Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Francba, bár csak ne tetszene ennyire! :N

(#2) Picco


Picco
addikt

ehh, k. draga lett sajna, pedig orultem a pletykaknak, remeltem hogy lenyomja egy csomo telo arat....habar akkor is sejtheto volt hogy joval dragabb lesz mint az SGSII...de a remeny hal meg utoljara :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3) Jassz


Jassz
tag

A Samu már nem csak a bíróságon üti az Almát , hanem árban is ;]

(#4) #10949376 válasza Jassz (#3) üzenetére


#10949376
törölt tag

kell a pénz a perekre.am ebbe csak amoled van és nem+

(#5) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem tudom már ki mondta, de igaza volt, hogy ennyi lesz. Én is így tippeltem, szóval hiába tetszik nagyon, vettem inkább egy jóárasított modellt. :) Ezt meg majd jövőre talán. Vagy két év múlva az utódját. Addig úgyis eldől, hogy van-e jövője ennek a kategóriának.

(#6) tariattila


tariattila
veterán

ezt az árat ki(k)nek találták ki? :U

(#7) mrhitoshi válasza kolosanyi (#5) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én linkeltem még anno egy twitteres bejegyzést, mi szerint olyan 170-200e FT között lesz az ára. Hát így is lett. Kicsit durva az ára azért. :U

PS4

(#8) sagit


sagit
addikt

208k :F :Y

Há' hülyék ezek? :O ennyiért már nem is tetszik :D 130k... nah annyiért tetszene... de úgy látom várhatok :/

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#9) tjb007 válasza tariattila (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezért sem fognak kígyózó sorokban sorban állni.

(#10) janos68 válasza tjb007 (#9) üzenetére


janos68
aktív tag

Ne becsüld alá az emberi hülyeséget.

(#11) Tyren válasza janos68 (#10) üzenetére


Tyren
aktív tag

Lehet, hogy csak én szemlélem furcsán a dolgot, de nem nagy ez egy telefonnak? Egy öltöny belső zsebébe egyáltalán belefér egy ekkora batár?
Egyéni vélemény, de szvsz ez telefonnak túl nagy, tabletnek túl kicsi....
Dehát biztos van aki erre vágyik.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#12) Youri


Youri
veterán

Ezek szerint még sem lesz ilyenem :O

RTX ON

(#13) Tigerclaw válasza Tyren (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az ilyen telefonokhoz majd kitalálnak egy olyan blutoothos "headsetet", aminek a formája egy kisebb telefont formáz. :P

Egyébként egy kétméteres lapátkezű hurkaujjú emberhez ez jobban passzol, mint az átlagos telefonok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) zoli1982


zoli1982
tag

Tekintettel arra, hogy arrafelé az átlag fizetés vagy 4-5x magasabb, nekik ez nem akkora kiadás. Errefelé más a helyzet :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem az a hülye, aki tudja, hogy az, hanem aki nem.

(#15) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Annyi értelme már legalább van ezeknek a böszme nagy kijelzős mobiloknak, hogy jó drágán lehet őket adni... :DDD :W

(#16) sagit


sagit
addikt

aki sír a méret miatt az nem vesz ilyet és ennyi... vesz 3,5"-ös almafont vagy attól felfelé akármi mást....

aki ki tudja használni a nagy kijelzőt az elrakni is el fogja tudni ( mint pl én)
csak az ára szomorít el :(

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#17) blueMerle válasza sagit (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

Dell Streak? :) Raktárkisöprésekben még néhol lehet találni, én majdnem hozzájutottam egyhez 200 Euróért...de elvitték :(

(#18) sagit válasza blueMerle (#17) üzenetére


sagit
addikt

sgs-hez képest nem lenne előre lépés hardver ügyileg... a pécsi MM-ben van még streak ha valaki érdekel , árat nem tudok mondjuk

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#19) alibaba78 válasza zoli1982 (#14) üzenetére


alibaba78
őstag

Mindenki azt hiszi, kulfoldon kolbaszbol van a kerites. Szivesen felebresztenelek, de tul melyen alszol.

(#20) Youri válasza alibaba78 (#19) üzenetére


Youri
veterán

+1

RTX ON

(#21) hallerlaller válasza kolosanyi (#5) üzenetére


hallerlaller
addikt

na ja a nexus s is ilyen áron kezdett, fél év múlva meg leakciózzák ezt is 70re reméljük ;]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) Picco


Picco
addikt

azert az ado miatt ilyen durva, 155k lenne angol fontbol atszamitva kb.....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#23) Youri válasza Picco (#22) üzenetére


Youri
veterán

jó lesz az 166-nak is. Persze ez as középárfolyam, illetve januártól az ÁFA is 27%

RTX ON

(#24) Tex


Tex
senior tag

Mi a gyík kerül ebbe ennyibe? Kezd elszállni a Samsung, mondjuk eddig sem csíptem őket.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#25) tjb007 válasza Picco (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csakhogy az az £500 az UK nettó ár, arra jön még rá az ottani áfa.

