Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Tokeletes valasz az Ampere-re. :DD

(#2) Segal


Segal
veterán

Ezért a cikkért Abu ki fog rugni :DDD ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az miért jó az AMD-nek hogy ocska biciklire rakjak a logoját? Vagy ezt a boltot az Intel uzemelteti?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

ezeket a termékeket ugyanis csak az Egyesült Államok területén szállítják ki

Meg Kanada. Már csak azért is, mert az AMD kanadai cég.

***

(#5) Oliverda válasza ollie (#4) üzenetére


Oliverda
félisten

Az az ATi volt. Az AMD amerikai.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) ollie válasza Oliverda (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja igaz.

***

(#7) Televan74


Televan74
nagyúr

Tudjátok hogy mennyi komálom az AMD -t. Az hogy drága amellett még elmennék,de hogy ronda is. Azért ennyire messzi vizekre nem kellene hajózni az AMD -nek,maradjon inkább a kaptafánál és csiszolgassa már a Navi -t és mutassa be.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) b2fodist


b2fodist
tag

Ha hűtőmágnes kerül be a boltba arról is lesz cikk? Csak mert annak is pont ennyi a hírértéke.. :F

[ Szerkesztve ]

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Juj, ezeket a KLT-ket miért kellett? Mert a többi amúgy oké, de ezek a teszkós biciklinek látszó tárgyak elég durva szekunderszégyent váltottak ki belőlem. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) NomadND1


NomadND1
senior tag

RGB változat lesz? ;]

(#11) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

Ezért kár volt. Ezekkel a Tescos szintű bringákkal csak lejáratja magát az AMD. :(

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#12) genlog


genlog
junior tag

Miért nem költött rá rendesen, és bízott volna meg egy jónevű gyártót, hogy logózik egy spécibb verziót?
Szuper reklám lenne, de ez?!

(#13) Zotya84


Zotya84
őstag

" Úgyhogy ha rendelnénk, maradjunk a pólóknál, azzal biztos nem sodorjuk magunkat életveszélybe egy erdei ösvényen." Ezzel "montival" el se jutnék az erdei ösvényekig, előtte szétesne... :B

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#14) Stormbird válasza Televan74 (#7) üzenetére


Stormbird
tag

Háááát... Az nvidia 3ezres bemutatója után lehet hogy, a Navinak kell még pár hét😅

(#15) velizare


velizare
nagyúr

a krúzer jobban bejön, főleg a fekete vázzal.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) koby11h


koby11h
aktív tag

Láttatok már 1 millás Skoda elektromos kerékpárt? Én ültem is rajta 2 éve, nem rossz, de arra is kíváncsi lennék ki veszi meg...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#17) Youri válasza Televan74 (#7) üzenetére


Youri
veterán

Szerintem most elegge okafogyotta valt egy Navi bemutato.

RTX ON

(#18) #16939776


#16939776
törölt tag

A szerzőnek ez nagyon bemart. A tanulság az, hogy nem szabad mindent komolyan venni, ami szembe jön az interneten, mert rövid lesz az életed. :))

(#19) Jesus_Shaves válasza koby11h (#16) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Mondjuk random osztrák nyugdíjas, aztán csak nézel, amikor a 20%-os emelkedőn felfelé elsuhan melletted :DD

(#20) NightGT


NightGT
senior tag

Ezt a fajta "összetelós" bringát utoljára 10 éve láttam a Praktikerben 30 rongyért...ipari hulladék kategória volt már akkor. Gondolom Kínában van ócóé, vagy elfekvő készlet vagy valami, de könyörgöm...értelmesre is mehetett volna a matrica

Itt egy teszt ezekről, csak erős idegzetűeknek :)

Speed is the only truly modern sensation

(#21) LGG555


LGG555
aktív tag

Az F1 -es Ferraris AMD logó azért jobb ötlet volt.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#22) TeeBee73 válasza LGG555 (#21) üzenetére


