Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) rudi válasza FefeeX (#149) üzenetére


rudi
nagyúr

Ne hidd, hogy a minőség annyira a márkához köthető. Egy 550-es HP vagy egy tök alap Lenovo ugyanúgy viselkedik mint egy olcsó Amilo vagy egy V szériás MSI. Ellenben egy mahnéziumötvözetes fedelű, gyorsulásmérős merevlemezű Fujitsu Siemens Esprimo Mobile vagy egy szintén Fujitsu Siemens Lifebook van olyan jó mint egy ThinkPad vagy üzleti HP stb. Ez itt tetszési verseny, a külső nem függ össze a minőséggel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#152) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Én is sajnálom hogy nem volt egy VAIO sem a tesztben, ezért nem is szavaztam :P De nem csak ebben egyikben sem, pedig egy cikket megért volna, hogy a hazai boltokban novemberben milyen gyorsan elkapkodták az összes lokalizált VAIO-t, ár-teljesítmény arányban föld alá verte pl az FW21Z a Macbook Pro-t, és szerintem szebb is.

(#153) FefeeX


FefeeX
veterán

Ahogy látom itt nagyban megy a sz@rrágás meg a másik fikázása. Hirtelen sok marketingszakemberünk és tudományos életművészünk lett, aki meg tudja mondani a nép szükségleteit.
Egyrészt én marketinges vagyok. Másrészt magyar. Amit az előző hsz-emben leírtam, azt csak erősíteni tudom. Lehet hogy még nem az a hazai pálya, hogy MacBookot vagy Thinkpad-et vegyen valaki. Majd járhat szervízbe, meg hasonló az olcsóbb megoldásokkal - már ha ugye használja eleget, hordozva - mert van egy cimborám, aki asztaliként használja töbnyire a notiját, kéthetente egyszer viszi odébb - attól nem is lesz baja...
Attól még egyrészt nem csóró a magyar, hogy nem veszi meg. Az meg nem burzsuj aki megveszi. Az élet az eltérő igényekről szól, ez olyan mint a szerelem, mindenki más csajt/pasit lát szépnek, mi is lenne itt ha lenne abszolút első és mindenki csak azt az egyet akarná... Ezen abszolút felesleges összeveszni, mert kezdődik az anyázás, ráadásul olyan dolgon, ahol -így visszaolvasva- senki nem írt olyat amire értelme lenne anyázni, főleg hogy az egész párbeszéd elbeszélés egymás mellett...

A legnagyobb problémája, hogy alacsony a tolerancia-küszöb. Mindenki azt gondolja, hogy ő sz@rta a spanyolviaszt, hogy amit ő gondol az az egyetlen jó alternatíva, az egyetlen nagy igazság. Ebből alakulnak ki sajnos az ilyen szidkozódások... :(

(#154) FefeeX válasza rudi (#151) üzenetére


FefeeX
veterán

Persze, ez igaz, csak a vállalatok ráálnak általában egy profilra. HP és Lenovo fő csapásvonala az igényes gépek, FuSi-é meg az olcsó notebookok. Nincs is ezzel semmi probléma... A baj inkább akkor kezdődik, mikor a "szakértők" nem egy kategóriát kezdenek összehasonlítgatni...

A szépségversenyt meg pont a hsz elején írtam. Hogy olvasgattam a hsz-eket, és hogy ez szépségverseny, ezért toshiba, de mégis a BigMacnek jobban örülnék ha gépet vennék...

Szépségversenyre egyébként én is hiányoltam a magnéziumházas VAIO-t :)

(#155) zsiga667 válasza FefeeX (#149) üzenetére


zsiga667
addikt

Azért a Toshibát másodvonalbeli gyártónak nevezni egy kicsit meredek... :) ([nézd meg itt a videót]) De még a FuSi palettáján is ott van a Lifebook széria, ami egy kategória a Thinkpadekkel vagy a business HP gépekkel. De meg is fordíthatjuk a dolgot, a low-end HP-k és Lenovok ugyanolyan szarok mint a többi cég low-end gépei.

Szerk.: Na, Rudi jól beelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

(#156) negyedes válasza FefeeX (#149) üzenetére


negyedes
addikt

Az inspironom mar 1,5 eves. Minden nap hurcolaszom egyetemre, haza(masik varosban jarok egyetemre), eset le asztalrol, agyrol ,vertem be a sarkat, vinyojat, cdromajt. SEMMI baj nincs. Pici repedes(kb 3 mm) a sarkan meg 2 db nagyobb karc. Ennyi. Az aksija is birja(Vista majd 2 ora, Xp 1,5 ora, Ubuntu szinten, ez idle hasznalva kozepes fenyeron 1 orara redukalodik) ez masfel ev hasznalat ota, mondom rendszeres hasznalat mindenhol, vonat, szabadban ect. Az ara akkor kb HUF-ba atszamolva 120-130 ezer volt. Nem a legdragabb cuc.
Szoval nem kell meregdragat venni ahhoz, hogy minosegi gepet kapjunk.

