Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Végre normális irányba haladnak. Az A sorozat kifejezetten tetszetős és minőségi. Az S6 és a Note 5 nagyon jól sikerült. Ha még a szoftveres részen reszelnek valamint az árakat picit csökkentik akkor mégjobb eredményekre tennének szert szerintem.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) Zolik


Zolik
senior tag

Na végre egy kis jó hírek a samutól. :)
Lassan beérik az applet ;] ;]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) Wesder válasza Mr President (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Nope :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Szakiii válasza Mr President (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

Szoftveresen tényleg oda tehetnék magukat, akkor újra a legjobb választás lenne android fronton. A note 4-nek is kellett kb egy év mire jó lett... így adták volna ki sokkal nagyobb siker.

(#5) MartOOn


MartOOn
addikt

Hirtelen "félrevezető részleget" olvastam... Ami valljuk be nem is butaság. Egyszerűen rém ciki amit muvelnek. Csodalkozom h vannak még fanok. (mondjuk azok koromszakadtaig vedik is oket) amit az s5-tel tehat a tavalyi csucsmodellel csinalnak az a legalja. 18. valtozat jott mar ki az 5.0-bol de egyre xarabb. Csak be kell nezni a topikjaba. Megy a siras folyamatosan. (az igazsagot meg ne probald leirni nekik, hogy a samu magasivbol xarik már az s5-re, ugyis toroltetik a hsz-ed) szoval volt par samsung flagshipem de nalam elkapaltak magukat.
Support zero. Jo lenne ha osszekapnak magukat es nem az applet majmolnak (termeszetesen nem a jo ertelemben) de az a baj, hogy ezeket a pénzügyi sikereket annak fogjak elkonyvelni hogy jo uton haladnak. Pedig nem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6) S e t h


S e t h
nagyúr

Idén vártam először kifejezetten, hogy megmutatkozzon a negyedéves eredményekben a hozzáállásuk a vásárlókhoz, de ahogy nézem itt is gond van a fogyasztói öntudattal.
Idén szinte változatlan formában, azonos architektúrára épülve dobálták ki a telefonjaikat, plusz bűvészkedtek a piacra való bocsátással is, lásd Note 5 és lám-lám, mégis sikeresek.
Most vagy kozmetikázottak a statisztikák, vagy tényleg elértünk oda, hogy a Samsung is bármit megtehet mint az Apple.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7) galaxys80 válasza Zolik (#2) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem tudok gratulálni, mert 11 éves kínai kisfiúkkal dolgoztatnak napi 20 órában embertelen körülmények között. :U

(Ha valaki nem értené a célzást olvasson bele az itteni [link] hsz-ekbe) ;)

(#8) alkatraz3000 válasza Mr President (#1) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A note5 mondjuk így egy nagy semmi lett, az s6 edge+ ugyanaz lett, ráadásul Európában nem is kapni.

@galaxys80 +1 :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) RaveForce


RaveForce
veterán

nem csoda, az exynos kb állva hagyta a konkurens(eke)t, bár a mobilrészlegen meglepődtem, mindenki annyira temette őket, erre tessék, csak nem lett igazuk... vajon ha a note5 kapható lenne már EU-ban még mennyivel jobb számok jönnének..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) alkatraz3000 válasza RaveForce (#9) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Szerintem kb semmivel, minimális lenne az eltérés.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) Kékes525 válasza Mr President (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyetértek. Az Edge habár sikeres, nekem nem tetszik és nem is tartom hasznosnak a plusz edge funkciókat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Többen említitek hogy SW fronton kéne erősíteniük,de látom nem Samsungot használtok.

Nem vitát indítok csak a harmadik S-tipusom van és azt kell mondjam hogy jelentős a fejlődés,érdemes jobban megnéznetek.
Én elismerem ha valami nem jó és nem is védeném de az S6-on elég jól sikerült a software.
Lassan fél éves és sosem fagyott vagy akadt meg,jó a térerő és havonta jön egy frissítés.
Az utolsó kb egy hete és most monitorozza az appokat és amit 3 napja nem használtam azt (felajánlja hogy kapcsoljam be) állandó korlát alatt tartja hogy ne egye az akkut.