TeeBee73
addikt

F1-es járgányt ritkán vesznek. Bicajt azért, elég sűrűn. (Legalább is, itt, a kecsói Dekában hetente 5-6 gyerek bicaj, és 2-3 felnőtt. A nagyok ~80k-250k körül mennek.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#23) LGG555 válasza TeeBee73 (#22) üzenetére


LGG555
aktív tag

Jó de az F1-et nem 2 ember nézi.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#24) koby11h válasza Jesus_Shaves (#19) üzenetére


koby11h
aktív tag

Á, az osztrák és német nyugdíjasok szerintem VW-t vesznek [link] azon le lehet ülni :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Őszintén nem érdekel mit csinálnak, de ezt a borzadályt szégyen volt kiadni. Hulladék csepel fröccsöntött szemete jobban néz ki mint az a valami.

(#26) LGG555 válasza Busterftw (#1) üzenetére


LGG555
aktív tag

Már a Fortnite-ban emlegetik az AMD Radeon RX 6000 Big Navit kép Már a Fortnite-ban emlegetik az AMD Radeon RX 6000 Big Navit
Valami nagy dolog érkezését lengette be kissé rendhagyó módon az AMD, méghozzá a Fornite-on keresztül.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#27) arn


arn
félisten

nagyon dragak ezek a matricak... :D mert bringanak ezek nem nevezhetoek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#28) LGG555 válasza arn (#27) üzenetére


LGG555
aktív tag

1x használatos, így gyorsabban terjed a reklám :DD

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#29) varmi2


varmi2
nagyúr

Ha az intel is adna ki bringát, akkor az kemping picikli lenne 1000$-ért :D

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#30) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Bár nem ismerem a konkrét bicajt, de abban egyetértek a szerzővel, hogy a Mercedes anno jó lóra tett a Californiai Laguna Beachen kézzel készített AMP Research márkával.
Nekem a régebbi típus van, a B3 1994-ből, de imádom.
Gyakorlatilag minden jó rajta, eredeti csapok, rugóstagok, repedés mentes váz.
Mondjuk akkoriban sem volt olcsó, 1700-2400$, de nem hiszem hogy nem lett volna okosabb ma egy Trek vagy akár csak egy Cube gyártóval összeállni.
Talán belefért volna a keretbe, annál is inkább, mert aki tényleg annyira Amd fan, az nem fog egy szemetet megvenni...🤔😳

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#31) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#32) Piftuka válasza velizare (#15) üzenetére


Piftuka
veterán

Ránézésre ennél kényelmetlenebb kormánypozíciót ki sem tudtak volna találni... :)

"Aquila non captat muscas."

(#33) velizare válasza Piftuka (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

:F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#34) LGG555


LGG555
aktív tag

Normális ember nem egy logó alapján vásárol biciklit.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#35) koby11h válasza Piftuka (#32) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szerintem a (#15) -re írta, azt én is néztem, de végül arra jutottam, hogy kicsit azt a kormányt hátrafelé lentebb hajtva, egyenes háttal, úri kisasszonyos pózban gondolhatták talán...
Vagy előre lentebb és könyökkel ráfekve. Szóval fura na.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#36) koby11h válasza LGG555 (#34) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az átlag sok mindent az alapján vásárol, látjuk nap mint nap... (direkt nem írok márkát!, nem akarok semmire célozgatni!!!)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#37) Piftuka válasza koby11h (#35) üzenetére


Piftuka
veterán

Igen, pontosan arra gondoltam. :K

A fotó alapján "rávizualizáltam" magamat, és meg kellett állapítanom, hogy még nekem is nyújtott könyökkel, és teljesen lefelé hajtott, feszülő csuklókkal kellene tartanom a képen látható kormányt, pedig közel 2 méter magas vagyok. Hát még, aki nálam kisebb.

Ez a kormány a talajjal 0°-os szöget bezárva, vagy akár még kicsit inkább lefelé nyomva lehet kényelmes bárkinek.