UI:meg annyi, hogy az egesz gep muanyag.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#157) Prof01 válasza Borgi (#126) üzenetére


Prof01
veterán

Jah, vagy percenként váltották egymást. :D 7kg azért nem kevés. ;]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#158) FefeeX válasza negyedes (#156) üzenetére


FefeeX
veterán

A HP/IBM ütésálló notik anyaga is műanyag, ezeken jobbára repedésed sem lesz a burkolaton, ha már megrepedt, utána már minden cipelés egy új kockázat. Emellett persze, lehet szerencséd, valamint a Dell nem is az alsó csoportba tartozik. Az akksija meg nem tom nálad hogy bír többet Vista alatt mint XP alatt, érdekesmód nálam az 1óra 50 perc filmezési időt XP alatt még messze sem éri be az 1óra 20perc vista alatt - pedig le volt véve minimumra minden...

Az a baj hogy általában jönnek az emberek az önmeggyőzésükkel, hogy az ő választásuk a legjobb volt, meg hogy tud annyit a gépük mint ami dupla annyiba került... Ezt hívják kognitív disszonanciának. Nem, nem tud annyit, ettől függetlenül természetesen adott munkaterületre megfelelő lehet.

(#159) negyedes válasza FefeeX (#158) üzenetére


negyedes
addikt

Egyetelen pozitiv dolog a vistaban szamomra ;] .

Erdekes elmelet ez a kognitív disszonancia. Am en soha nem voltam/nem leszek amolyan megmondoember, hogy ez a legjobb meg mitomen. Nekem az apple sz*ar, mert semmi hasznosat nem tudok vele kezdeni. Pont. Jobban orulok egy HP, Dell, Lenovo notinak mint egy almasnak. Mondom NEKEM. Ha valakinek kell hat vegye, az O dolga, de ha csak azert veszi mert trendi es fasza, de lenyegesebb elonye nincs akkor felmegy a pumpa. Na meg ez az ugyenevezet "sznobsag" :U . Mikor jon az emberke, hogy milyen fasza az OS X meg mitom en, akkor megmutatom neki a kis szemelyre szabott ubimat max effektel oszt elal a szava.... ;] .
De egyszo mint szaz mindenki azt vesz amit szeret meg amire szuksege van. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#160) FefeeX válasza negyedes (#159) üzenetére


FefeeX
veterán

Jo az az OSX. És nincs vele annyi sz@rság mint az Ubival... Mondjuk az OSX-et gyakorlatban még saját gpen nem használtam, de szomszédén nagyon bejött. Ami Macnél erősen pozitív, az a tűéles kijelző. Eddig három különböző típuson láttam, de egyszerűen gyönyörű. Ez egyébként nem sznobság, megint oda lyukadunk ki, hogy amit én nem engedhetek meg magamnak az sznobság. Ami az én véleményemmel nem egyezik az hülyeség stb. Hidd el, sok előnye van a macnak meg az OSX-nek is... Amíg a gyakorlatban nem használod mind, addig hidd el, levegőbe vitatkozni a legnagyobb b@romság... Én sem ismerem úgy igazán, mégsem húzom le. Ugyanez igaz egyébként a Win7-re, a linuxra stb. Magyar embernek minden szar ami nem az övé - sajnos... (Tisztelet a kivételnek persze, de ezek a sajnálatos hétköznapi erős gyakorító példák tanulságai)

[ Szerkesztve ]

(#161) rudi válasza negyedes (#159) üzenetére


rudi
nagyúr

vagy amit meg tud fizetni. Azért a fontosabb adatokról, amiket azon az Inspironon tárolsz csinálj időnként biztonsági másolatot ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#162) negyedes válasza FefeeX (#160) üzenetére


negyedes
addikt

Ez egyébként nem sznobság, megint oda lyukadunk ki, hogy amit én nem engedhetek meg magamnak az sznobság
Nem erre ertettem. Hanem arra, hogy jon a tuti majer gyerek, az orra az egekben mert neki macje meg iphoneja van, mikozben a gepe nem bikaeros(legolcsobb macbook) es a teloja se mitom en micsoda(ez konkret pelda az egyetememrol).