A cikkhez: Ha nagyot akarnának gurítani az ünnepi szezonban akkor most kellene vágni az S6 és S6 Edge árakon végülis már félévesek és akkor pezsgőt bonthatnának karácsony után is.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#13) RaveForce válasza M5Norbi (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

mondják, mert valamit mondaniuk kell, nekem sincs égvilágon semmi bajom note4- gyel, 5.1.1 óta ráadásul kb. nexus gyorsaságú :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) Hadeska22 válasza RaveForce (#13) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Nem feltétlenül mindenki trollkodásból/kötekedésből írja azt amit (igen ezt is észre kellene venni). Volt szerencsém használni egy s6-t huzamosabb ideig és habár összességében elmondható, hogy számos ponton javult, valahogy multitaskingban még mindig nem a legjobb, főleg egy HTC One M8 de inkább 9-hez vagy egy LG G4-hez képest.Nexusokról meg inkább nem is beszélek. Az, hogy Touchwiz mennyit zabál, azt meg inkább ne firtassuk.
A speciális garancia sem olyan mint volt a megjelenés időszakában, bár leginkább erről a magyar felhasználók tehetnek (visszaélések).

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#15) M5Norbi válasza Hadeska22 (#14) üzenetére


M5Norbi
őstag

A multitask rész igaz az nem a legjobb de ez (bár nézőpont kérdése) szerintem nem nagy dolog,inkább játékokból lép ki a többi meg(net,youtube,email) megy sőt nagyrészük osztott képernyőn is.
Sőt úgy is szoktam netezni hogy közben dlna-n megy a tv-re a film szóval azért működik az.

A TW meg hogy mennyit zabál......mit? RAM-ot? Van elég teljesen akadásmentes.Energiát? Ha nem nyomkodom egész nap akkor nem merül túlzottam.

Lehet hogy én fogtam ki hibátlan példányt de én nem nagyon tudok rá panaszkodni.
Kipróbáltam volna aHTC-t bár a főnököm megjárta vele,csak azért nem az lett mert nem volt a Telenornál.
A G4 nem tetszik de biztos jó.(hogy jobb e ezt nem tudom)A G3-még esélyes volt de mivel évekig meglesz így az újabb modell mellett döntöttem.

Elhiszem hogy sokan nem trollkodásból írják nyilván van negatív tapasztalat is.
Gondoltam álljon itt egy pozitív is. :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#16) Hadeska22 válasza M5Norbi (#15) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Igazából a játék részről nem tudok nyilatkozni,mivel már jó ideje nem játszom sem mobilon, sem számítógépen.De kétségtelen, hogy arra panaszkodnak a legtöbben. Nálam általánosabb és kevésbé általános felhasználás mellett jött elő a multitasking gyengesége. btw, Igen RAM-ra gondoltam (azt hittem egyértelmű :B )

Nem is feltétlenül kell rá panaszkodni, jó készülékeket gyártanak, az A széria is jó választás (3/5/7) , tagjai megérik a jelenlegi áron. Mi volt a baja a főnököd készülékének ? (csak, ha nem indiszkrét a kérdésem)

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#17) M5Norbi válasza Hadeska22 (#16) üzenetére


M5Norbi
őstag

A foglalt RAM nálam kb 70-80% körül mozog. De végülis azért van hogy használja :))
Lehetne még biztos javítani a TW-en de már azért elég jó és sok funkciója van nem csak egy skin.
Szerintem gyártanak jót meg rosszat is tény hogy volt egy gyenge korszakuk de talán kezdik észrevenni magukat.Mielőtt megvettem A5 is volt esélyes.
Nem indiszkrét de nem tudom mert ritkán találkoztunk csak azt tudom hogy vagy egyszer vagy kétszer javítani kellett és másodszorra talán azt mondták neki hogy visszaküldik a gyárba javításra.Egy M7 volt amúgy.
De ez bármely márkánál benne van simán vettem volna ettől HTC-t ha van a kékeknél.
Most még annyit sem látom de azt tudom hogy az utódja G3 lett.Hogy csalódás miatt vagy a G3 ár-érték aránya miatt azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) Szakiii válasza M5Norbi (#17) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem ami nem tetszik hogy oké hogy pl nekem a note 4 szuper lett 5.1-el de az új launchert megkaphattuk volna pl.. és ez mindig így van.. az új dolgokat a régiek nem kapják meg de pl htc-nél igen...

(#19) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Hajrá.

