Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kár, hogy nem itthon használják fel ezeket az alkatrészeket! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Sofian


Sofian
őstag

Tényleg.. mi a helyzet a hazai gyárral?

(#3) hülyegyerek válasza Sofian (#2) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Még van...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#4) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ha jól hallottam attól függ hogy alakul a jövő év. Ha jól marad. Ha nem akkor az lesz mint a Romániai Nokia gyárral.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) B1T3 válasza hülyegyerek (#3) üzenetére


B1T3
addikt

Reméljük, sokáig. Azt lehet tudni, mit gyártanak itthon?

(#6) hülyegyerek válasza Dare2Live (#4) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Március végén lesz felülvizsgálva a gyár helyzete...2 verzió van: 1.marad minden, mert növekszik a cég részesedése. 2.nagyarányú leépítés, megrendelések átcsoportosítása az ázsiai gyárakba.
Akárhogy is lesz, elvileg márciusban kezdődik a Lumia 710 gyártása nálunk. Ezenkívül majdnem minden típust gyártjuk, vagy gyártottuk, most a 700-ból, a 701-ből, meg a 603-ból gyártunk elég sokat.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7) adrianv


adrianv
tag

F**k yeah nokia.

Sorry for party rocking!!!

(#8) Polllen


Polllen
nagyúr

Úgy látszik a név elég volt... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) =Mentor= válasza Polllen (#8) üzenetére


=Mentor=
őstag

Troll detected! A Nokia 800 egy nagyon jól összerakott telefon, ütős oprendszerrel és a jelenlegi (talán) legszebb dizájnnal. Persze nektek trolloknak, ha más érv nem marad a sikerességre akkor jön az, hogy mert Nokiának hívják. De ilyen lapon minden egyes mobiljuk slágertermék lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10) Rolly


Rolly
veterán

Ha most kéne vennem nokia 800-ast vennék :)

(#11) blex válasza =Mentor= (#9) üzenetére


blex
senior tag

tulajdonképpen igaza van egy szinten. kis kijelző, nincs előlapi kamera és magas ár. ezeknek az ellenkezője még kéne egy tökéletes készülékhez (bár nyilván nem lenne reális sokkal olcsóbban adni). de persze nyilván nem lőhették el elsőnek a legjobb hardvert, mert nem maradna semmi az év további részére.

[ Szerkesztve ]

(#12) negyedes válasza blex (#11) üzenetére


negyedes
addikt

Abba bele sem gondolsz,hogy valakinek nem kell palacsintasütő?Mert én hót ziher,hogy nem járnek pl egy új nexusal.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13) iBlast


iBlast
aktív tag

Egyébként minden tiszteletem a Nokiáé, hogy ilyen "elnyomás" mellett be tudott törni ismét a piacra :C

(#14) hülyegyerek válasza blex (#11) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ilyen alapon az iphone is szar, mert kicsi a kijelzője, nem tudja a bt fájlküldést,stb...aztán meg nem az.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#15) atoth válasza hülyegyerek (#14) üzenetére


atoth
aktív tag

Attól függ, kinek mi kell. Egy szexbomba csajnak nem kell tudnia sütni, főzni, vasalni, takarítani, hogy körülrajongják, a csúnya lánynak meg az sem elég ha minden ilyesmire képes és hajlandó is.

(#16) bolondember válasza hülyegyerek (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és ugye január egytől megszűnik a hétvégi munka a gyárban.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) hülyegyerek válasza bolondember (#16) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Meg bizony. Az emberek szempontjából pozitív is, csak nem miattuk döntöttek így... :(

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18) blex válasza hülyegyerek (#14) üzenetére


blex
senior tag

Nálam a kijelző ott is probléma lenne...

(#19) hülyegyerek válasza blex (#18) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem is nagyon kicsi, de elismerem, hogy jó telefon.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20) V.T.CS. válasza hülyegyerek (#19) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ennyit azok véleményéről akik temetik a nokiát.az meg hogy a kelet-európai gyárakat bezárják sajnos teljesen normális.miért gyártatnának itt ha ázsiában olcsóbb...

(#21) hülyegyerek válasza V.T.CS. (#20) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Sajna ez a globalizmus...hogy rohadna meg!

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#22) V.T.CS. válasza hülyegyerek (#21) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ahogy mondod.nem baj,lesz ez még így se...
örüljünk amíg van lyuk a valagunkon,és nem kell utána adózni.

(#23) Sn00PiG válasza Polllen (#8) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

A név, amit megcsorbított az iPhone és Android láz? Miről beszélsz?
N8-am volt, bárkinek azt mondtam, hogy érintős Nokiám van már láttam a szánakozást meg a kiröhögést...
Ebben a szférában a Nokia név inkább lehúzó, mint előremutató, úgyhogy HATALMAS gratula a Nokiának, ha sikerül visszakapaszkodniuk (mellesleg sztem én is nevezek majd egy Lumia800-ra:) )

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#24) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

szép! csak nem lett igaza a sok nokiát temető embernek

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#25) Rolly válasza kiskaktusz (#24) üzenetére


Rolly
veterán

még ezért ez elhamarkodott kijelentés, de szurkoljunk neki mivel csak európai cég :)

(#26) =Mentor= válasza blex (#11) üzenetére


=Mentor=
őstag

Kis kijelző? Bőven elég a 3.7 col, szerintem a legtöbb embert inkább elriasztja a nagy kijelző. Kíváncsi lennék a smartphone tulajok, hány százaléka használja az előlapi kamerát, szerintem úgy 10-20% körül, persze nem baj ha van, de nem létszükséglet összességében. A konkurencia termékei hasonló áron vannak, viszont a Nokia plusz szolgáltatásokat nyújt, elég csak a Nokia drive-ra gondolni. Egyébként nemsokára jön majd a Lumia 900 ami már 4.2 colos kijelzőt és még erősebb hardvert kap.

(#24) kiskaktusz: Azért még nem lélegezhetnek fel teljesen, a Nokia részvény árfolyama például negatív csúcsokat döntöget, a napokban először esett 5 dollár alá. :(

[ Szerkesztve ]

(#27) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

és ha már a kijelző méretét fitogtatjuk; szerintem 1 telefon legyen kicsi, ezért is van SE xperia x10 mini pro-m... és nagyon sok ember így van ezzel, ez látszik is az x10 mini-mini pro és az utódjaik xperia mini-mini pro sikerességén... hogy a többi kiskijelzős telefont ne is említsem...

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28) V.T.CS. válasza kiskaktusz (#27) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

szerintem ez már egy másik topic...

(#29) Polllen válasza Sn00PiG (#23) üzenetére


Polllen
nagyúr

Önmagában a mostani telefonok sem tudnak semmi extra dolgot a navigáción túl... Szerinted ezért ilyen sikeres vagy azért, mert Nokia? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) Sn00PiG válasza Polllen (#29) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Szerintem az egyedi, azóta a sikeren felbuzdulva más készülékben felhasznált külső design, meg mondjuk jelenleg ez az egy telefon, ami menügomb nélkül is 100%-osan operál.
Lehet inkább ennek köszönhető, de a névnek biztosan nem...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.