Jo az az OSX
Lehet, hogy jo, de nekem hasztalan...minden program amit hasznalok winre van csak, szoval nekem inkabb hatrany lenne. Ubuntu a default rendszerem minden masra jo a win.

Hidd el, sok előnye van a macnak meg az OSX-nek is... Amíg a gyakorlatban nem használod mind, addig hidd el, levegőbe vitatkozni a legnagyobb b@romság...
Mar emlitettem, nekem hasztalan, valakinek hasznos akkor vegye. Nem szolok bele, hogy mire kolti mas a penzet, de akkor elvarom, hogy mas se fikazza, hogy linuxot vagy wint hasznalok(megint megeset dolog).
Nem vitatkozom a levegobe, nem szeretem. :P Csak kifejtette ma velemenyem, ez szigoruan maganvelemeny es a sajat nezeteimet tukrozi.

A magyar emberrel sok a baj es hidd el nem a termeszetuk ilyen, hanem, hogy ide sodortak, lassan a nincstelenseg fele. Persze ilyenkor mindig az a szar amit nem vehet meg es ubermajer az szarjaval is. Kissebsegi komplexust igy akarja/na eltuntetni magabol.

rudi:Minden hetvegen mikor haza megyek minden felmegy a kulso vinyora. Egyebkent nem felek h tonkremegy. A WD 120 GB vinyo a HDD Sentinel szerint 100%(ugy teljesitmeny mint kondicio)os. 281 napot futott. Meg fogom nyuzni legalabb 1 evet, mig meglesz a kello penz az uj notira. :D

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#163) L3zl13 válasza FefeeX (#160) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"Magyar embernek minden szar ami nem az övé - sajnos..."

Szóval mindent meg kell venni, hogy eldöntsem akarok-e olyat... :P

Aki hülye, haljon meg!

(#164) FefeeX válasza L3zl13 (#163) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem egészen, mert míg a szomszédnak van olyan, addig ultraszar, mikor már neked van akkor meg űberkirály... (akkor is ha tényleg szar) - persze ezt nem rád értem, csak folytattam a gondolatmeneted...

(#165) rudi válasza FefeeX (#164) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, egy jellegzetes vonása sokaknak, hogy amijük valamilyen - rendszerint anyagi - oknál fogva nem lehet, arról megpróbálják bebizonyítani maguknak és a környezetüknek, hogy nekik az teljesen fölösleges is lenne, meg nem olyan jó az, stb. Ez van, ilyenek vagyunk. No de ez már nagyon messze van a topic témájától. Ha van kedved, esetleg írhatnál erről a Logouton ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#166) Bocsek válasza rudi (#165) üzenetére


Bocsek
aktív tag

az a legrosszabb amikor valaki saját magának magyarázza be hogy a másé rosszabb, holott nem úgy van, még akkor is ha az anyagiak nem akadályoztatják
Szerk: én pl akkor sem vennék MAC-et ha simán megtehetném, mert szerintem hasonló árért sokkal jobb gépet kapni más gyártók kínálatából mint teljesítmény mint szépség tekintetében...

[ Szerkesztve ]

(#167) Alex91 válasza Bocsek (#166) üzenetére


Alex91
félisten

Hasznaltal mar Mac-et? Mondjuk Gamezni valoban nem jo valasztas... :)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#168) tuskooo válasza Alex91 (#167) üzenetére


tuskooo
addikt

Muszáj mindig visszaszólni, mi? :) Tény, hogy teljesítményre vannak jobb gépek olcsóbban, a szépség meg relatív. Akkor meg?

(#169) Alex91 válasza tuskooo (#168) üzenetére


Alex91
félisten

Ezt nem is tagadom :)! Csak azt kerdeztem, hogy hasznalt-e mar Mac-et? Te hasznaltal mar? :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#170) tuskooo válasza Alex91 (#169) üzenetére


tuskooo
addikt

Igen, volt szerencsém hozzá. És semmi különlegeset nem éreztem közben, az OSX is tele van idétlen megoldásokkal, ugyanúgy, mint bármely másik oprendszer, a hardvertől se dobtam hátast. Sajnos nem mindenki lehet maces :)

(#171) Alex91 válasza tuskooo (#170) üzenetére


Alex91
félisten

Es most milyen kulonleges OS-t hasznalsz?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#172) tuskooo válasza Alex91 (#171) üzenetére


tuskooo
addikt

Win7, de ez már nagyon off.

