Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Halleluja, van Isten!!! :C Végre leesett neki a tantusz és nyitnak a PC & mobileszközök felé. Ideje volt már ;)

Why are you wearing that stupid man suit?

(#2) alevan válasza Shatterstar (#1) üzenetére


alevan
őstag

Miért is? Még talán a PCt meg tudom érteni (de nem), de miért olyan jó, hogy mobilra is adnak ki játékokat?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) b. válasza Shatterstar (#1) üzenetére


b.
félisten

Igen, bár ha képesek lesznek tényleg csak kínára koncentrálni, akkor szívás, mert ki tudja mikor jut el ide a támogatottság kis hazánkba.
Amúgy úgy látom a Microsoft üzletpolitikája hatotta meg őket, és remélem őket is veszik alapul. Egy ilyen erős kézi konzol generációval és ekkora mobilgame támogatóval ez megint nagy ziccer, csak ismerek egy céget , aki képes kihagyni ekkora helyzeteket is. Remélem most nem így lesz, mondom ezt WII u tulajként és fanként.

alevan (#2) : Mert az egyik legszórakoztatóbb ,kézikonzolon is könnyen játszható játékkínálattal és világgal rendelkezik, ami emberek újabb millióit teheti rajongóvá. a maga szórakoztató stílusával és karaktereivel.A Másik meg hogy így emberekhez végre könnyen eljuthat egy telefonalkalmazás segítségével ez a világ. (Zelda, Mario, Donkey, Sonic stb)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Crytek


Crytek
veterán

Bármilyen hihetetlen is de steamen sok nintendo game tarolna.Donky kong, xy mário ,zeldák aaaaa de jó lenne.
Vajon ide is az amd pofátlankodik majd ?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#5) b. válasza Crytek (#4) üzenetére


b.
félisten

Ahogy ismerem a N-t külön utakon jár megint.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Bizony, bizony itt az ideje terjeszkedni és ezt Nintendoék is észrevették a Wii U kétes fogadtatása után. Így most azok is belekóstolhatnak a nagy 'N' világába akik eddig csak képeken és pólón látták ezeket a figurákat :) Amúgy milyen érdekes,hogy pont a napokban elmélkedtem azon,hogy vajon milyen lenne ha végre androidon is elérhetővé válnának a Nintendo karakterek erre tessék ^^ Az új konzol remélem nem csak China only lesz, mert akkor magamba fordulok!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#7) alevan válasza b. (#3) üzenetére


alevan
őstag

Aha. Szóval mobil Super Mario Bros. 3 élettel kezdessz. Ha elvesztetted, várhatsz 1 élet visszatöltôdésére (max 3 életig) vagy megveszed a "Most Valued Pack"ot, ami ad 5 ajróért 5 életet. Igen, ez kell nekünk.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) saelin válasza alevan (#7) üzenetére


saelin
veterán

Haha, so true! :)

De remeljuk, hogy a nintendo nem ezt az utat akarja jarni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Cassi


Cassi
senior tag

Kevés az információ, nem derül ki, hogy mennyire lesznek egyenrangúak a platformok és pontosan hogyan fogják lefedni a 3DS-től a PC-ig húzódó, kb. 100-szoros teljesítménykülönbséget. Ezt szinte képtelenség egy API-val, talán ez is egy cloudos platform lesz streamelt tartalmakkal?

(#10) Abu85 válasza Cassi (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Vulkan API? Nyílt speckó, szinte mindenhova beültethető.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) zzola


zzola
félisten

Nem sok mindent tudtam meg az új nintendóról...

(#12) iNgeNioS


iNgeNioS
csendes tag

A Nintendo eddigi fennállása során a legtöbb pénzt hardvereladásból szedte be, szemben a többi konzolgyártóval. Ezt hülyék lennének feladni a jövőben.

Jön majd néhány kisebb beetetős játék mobilra, ami ráveszi a népet, hogy vegye meg a rendes Nintendo konzolt vagy handheldet, aztán annyi.

