Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Ha megoldható, gyere ki a géppel az idei VMV-re! Sőt szerintem a tervek alapján a német DCMM-re is érdemes az alkotásod, persze kérdés, hogy milyen minőségben sikerül megvalósítani.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) ferensz válasza rudi (#1) üzenetére


ferensz
senior tag

A worklog alapján igen jól sikerül neki a megvalósítás is eddig :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3) rudi válasza ferensz (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

bizony-bizony!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Ez nagyon komoly! Tetszik, a formák, a színek. Ütős cucc.

(#5) FatalEror válasza rudi (#1) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát én láttam ~90%-s állapotban a plexi nem volt rajta,nem lesz panasz a kivitelezésre,az egyszer biztos.

HardCore is my LifeStyle

(#6) ViZion


ViZion
félisten

Nagyon jó design, praktikusnak is tűnik, a kábelekre kíváncsi lennék azért.
Gratula és sok sikert! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) parkasz


parkasz
senior tag

Jó a desing és végre egy alaposan megtervezett mod ami nema szokványos plexi + led sor és némi víz, zat jólvan.
Grat hozzá és sok sikert!

(#8) ricshard444


ricshard444
veterán

Nagyon szép lesz :K Majd várjuk a végkifejletet!

Vannak dolgok...

(#9) szente


szente
addikt

Azt szabad tudni, hogy mennyi az anyagköltsége egy ilyen háznak?
A plexis verzió marhára tetszik.

(#10) MA!rtin


MA!rtin
tag

Gratula! :R

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#11) nakos1212


nakos1212
senior tag

Kvajo!!
Vorosben meg jobb lenne!

(#12) Shodan


Shodan
addikt

Csak a képeket pörgettem át gyorsan , de eddig nagyon meggyőző, grat!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#13) Xirtam


Xirtam
veterán

Uram isten. Ez valami iszonyatos. Köszönöm, köszönjük, hogy megosztottad velünk. :R

(#14) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na ez már valami. Kíváncsian várom a végét, a kész vasról a képeket méginkább. A továbbiakhoz sok sikert! :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15) VIBO


VIBO
őstag

Graaaat :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#16) ak76 válasza szente (#9) üzenetére


ak76
senior tag

Minimum egy vagyon.
Szerintem a "beltartalom" összköltsége nem fedezné a "burkolat" költségeinek felét sem.
Pláne ha olyan szinten profin szeretné kivitelezni,mint ahogy a képeken láthatjuk.
Gyönyörű,és egyedi lesz,valami high end környezetben el tudnám képzelni. :K

(#17) VS461


VS461
tag

Ez igen! Megszoktam már a kicsiny miniITX házamat, de egy ilyenért bármikor lecserélném - a hardverrel együtt. Gratulálok!

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#18) #56573440 válasza ak76 (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

anyagköltségben nem annyira durva a ház. ami kvázi megfizethetetlen benne, az a tervezés, a megmunkálás, és a kézi összeszerelés, meg hogy egy darab van belőle :) mondjuk ha eladsz egy ilyen házat pont ezeket nem is fizeti meg senki általában, ezért se nagyon kerülnek piacra ;] de ezeket anyagköltségbe nem szoktuk kalkulálni :)

én egyébként simán befizetnék egyre ha mondjuk fa helyett plexi vagy méginkább akril lemezekből lenne (fát annyira nem szeretem gépházban). lvl 10 megjelenése óta nyálcsorgatós nálam, sikerült találkozni vele egy pc boltban németeknél, de valami rettenet anyaghasználata volt a burkolati elemeken, meg hát az ára se volt éppen baráti ahhoz képest...

persze megoldható lenne hogy csak anyagárban elszálljon a mutató, ha metallic akrilból rakod össze, mondjuk 5 mm-es lemezekből (valami brutál jól néz ki a cucc szerintem) akkor akár 23k is lehet az anyag négyzetmétere, de akkor se hiszem hogy 4 négyzetmétert felvenne ez a projekt. egyébként a renderelt képekhez szerintem pont ezek a fémes kinézetű matt akril lemezek hasonlítanának legjobban, persze az is érthető hogy fából készül, hiszen ahhoz fér hozzá kvázi ingyen.

mindegy. ha a v3.3 ebben a formában, színben kapható lenne egy vásárló már tuti lenne rá ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Elismerésem! Nagyon komoly munka amit letettél az asztalra!
Csak így tovább!

(#20) Zoltn


Zoltn
senior tag

:Y :Y :Y :Y

Mondj egy árat, és készíts kettőt belől! :B

Ritka igényes munka, gratulálunk! :R

"Music is your only friend. Until the end!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.