(#173) rudi válasza Alex91 (#171) üzenetére


rudi
nagyúr

Lassan kezdesz klasszikus példája lenni a nemszeretett Mac júzernek. Had fikázzák csak, Te meg használd egészséggel! Tök fölöslegesen küzdesz itt, még ha neked nem is úgy tűnik. Megérteni egymást nem fogjátok.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#174) Alex91 válasza rudi (#173) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, szerinted en mit fikaztam? Mire mondtam, hogy xar? Szerintem itt masok fikaznak...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#175) tuskooo válasza Alex91 (#174) üzenetére


tuskooo
addikt

Az a baj, h nem tudod elfogadni, hogy másnak lehetnek mások is a preferenciái, mint neked. Ez a baj kb. az összes Mac-userrel. Elhiszem én, hogy neked jó, neked tetszik, stb., de ettől ne akard már mindenkivel elhitetni, hogy de bizony neki is ez kell, neki is biztos tetszik, etc. Az ég világon senki nem mondta, h a Mac szar vagy akármi, egyszerűen van, akinek nem kell, van, akinek ha választania kellene, akkor mást venne. Én pl. nem nagyon vennék ilyen jellegű laptopot, ha mégis, akkor Vaiot vennék, mert az szerintem szebb. Ez van.

(#176) Alex91 válasza tuskooo (#175) üzenetére


Alex91
félisten

Kerlek olvasd el az osszes hozzaszolast!

Most idezd mar, hogy hol allitom, hogy mindenkinek Mac-et kell venni?

(Aztan zsiga667 kollega hozzaszolasit is el kellene olvasni... Szerintem normalisan szoltam, megjegyezve, hogy az Air azert olyan, amilyen, mert nem elsodleges gepnek szantak, es ezert nem fair tole olyat szamonkerni, ami nem is volt cel...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#177) tuskooo válasza Alex91 (#176) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem állítod konkrétan sehol, de folyton kérdezgeted, h használt -e már az illető, ha nem, akkor miért nem, meg h próbálja már ki meg stb. Mint vmi rossz sales-es. Tegyük fel, h nem tetszik, nem érdekel, nem is akarom kipróbálni...ez van. Nem értek egyet azzal, aki élből leszarozza a Mac-et, de nem csodálom, hogy ilyen reakciók vannak.

(#178) Alex91 válasza tuskooo (#177) üzenetére


Alex91
félisten

Mar megint csusztatsz!

Kitol kerdeztem, hogy miert nem hasznalt? Itt hol mondtam barkinek is, hogy probalja ki?

En csak azert kerdeztem, (mint toled is), hogy probalta-e, es ugy mond velemenyt, vagy nem probalta meg sose, es ugy jelent ki valamit! Azert van jo par ember, aki vett egy iPhone-t, iPod-ot, aztan ment a Mac is az asztalara... Pedig gondolom elotte lehet, hogy azt se tudta, hogy a Win-en kivul van mas is...

(Tudom, utalom a spenot fozeleket, bar sose ettem... :) )

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#179) tuskooo válasza Alex91 (#178) üzenetére


tuskooo
addikt

Ha vki undorodik a Mac-esektől, vagy akár simán az Apple üzletpolitikájától, és ráadásul még elvei is vannak, akkor teljesen irreleváns, hogy használt -e már életében Mac-et. És mivel az elutasítók jó részének ez az indoka, ezért baromi felesleges a használtál már, láttál -e már élőben stb. szöveg. Nem akar Mac-et? Akkor nem, ennyi.

(#180) rudi válasza Alex91 (#174) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem semmit, de körmöd szakadtából véded a Mac-et, pedig semmi szükség rá. EZ az a tipikus Mac-es viselkedés, ami miatt sokan nem kedvelik az egész Mac társadalamt. Hagyd már az egészet a fenébe!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#181) Alex91 válasza rudi (#180) üzenetére


Alex91
félisten

Nem tudom, azert erdekes a hozza allasotok. Altalaban az Apple, Mac temaju topicokban indul el a flame. Erdekes modon altalaban nem a Mac-es megy a PC-s topicba kifejteni a tartalmas velemenyet...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#182) Raymond válasza Alex91 (#181) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet azert meg kene nezned par laptopos topicot :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#183) Alex91 válasza Raymond (#182) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, egy Lenovosba en is beszoltam, teszteltem a modikat :DD.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#184) FefeeX válasza rudi (#180) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát nem tom, igazából az sok egyszeri buta ember nagy "szakmai hozzáértése" során nekem is kinyílik a bicska a zsebemben elég gyakran, és akkor jön a "SZUSZÁÁÁÁÁ", mert ilyenkor lazán le tudnám csapni ezeket az embereket. Nagyon sok szánalom ember van - sajnos itt is - aki gyakorlati tapasztalat nélkül lefikáz ezt-azt - mert ő úgy született hogy már tudta akkor, hogy ez szar (esetünkben a MAC). Ilyen beállítás mellett szerintem Alex semmi olyat nem írt ami elítélendő lenne, sőt a "használt-e már" kérdés teljesen helyénvaló szerintem, szívemből még ki is egészíteném azzal hogy ha nem akkor hova mehet, de ez már egy másik történet... :)