[ Szerkesztve ]

(#13) alevan válasza saelin (#8) üzenetére


alevan
őstag

A 3DSre kiadott elsô freemium játékuk sajnos ilyen.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

És mi fogja a konzoljukat hajtani? Felhúzható rugó? Csak azért kérdezem, mert sikerült az utóbbi időben a lehető leggyengébb hadverrel a lehető legnagyobb bukást bezsebelniük, szerintem a rugóval lehetne valami nagyot dobni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#15) b. válasza Blindmouse (#14) üzenetére


b.
félisten

Volt miből bukni a WII U nak. Szólj ha esetleg tudod hogy a sima WII mennyi hasznot hozott. Ez is jóval gyengébb volt, mint az aktuális másik 2 konzol , mégis többet adtak el.
Eladások.:
Wii: 99, 8. millió. (2013. Március)

Ps3. 77 millió. (2013 Január)

Xbox 360: 76 millió. (2013 Január)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) b. válasza alevan (#7) üzenetére


b.
félisten

Mert te már ezt persze így tudod? gondolom A kategóriás fejlesztő vagy a nagy N nél. Amúgy meg még az általad felvázolt eset is jobb lenne, mint az hogy egyáltalán nincs lehetőség ezekkel a játékokkal alkalma találkozni a mai fiataloknak és embereknek. talán újra bejön a köztudatba Donkey, Zelda és barátai,- elvégre ha a mérges madaraknak sikerült.....
Amúgy meg gondolom lesz pár PC kiadó , vagy Support aki alig várja hogy kiadhasson pár Nintendo gamet, ami konzolra íródott és annak az irányítására tervezték, valamint könnyen eladható családi játékokkal nyomulhat. ( gondolok itt a Steam nappali meghódítására)

Bár érzem a cinikusságot a hozzászólásodban , azért halkan megjegyezném, hogy a mai új generáció PC vagy konzoljátékainál nagyobb lehúzást nem szenved el a játékostársadalom , ami az árazást és azért kapott minőséget és mennyiséget illeti. Szóval nem hinném hogy az akkora durranás lenne., főleg hogy az N egyetlen cég akiknél úgy játszom végig azt a kevés játékot amit kiadnak, hogy egyszer sem futok bele bugba, akadásba, frissítésbe, folyamatos az FPS és minden olyan, mint amit elvárna az ember egy konzoltól vagy egy kézi konzoltól. Mondom ezt úgy hogy a WII U mellett van egy WII és egy Ps3 a nappalimban, valamint PC-n is öreg róka vagyok.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) InterFox


InterFox
senior tag

PSN ID: interfoxthedead

(#18) rocket


rocket
nagyúr

Erdekes lesz :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19) Duree


Duree
veterán

Hatalmas lemaradást kellene behozniuk,erösen kétlem,hogy méltó alternatívát nyújtana az xbox vagy a PS4 melett.

duree54

(#20) alevan válasza b. (#16) üzenetére


alevan
őstag

Akkor tessék. A legelső F2P játékuk 3DSre. És hogy sikerült.

[lPokemon Shuffle reviewL]

Bocs, ha nem vagyok optimista.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) b. válasza alevan (#20) üzenetére


b.
félisten

Nincs gond azzal ha nem vagy optimista, de leírni előre sem szabadna a dolgot. Meg kell várni mi sül ki belőle. Egy adu van a kezükben amit vagy kijátszanak jól és tarolhatnak, vagy belebuknak. pont ezt írtam az első hozzászólásomban.

Jó pokemon játékot én még amúgy nem láttam :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) saelin válasza b. (#21) üzenetére


saelin
veterán

Jó pokemon játékot én még amúgy nem láttam :(

Holly Molly! Nem te vagy a célközönség.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#23) b. válasza saelin (#22) üzenetére


b.
félisten

Inkább úgy mondom jól megalkotott és nekem tetszőt nem láttam . :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) mepet válasza Crytek (#4) üzenetére


mepet
addikt

Látom, már az egy dolláros nintendo humble steam bundle víziója befigyel. Na onnantól lehetne kidobni ténylegesen minden nintendo relikviát. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.