Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boeing


boeing
senior tag

Hát nem siették el a dolgot. :K

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A gépkikapcsolás ennek a videónak is benne van a végében? Bocsi, nem néztem meg mert már láttam.. Csak amit láttam annak a végén v újraindult, vagy kikapcsolt a gép, vagy fene tudja mit csinált. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#3) csaabz


csaabz
őstag

Én személy szerint várom szeretettel az új Geforce-okat...
:K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4) sz.mich


sz.mich
tag

3 darab volt összekötve a boxban... az szép. :Y

Csak kp., az ár fix.

(#5) boeing válasza sz.mich (#4) üzenetére


boeing
senior tag

Igen igen..kajak,kész vagyon. :K

(#6) Thome válasza hackeeeee (#2) üzenetére


Thome
addikt

Benne van. BIG FAIL. :DDD

(#14) hackeeeee válasza mad1 (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#15) boeing válasza mad1 (#12) üzenetére


boeing
senior tag

:K igy van,sokan csak innen szerzik be az infókat. :K

(#20) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na ez a techdemo izgalmasabb mint az unigin heaven. A kis faház a legkomolyabb. Csak jönnének már ezek a kártyák. Árharcot akarunk!! :Y

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21) Thome válasza D1Rect (#18) üzenetére


Thome
addikt

Lesz itt még 31. is, nem fogja feladni! ;) :DDD

(#22) sz.mich


sz.mich
tag

De olyan kicsinyes ez a "kopizós" duma... Nem lehet egy hírből többet kihozni mint amennyit annak tartalma megenged. Olyan ez, mintha egy ételt szeretnénk elkészíteni egy kötelezően felhasználandó alapanyagból, csak épp a körítés lenne szabadon választott... Ám eléggé eltértünk a témától.

D1Rect: Szóval egy visszatérő vendégről van szó. Ej ej... :N

Csak kp., az ár fix.

(#23) hackeeeee válasza sz.mich (#22) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van aki ebben leli örömét... Szánalmas. :)

Véleményem szubjektív...

(#24) RoBorg válasza sz.mich (#22) üzenetére


RoBorg
tag

Egyetértek veled, éppen én is írni akartam kicsit off lett az egész. De megelőztél. Mondjuk oké...ilyen is kell, nem is baj. Azt hiszem mindenki jót szórakozik rajta...

Viszont...Mi van szegény Nvidiával? Meg a Fermijével? Ez senkit nem érdekel? Olyan ritkán hallunk róla ;) Nem kellene erről beszélnünk, most, mikor végre lehetőség van rá? :D

[ Szerkesztve ]

(#25) iZed


iZed
aktív tag

talan nincs is ember a foldon aki jobban akarna nalam h sikeruljon az nvidianak... de ez igy nagyon karcsu, szerintem nagyot fog bukni ez a kartya. vagy mar bukott is. no sebaj majd a kov szeria..

(#26) csaabz válasza iZed (#25) üzenetére


csaabz
őstag

Miért is?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#27) Arena87


Arena87
aktív tag

Hát engem nem győzött meg eddig ez a Fermi, de bármi lehet még ebből... :O ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#28) JoolsNOS válasza csaabz (#26) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Igaz! Miért is! Hónapok óta ez az első "értékelhető" bemutató.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29) drachos


drachos
tag

Én már nagyon kíváncsi vagyok a tesztekre, főleg ati vs nvidia. Nincs prefarált gyártóm, a pénztárcám meg a tesztek döntenek. Direkt nem vettem még dx11-es konfigot, majd egy év múlva, hátha addig jönnek a fermik is :C

(#30) Kris87 válasza JoolsNOS (#28) üzenetére


Kris87
aktív tag

Nehéz összevadászni a működő kártyákat... :C

Amúgy az első videó végén azok ott az fps-ek akartak lenni nem? Kár h nem lehetett látni, hiába közelített rá, bár mindegy is, néha be beszaggatott, ahogy én láttam.

(#31) hackeeeee válasza Kris87 (#30) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De itt is befigyel vmi hiba a végén... :D

Véleményem szubjektív...

(#32) harry válasza csaabz (#8) üzenetére


harry
veterán

Na ezen hsz-ed remek példája annak, hogy nem a rang számít :K

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#33) Gergo88


Gergo88
tag

Csak nekem tűnik úgy hogy jobb a fizika mint a grafika? Vagy itt nem is a grafikán volt a hangsúly?

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#34) RootRulez


RootRulez
félisten

Remélem jó kártyák lesznek és beindul a verseny :K Mehetnének így ünnepek után jobban is lejjebb az árak...

═════════════════════════════════════════

(#35) Jander


Jander
senior tag

Hamarosan elterjednek a dx11 játékok... úgy mint "anno" a dx10-esek :( nincs miért pc-t fejleszteni, állandóan megpróbálnak lehúzni egy valag pénzt az egyre rosszabb élvezetért cserébe.

]Személyes vélemény, nem flame keltés]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#36) afterburner_ válasza Gergo88 (#33) üzenetére


afterburner_
őstag

nekem nem jött be ez a techdemo...:( jobban el tudtam volna képzelni valami retro mátrix-irodaházat ahol a golyók szaggatják a vakolatot, meg amit érnek :))

Jander! egyet értek....ezeknek az éves fejlesztési ciklusoknak meg van a hátránya is:)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#37) Dieseldr


Dieseldr
csendes tag

Nem tudom mi itt a poén, de ezt egy 8800GT is meg tudja mutatni könnyedén.......

(#40) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szeretnénk köszönetet mondani minden fórumtársunknak, akik kiálltak mellettünk, jólesett. :R Igyekszünk továbbra is rászolgálni a bizalmatokra. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#43) nebancsa


nebancsa
senior tag

Ehhez a demo-hoz miért is kellett 3 videókártya?

(#44) afterburner_ válasza nebancsa (#43) üzenetére


afterburner_
őstag

mert újjászületett a VSA100 :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#45) drachos válasza nebancsa (#43) üzenetére


drachos
tag

A marketing miatt :) Amúgy meg techdemo ha jól sejtem, és akkor biztos van valami pontszám, mint 3dmark-ban.

(#47) Mantin


Mantin
aktív tag

még jó hogy nem vettem DX10es karit mert biztos rosszul tudom de sokat nem változtat a DX9en ameddig kijön a DX11 kibírom vhogy ezzel a 9800GTvel

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#48) harry válasza Mantin (#47) üzenetére


harry
veterán

Mert szerinted akkor egyből minden játék dx11-el jön? :) Szerintem egyelőre nem érdemes ezzel számolni. Főleg, hogy sok jó mostanság / régebben megjelent játék is van, szintén alacsonyabb dx verzióval. Egyelőre nálam nem lenne döntő szempont, ráadásul a 11-esek közül nincs nagy választék / versengés, konkurencia hiányában. Én megvárnám az nvidiát is, hátha jobbat tud, esetleg jobb áron. Mindenesetre biztos megpiszkálná a piacot, ha valami használhatóval állnának elő - különben meg hatalmasat buknak, legalábbis játékos téren.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#49) ollie válasza Jander (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem úgy, a DX11-es játékok valóban el fognak terjedni, már csak azért is, mert ez az utolsó DX. És ez utóbbi ok miatt érdemes is fejleszteni, mert már nem lesz ennél jobb (legfeljebb csak gyorsabb kártyák).

***

(#50) OnSeT válasza ollie (#49) üzenetére


OnSeT
őstag

nem lesz több DX? :Y
mondjuk nem is baj, ha leállnak kicsit, mert hiába van itt már a 11, ha még a játékok többsége mindig a 9-et alkalmazza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.