(#185) FefeeX válasza Raymond (#182) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért jóval ritkábban mennek más laptopos topicba ilyen keményen oltani, nulla tapasztalattal - talán mert mucsai géppel már többnyire mindenkinek van tapasztalata, így arra nehezebb azt mondani szimplán hogy sz@r, illetve könnyebb erről meggyőzni az egyszeri földművest...

(#186) tyaty1


tyaty1
tag

A tesztből szerintem hiányzott a hp compaq 8-as széria, ami szinten a legszebbek közé tartozik.
http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2007/mobilitysummit/images/8710p.jpg

http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2008/siggraph/images/8730w.jpg

[ Szerkesztve ]

(#187) FefeeX válasza tyaty1 (#186) üzenetére


FefeeX
veterán

anyám gépe is így néz ki, de nekem mondjuk ez nem nagyon tetszik. Persze ízlések és pofonok :)

(#188) dchard válasza dabadab (#134) üzenetére


dchard
veterán

Ha nem tűnt volna fel: amit mondtam, az távolról sem csak ere az egy írásra vonatkozott.

Egyébként ezek a piaci körképes írások is sokkal jobbak voltak régebben. Míg most szimplán csak a nagy nevek kommersz termékei, és esetleg néhány csicsás, ám használhatatlan bizbasztól eltekintve semmi sincs. Addig régen egy csomó érdekes, és nem feltétlenül drága, viszont annál használhatóbb terméket mutattak be, amiknek a létezéséről a többség nem tudott.

A terméktesztek tekintetében pedig határozott visszaesést tapasztalok, és a gyártói kör is khm, hogy is mondjam beszűkült.

Összességében egyre kevesebbet tájékozódok a pH!-ról, amit őszintén sajnálok, hiszen az informatikai pályafutásomat jórészt itt kezdtem. Szerencse, hogy a fórumban azért még akad egy-két komoly szakember (sajnos egyre kevesebb) akiknek még lehet építeni a véleményére.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#189) FefeeX válasza dchard (#188) üzenetére


FefeeX
veterán

ezt én is észrevettem, hiába, pénz beszél... Azt tesztelnek amit adnak nekik, szerintem annyira már nem kutatnak az újdonságok után mint rég, a kezdeti lelkesedés elmúlt, előbb-utóbb mindenki belefásul a munkájába...

(#190) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Én a toshiba-t ajánlom. Havernak az van és nagyon meg van vele elégedve

(#191) Balázzs


Balázzs
senior tag

Szerintem a Gateway notik nagyon szépek, képről nem is lehet igazán megcsodálni, látni kell! Tudom, hogy nem egy elterjedt típus, pláne Magyarországon, de szép.

[ Szerkesztve ]

(#192) D-LAN|FuRioN


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Én MacBookra szavaztam, bár nagyban közrejátszik, hogy ilyen van nekem is, de nagyon szeretem és külsőre ez fog meg legjobban. Bár nekem bejön a DELL XPS is, szerintem az is szuper designos letisztult forma! Amit itt fentebb linkeltetek SONY notit az elégé mac koppintás sok szempontból, de ennek ellenére vannak egyedi vonásai ami miatt nekem az is tetszik! Toshiba nekem spec nemjön be. Kicsit túl csicsamicsának tartom, és a fekete fényes felület engem halálra idegelne főleg az ujjlenyomatok miatt :S Ha csak nem törölgeted fél percenként elveszik az egész gép az ujjlenyomatok között :S A gépek nagyrésze számomra elég vastag és ez miatt is Macbook... Persze ízlések és pofonok :-) :))

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#193) SeniorTilla válasza WD40 (#50) üzenetére


SeniorTilla
veterán

x

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#194) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Én a HP Pavilionra szavazok, nagyon szép élőben. Sokan óckodnak a fényes kijelzőtől, nekem az asztali gépemhez is fényes TFT-m van, sokkal szebb a képe, mint a hagyományosnak. Igaz, hogy kültéren tükröződik, de csak olyan fényviszonyok mellett, ahol az átlagos, sima TFT sem látható rendesen.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.