"Clove estimates it’s about £500 + VAT"

[ Szerkesztve ]

(#26) huan20 válasza tjb007 (#25) üzenetére


huan20
csendes tag

Nagyon jó kis készülék, de a mérete eszméletlen! Szerintem ez a kép elég jól mutatja hogy mekkoraa, itthon ezzel nem mászkálhatsz mert úgy kikapják a kezedből mint a huzat!

(#27) Youri válasza huan20 (#26) üzenetére


Youri
veterán

A távol-keleti emberek kisebbek :D
Amúgy meg aki a metrón az iPadot simogatja, vagy a buszon, annak nem kapják ki talán a közel 4x ekkora eszközt ki a kezéből?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#28) kolosanyi válasza hallerlaller (#21) üzenetére


kolosanyi
veterán

Direkt nem írtam modellt, nehogy az legyen, hogy itt reklámozok. :) De amúgy, ha ez is egy éven belül lesz 70 ropi, akkor veszek egyet jövő ilyenkor. :))

(#26) huan20

Bakker, kitakarja a fél fejét a telefon. :DD Nagyfejűek előnyben... Persze az is igaz, hogy nagynövésű embereknek jó lehet (pl nekem, a majd' 2 méteres magasságommal, meg a nagy tenyeremmel). Pl én úgy vagyok vele, hogy 4" alatt már szóba se jöhet semmi. Egyszerűen nem kényelmes alatta.

[ Szerkesztve ]

(#29) debrejo válasza huan20 (#26) üzenetére


debrejo
senior tag

Az a fej baszki: "NOTE van a kezemben, PIMP vagyok, nem kicsit" arckifejezés nagyon üt. Már csak valami lila kalap kéne a fejére egy pávatollal megspékelve.

(#30) Picco válasza tjb007 (#25) üzenetére


Picco
addikt

17.5% a VAT arrafele elektronikai cuccokra, tehat cirka 185k-ra jon ki.
(oriasit ugrott a font felfele/forint lefele :Y )

(#29) debrejo :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Kifejezetten tetszik ez a gép, szerintem még a méretével is meg tudnék barátkozni (suliban jó lenne jegyzetelni is) de az ára valami eszméletlen, ilyen árkategóriában inkább megnézem hogy mit tud az 5..

Forward thinking. كرر

(#32) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nem úgy volt, hogy a Note sima SAMOLED lesz "csak" ?
Az ára odab@szós :Y ..de mire megjelennek erre a felbontásra a kellő alkalmazások , addigra az ára is barátibb lesz :K

(#33) Prien válasza DeathAdder (#32) üzenetére


Prien
addikt

Vagy nem lesz barátibb, mert a forint meg szépen süllyed. Meg az áfa...luxusadó...szóval semmi jó kilátások erre nézve. Szerintem. :(((

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#34) zoli1982 válasza alibaba78 (#19) üzenetére


zoli1982
tag

Ezt nem mondtam, de nehogy már azt mond, hogy Angliában rosszabbul élnek, mint itt... :W

Nem az a hülye, aki tudja, hogy az, hanem aki nem.

(#35) tariattila válasza zoli1982 (#34) üzenetére


tariattila
veterán

az a sok forintban eladósodott angol... most végük lesz :DDD

(#36) adrianv


adrianv
tag

Hogy házon belül maradjak: drágább mint a galaxy tab 10.1. Ez meg hogy lehet? Egy 4 magos 15 inches laptopot kapok ennyiért.

Sorry for party rocking!!!

(#37) T.Peter válasza DeathAdder (#32) üzenetére


T.Peter
őstag

De. Még mindig nem Super Amoled Plus-os kijelzője lesz, hanem csak sima Super Amoled. Eddig ez a 3. cikk, amiben szólok, hogy sima van benne, nem plus-os. Daywalker legalább javította.

(#38) zsirfecske válasza sagit (#8) üzenetére


zsirfecske
addikt

nézz be az újonnan nyílt magyar apple store-ba és nézd meg mennyi ott egy szifon 3gs. ahhoz képest ez ajándék, főleg a piac egyik legjobb kijelzőjével. (szerk. nem plus?? khm, javítottam magam...)

[ Szerkesztve ]

(#39) joey04


joey04
titán

208k?
nagyon drága :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Ricardo


Ricardo
félisten

Ebből nem lesz per? Lemásolja az Apple árait is. :DDD

Ennyiért vegye meg az akinek két anyja van, és mind a kettő Imre.

(#41) zoli1982 válasza Ricardo (#40) üzenetére


zoli1982
tag

Igen, nem éri meg egy SGSII-ről váltani, annyit nem dob rajta... Nem beszélve, hogy jókora ráfizetés. SGSIII majd már más tészta lesz.

Nem az a hülye, aki tudja, hogy az, hanem aki nem.

(#42) sagit válasza zsirfecske (#38) üzenetére


sagit
addikt

Az is túl van árazva meg ez is... Majd 100-130k közt...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#43) B1T3 válasza huan20 (#26) üzenetére


B1T3
addikt

Elég méretes tényleg.

Nekem tetszik, csak sajnos ilyen ár mellett soha nem lesz Note-om. Mondjuk a Note áráról is sokféle spekulációt hallani, de jobban hiszek a drágábbat mondóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.