(#20) ctvagyok válasza alkatraz3000 (#10) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ezt kifejtenéd miből gondolod? Vagy te elemezted ki a Samsungnak, hogy ne is adja ki idén az EU-ban? :DDD
Az valószínű, hogy kevesebb nem lett volna a bevételük, még ha egy tonna reklámot is vettek volna.

(#21) joey04 válasza galaxys80 (#7) üzenetére


joey04
titán

megelőztél :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) alkatraz3000 válasza ctvagyok (#20) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem is mondtam , hogy kevesebb lett volna. De nézzük meg az Apple számait, ami nagyobb ugrást visz végbe évről-évre . Ott le is van bontva kontinensekre, és abból látható, hogy Európában minimális növekedés volt elérhető.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#23) Zolik válasza galaxys80 (#7) üzenetére


Zolik
senior tag

remélem most boldog vagy, legyen ez a legnagyobb örömöd az életedbe ;) ;)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#24) galaxys80 válasza Zolik (#23) üzenetére


galaxys80
veterán

Őszintén? Valóban boldog vagyok. Szeretem mikor valakinek visszanyal a fagyi.

(#25) M5Norbi válasza Szakiii (#18) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ebben igazad van.
Én pl pont ezért nem szeretem az N+1 készülék stratégiát.
Nekem mindegy és lehet válogatni na meg külön van egy rakás ami csak bizonyos szolgáltatós,más meg bizonyos régiós de ennek akkor is az a vége hogy mindegy egyes darabra kevesebb ráfordítható energia marad.
És ahogy megy az idő a kicsit is régebbiek el is maradnak.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) Zolik válasza galaxys80 (#24) üzenetére


Zolik
senior tag

ha téged ez tesz boldoggá...de hát a trollok már csak ilyenek

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#27) galaxys80 válasza Zolik (#26) üzenetére


galaxys80
veterán

Mondja ezt a mobilaréna legnagyobb trollja. Most kaptam röhögőgörcsöt. :DD :))
Az eredeti hsz-em is a folyamatos trollkodásodnak szólt. ;)
Mindig,olyan vicces fiú vagy minden Apple cikknél, aztán valahogy a Samsung topikokban elveszted a humorérzéked.

[ Szerkesztve ]

(#28) Zolik válasza galaxys80 (#27) üzenetére


Zolik
senior tag

Örülök, hogy elismered magadról, hogy itt a legnagyobb troll vagy :) Kérj troll rangot őstag helyett, sztem biztos megadják ;)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#29) galaxys80 válasza Zolik (#28) üzenetére


galaxys80
veterán

Egyre szánalmasabb vagy, de sebaj égesd csak magad tovább. :D
Fórum többsége ismer már, mint a rossz pénzt. :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Zolik válasza galaxys80 (#29) üzenetére


Zolik
senior tag

:) tetszik ahogy magadat jellemzed, tudod van egy mondás ami rád maximálisan igaz: mindenki magából indul ki. nem veszed észre hogy ezzel magadat járatod le....
nem alacsonyodok le a szintedre és itt befejeztem a veled való kommunikációt.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#31) MartOOn


MartOOn
addikt

Bezzeg ha én leírom a velemenyem egy apple topikban egybol ugrik a 3 nap... Ha samsung s5 topikba, akkor csak siman torlik...

Fejezzétek be.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#32) galaxys80 válasza Zolik (#30) üzenetére


galaxys80
veterán

Beakadt a lemez? :DDD

(#31) MartOOn

Nem ismered az előzményeket.

[ Szerkesztve ]

(#33) RaveForce válasza galaxys80 (#32) üzenetére


RaveForce
veterán

egy fokkal sem vagy különb nála, ha bosszúból ovis módon ugyanazt csinálod itt, mint ő ott...maradjunk ennyiben... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) galaxys80 válasza RaveForce (#33) üzenetére


galaxys80
veterán

Bosszú az lenne, ha ezentúl minden Samu topikba bejárnék trollkodni.
De ezt már csak, azért sem tenném meg, mert ha nagyon muszáj lenne választanom egy kedvenc márkát az technika világából, akkor az a Samsung lenne. (De erről pszt. a kolléga meg ne tudja :D )

Itt igazából csak a korábbi nevetséges hsz-ek hatására írtam egy hasonlóan nagy badarságot, mert kíváncsi voltam a reakciójára fordított esetben (De tényleg el kellene olvasni az előzményeket).
Utána viszont tényleg felesleges volt már részemről válaszolni is, úgyhogy ezennel én le is zártam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.