Olyan jelleggel, mint az 1900-as évek motorkerékpárjainak kormánya.

A teljesség igénye nélkül:

"Aquila non captat muscas."

(#38) Piftuka


Piftuka
veterán

Egyébként pedig "cipőt a cipőboltból"...

A KTM sem gyárt számítógép processzort, az AMD is maradjon annál, amihez ért! :)

"Aquila non captat muscas."

(#39) #56573440


#56573440
törölt tag

(#40) velizare válasza Piftuka (#37) üzenetére


velizare
nagyúr

majd ülj fel egy cruiserre, és meséld el, mid fájt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#41) NightGT válasza GumisPeter (#31) üzenetére


NightGT
senior tag

Na ez nem mai darab, ugye. Első felfüggesztést próbálom értelmezni de nem megy :) Hasonlót láttam, de ott a villa és a nyak találkozásánál lévő tagban volt a rugó/csillapító is, itt nem látom...ez mi ez? :) Késő 90s-ra tippelek, akkor voltak ilyen kísérleti dizájnok

Speed is the only truly modern sensation

(#42) Fecogame válasza ShiTmano (#11) üzenetére


Fecogame
veterán

+1 :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#43) LGG555 válasza NightGT (#41) üzenetére


LGG555
aktív tag

A villában van a rugó a fekete gumi óvja hogy víz kerüljön bele.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#44) NomadND1 válasza LGG555 (#26) üzenetére


NomadND1
senior tag

Ez erősen hoax gyanús :)
Egy gyártó biztosan igy fog bármit is bejelenteni, vagy megerősiteni. Főleg egy olyan fostalicskában mint a fortnite :D

(#45) koby11h válasza NomadND1 (#44) üzenetére


koby11h
aktív tag

Akkor mindenkit átvertek:
https://www.pcmag.com/news/amd-starts-selling-custom-bikes
https://www.pcgamer.com/amd-make-bikes-now/
https://www.techspot.com/news/86650-amd-strikes-back-nvidia-releasing-bicycles.html
...
persze attól még lehet

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#46) GumisPeter válasza NightGT (#41) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Igen 1993-as drótszamár.
Ez volt sokak szerint a montik őse...Horst Leitner volt az agy, aki ezt kitalálta.
Osztrák faszi, de a tengerentúlon találta meg számitásait.
Motokrosszozott, tervezgetett, Specialized részére is alkotott egy hátsó felfüggesztést, majd megalkotta ezt az F1 villát.
Elvileg 50mm mozgása van, van benne egy spirálrugó, aminek kismértékben állitható a keménysége....láttam már ennek is több versioját, dupla rugósat is.
Nekem tetszik a mozgása, igaz a margitszigeti domboknál nagyobb hegyet nem látott nálam.
:)
Próbálok rá vigyázni, ritka madár ez már.
[link]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#47) arn válasza GumisPeter (#46) üzenetére


arn
félisten

Max az ossztelosoke :) akkoriban mar reg montiztuk.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#48) GumisPeter válasza arn (#47) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Jaa, igen, ez kimaradt. :)
Amugy találtam képet az F4 Work a dupla rugós kicsit másmilyen.

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#49) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

A cikkben emlitett AMP Research B4 Mercedes Benz amugy néha még kapható.
Most is.
Ez már a carbonos.

Baráti ár.
:)
https://www.ebay.com/itm/Mercedes-Benz-Collector-Bike-1-of-50-Amp-Research-B4-Carbon-XTR-MY2000-/274461533419?nma=true&si=oyUil5ZcyOw8PtOCP%252FOAlpY4To4%253D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#50) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ezt a tanyabájk jelzőt nem tudom hová tenni, mert nekem is Cruiser bicajom van és köze nincs hozzá, (mondjuk ennél fényévekkel jobb minőség.) Egyébként annyira nem ritka, szerintem városi használatra egyre többen térnek át, főleg sima MTB-ról.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.