Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Hasábkrumpli? A diétával mi lesz? :))

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az lehet az oka, hogy hosszú hétvégére vásároltak az emberek. Hétfőig tunyulás, nem megyünk "bótba".
Holnap lesz érdemes vásárolni, üresek lesznek a boltok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) hoffman_ válasza Vakegérke (#2) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sokan nincsenek nyitva holnap, de van, aki még hétfőn se. Én speciel holnap reggel már megyek alkatrészeket veszek(saját felhasználásra), nem mindenki teheti meg, hogy 4 napig dőzsöljön a szünetben. A cikkben taglalt jelenség, no komment, az emberi hülyeség határtalan.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) callmeakos válasza D1Rect (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Karácsonykor annyira örültem annak hogy mégse lesz magányos az ünnep hogy felfüggesztettem. Azóta meg r*hadt nehéz visszatérni. Pedig az már három hónapja volt. De jön a jó idő lehet menni ki a szabadba mozogni. Fogom a kis futó cipőmet és kimegyek a 10 percre lévő Margitszigetre fuuuutni :P

All→M8

(#5) Vakegérke válasza hoffman_ (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán csak fáradtak az emberek, és örülnek, hogy négy napig ki sem kell mozdulniuk otthonról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) callmeakos válasza Vakegérke (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát nem tudom kik tehetik meg akik 1 napos munkaszüneti nap miatt 4-5 napos hosszú hétvégét kreáljanak maguknak... Speciel egy olyan családtagomról nem tudok aki ne menne már holnap vissza dolgozni. Sőt! Van olyan is aki még ma is dolgozik...
Gondolom akik hosszú hétvégéznek azok a jól menő üzletemberek, bankárok meg ilyesmik. Akik megtehetik.

All→M8

(#7) Ringman


Ringman
nagyúr

egyébként tényleg így van:
nincs nyitva x>0 napig a bót -> készüljünk fel a zombiapokalipszisre.

:W

a fagyasztott krumpli meg eléggé túlárazott termék - mondjuk a lustaságnak ára van.

(#8) hoffman_ válasza callmeakos (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Gondolom akik hosszú hétvégéznek azok a jól menő üzletemberek, bankárok meg ilyesmik. Akik megtehetik.

Nope. Édesanyám se dolgozik. Se ma, se holnap, se hétfőn.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) callmeakos válasza hoffman_ (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó neki..... :K

All→M8

(#10) huntermati


huntermati
tag

"Legalábbis ezt hiszek az emberek." ??? ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) callmeakos válasza huntermati (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

PéMben nemment volna? ;] ;]

All→M8

(#12) Jhonny06 válasza callmeakos (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Attól függ, ki hol dolgozik, nem a kereset függvényében megy a dolog. Sok szolgáltató egység ma se áll le, holnap meg aztán pláne nem..

(#13) Vakegérke válasza callmeakos (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy nap szabi, vagy csúsztatás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Иван válasza callmeakos (#6) üzenetére


Иван
őstag

Miért lenne így? Szerintem pont inkább a közalkalmazottak mennek ilyenkor hosszú hétvégére, nem a kereskedelmi/pénzügyi szektorban dolgozók.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) Mr X válasza callmeakos (#6) üzenetére


Mr X
veterán

Gyári melósok sem dolgoznak, sem ma, sem holnap. Cserébe jövő hét szombaton dolgozzák le a holnapi napot.

Én persze dolgozom holnap-holnapután is. :O :D

(#16) callmeakos válasza Иван (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én nem ezt veszem észre. A pénzügyi dolgozókat nem konkrét példának akartam felhozni. Csak szemléltetni akartam hogy sokan mennek hosszú hétvégézni

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.