 2009-07-alpha" - ezen az oldalon a negyedik - videot leszedte a feltöltő, szal ez nem elérhető...
elkéstem picit a válasszal...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#33) jorden06


jorden06
senior tag

Az ozora, valamiféle mozaik szó, vagy csak a kinézet kedvéért vannak pontok a betűk közt? :B

Itt egyébként csak goa megy, vagy van egyéb téma is? Én a goa szó hallatán mindig valamiféle agyzúzó zenére asszociálok :)

(#34) tildy válasza jorden06 (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Település.
Pontok nem tudom miért vannak.

Zeneileg pedig: goa megy. Progi és fullon, minimal, killer, darkpsy, nomeg chill zenék.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) hfrankee


hfrankee
senior tag

Akkoriban Németországban éltem és ott kaptam az utcán egy flyert,hogy milyen party lesz MO.-on!
Semmit se tudtunk rola,pedig az igazán jo partykra simán hazajöttem :K
De sajna erre egyszersem jutottam el :O

Mod:Azért inkább mentem volna Indiába a Goa seaside-ra :)

[ Szerkesztve ]

(#36) benedekco válasza tildy (#34) üzenetére


benedekco
addikt

Vega kaja volt a lángoson kívül?
Honnan tudták, hogy fizettél a jegyért? Karszalagos a dolog?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#37) tildy válasza benedekco (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Vega kaják voltak , tehát az sem éhezett, aki nem eszik húst. Volt ilyen kínai zöldséges tészta, az india árusoknál szintén vega tészták , zöldségek.

Karszalagos móka ment.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) Franklin válasza benedekco (#36) üzenetére


Franklin
addikt

Nem volt napijegy, tehát nem is nagyon kellett ellenőrizni. Hetijegy és hétvégi jegy volt.

Karszalagellenőrzés ezért csak a bejáratnál volt, a fesztivál területén már senkit nem érdekelt, mi van rajtad.

Goa zenéről: akit érdekel, nézzen fel a goa.hu-ra, ott megtalálja a stílus történetét is és bele is tud hallgatni a különböző műfajokba (online rádiók).

(#39) madstunt válasza tildy (#37) üzenetére


madstunt
addikt

Engedik hogy bevigyél kaját,italt ? Ez az általános fesztivál szemlélettől igen eltér :Y

(#40) tildy válasza madstunt (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Mivel kinn van a puszta közepén, és kocsikkal is be lehet állni, igen.
Viszont egy hétig tart, áramod akkor van ha aggregátort viszel, így normál kaja hamar megromlik, sör is megmelegszik, ergo úgyis ott költöd a pénzt.
Raklapokkal hozták a sört, rengeteg fogyott. Volt, hogy fél órát vártunk a büfében.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) benedekco válasza tildy (#37) üzenetére


benedekco
addikt

:R

köszi :)

egyre jobban érik bennem, hogy kinézzek a Kedvesemmel, persze ez nem az Ő stílusa, de hát ez van... ha Én is ráveszem magamat a zongora meg barokk estre, akkor Ő is igazán bevállalhat egy ilyet :DDD

Eddig csak a babkonzerv volt vega, mikor kimozdulás volt baráti társasággal, de így már más a szitu. Amúgy meg nem köll annyit enni, max leadok pár kilót :P

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#42) mad1 válasza tildy (#37) üzenetére


mad1
veterán

A kedvencem a vegabond hotdog volt.Fullra olyan mintha igazi virslibol lett volna.
Mar vegas vagyok 10 eve es valoban nem haltam ehen. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#43) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hát most hogy végig néztem a videokat,az a furcsaság tünt fel,hogy tudtommal ez goa fesztiválnak indult,de ezek a zenék már nekem nem azok!
Mondjuk utoljára évekkel ezelött hallgattam goa-t és akkor az izraeliek voltak a profik a stilusban.Bugyborékolos,ajtonyikorgos 150BPM körüli ütemben...
Vagy a stilus alakult át ennyire nagyon vagy ez nem az...
Amugy a liquid soult hogy meghallgattam az nagyon tetszik :)
A videok alapján igazi free your mind buli lehetett,a '90-es évek illegális acid house bulijaira emlékeztet..a nosztalgia :)
Kösz a beszámolot :R

(#44) benedekco válasza hfrankee (#43) üzenetére


benedekco
addikt

ezek psy trance meg egyéb dolgok pont, de gondolom van/volt goa DJ is... Nekem ezek jobban tetszenek mint az ős goa... akkor az is baromira tetszett, ma már inkább chill-ben utazok...

re: (#42) mad1
:R
a mostani vacsoracsatában volt a Laár Bandy (gyengébbek kedvéért Besenyő Pista, még gyengébbeknek KFT frontember) és egy faintos vega estet csapott :) a műsor egy rakás szar, Én is csak Őmiatta meg a vega koszt miatt néztem meg, Laár bácsi nagyot alakított

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#45) tildy válasza hfrankee (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Így van.
A mostanin ráadásul szerintem túl sok killer volt.

Az igazi ős goa nálam még mindig az Astral projection, az Analog pussy, az Infected musroom, MWNN, és Talamasca.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Duree


Duree
veterán

Nagyon jó kis írás,sosem voltam még ott de kedvet kaptam,hogy egyszer elmenjek
Köszönöm szépen

duree54

(#47) Lalaland


Lalaland
tag

Ide aztán kell az ásványvíz ;]
Csak ez a füves, puszta dolog nem tetszik...

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#48) benedekco válasza Lalaland (#47) üzenetére


benedekco
addikt

Miért nem? pont az a jó, kint a szabad ég alatt.... jobb lenne egy büdös pincében dohány füstben?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#49) D1Rect válasza Lalaland (#47) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ide aztán kell az ásványvíz ;] "
Nagyon jól fogalmaztál. :D

mod: Nem is olyan messze az osztrák határnál van Wiesen, ez is elég "jó kis" fesztivál szokott lenni, már nem emlékszem, de valahogy a nyár közepén aktuális.

(#50) tildy: Sztem nem ugyanazt értjük, az "Ide aztán kell az ásványvíz ;] " alatt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50) tildy válasza D1Rect (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Semennyi ásványvizet nem ittam. Csapvíz :D Jó is volt az :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.