Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Phenom II tesztet a népnek :DDD

Amúgy jó cikk, csak már kicsit uncsik a notebook-ok. Meg azt nem értem a kis fusi netbook-ot miért kellett 1,8" vinyóval szerelni :F

(#2) Skizz


Skizz
addikt

:R Satellite A300 :R

(#3) almaspece


almaspece
tag

aki már fogott egy macbook-t a kezében, utána rá se tud nézni a többire, designban verhetetlen

(#4) venember83 válasza almaspece (#3) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahhoz képest bő tíz százalékkal vezet a Toshiba.

(#5) rootkiller


rootkiller
őstag

TosHIBA. Tök csúnya, hogy akkorával rááá van a hiba szó írva arra a gépre. A Macbook a legletisztultabb számomra, fedlapján az elegáns almával. És haver 17"es pavilionja sokkal jobban bejön.

Artengo TR 990 Pro

(#6) Béló válasza almaspece (#3) üzenetére


Béló
aktív tag

a fhérnél valóban ez olt a helyzet ellenben ez az aluházas nem bejövő, többek közt emiatt döntöttem a dellem mellett

(#7) #95590400 válasza almaspece (#3) üzenetére


#95590400
törölt tag

fogtam a kezemben mekkbúkot. és nem vágyom rá... beteg-e vagyok? most akkor menjek orvoshoz, szemészhez?

(#8) ByB válasza almaspece (#3) üzenetére


ByB
addikt

A szépség relatív fogalma mellett, hozzászólásod mosolyt csal az arcomra... :)

(#9) gtasystem


gtasystem
őstag

én dellre szavaztam mert elfogult vagyok az xps szériával kapcsolatban..de lehetne mazsolázni közűlük az tény..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#10) janos1988 válasza cannibal (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Jo lenne mar, mert unalmas, hogy minden 2. teszt hordozhato gepekrol szol.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#11) Stiky


Stiky
senior tag

Jelen pillanatban az Alma vezet. Nem is tudom, szerintem olyan semmilyen.
Nálam a Dell meg a Pavilion az ami bejön. Előbbi kapta a voksot. :P

+1 a "Hol késlekedik a Phenom II teszt?" -nek. Remélem valami brutál terjedelmű cikk lesz belőle. :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#12) Typhoon47


Typhoon47
őstag

egyértelműen MacBook :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13) dabadab


dabadab
titán

Thinkpad miert nincs a listaban? :)

DRM is theft

(#14) cizoe


cizoe
őstag

Azért nem éppen 67k a 940es Phenom.. 60 körül mozog mindenhol ahol kapni lehet.

(#15) #95590400 válasza dabadab (#13) üzenetére


#95590400
törölt tag

mert baltával kifaragni valamit mióta szépészet? :DDD
ezen bejegyzés egy r61-n született... :)

(#16) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Nekem a HP notija jön be legjobban, van egyfajta elegáns megjelenése :K

mod: phenom II teszt?! hol, merre, mikor?! :DDD

(#17) rudi válasza dabadab (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Mert elsősorban az otthoni felhasználókat célzó modelleket tettem be. Ha átmegyek biznisz vagy egyéb extra vonalra, akkor tök értelmetlen lenne a szavazás a Dell Latitude E széria miatt :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Az a wifi-s rádió nagyon klafa,de az ára... :B .Notebook-ok közül a Toshiba a nyerő szvsz.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#19) simonzé


simonzé
addikt

Fura hogy a Toshiba vezet pontosan 19%-kal. Aki az eredeti céljára használja a laptopot az jól tudja hogy a fényvisszaverő kijelző ablak mellett, vagy szabadtérben egyszerűen használhatatlan. Ráadásul ennek mindene fényes, így minden egyes ujjlenyomat látszani fog rajta. Szóval szép, de ha hozzáérsz akkor egyből koszos lesz.
Így jobban belegondolva ha figyelmen kívül hagyjuk a tényeket, és csak a szépséget nézzük akkor tényleg nem rossz.

Nagyon hiányolom a listából a Macbook Airt. Nem különösebben szeretem a Mac-eket, de ma AZ a legszebb laptop.

I don't fit in. I fit out.

(#20) WonderCSabo válasza rudi (#17) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mikor lesz már Phenom II teszt? :)

Látom a legtöbb embernek a Macbook tetszik (nekem is). 2 bajom van vele: Macintosh fut rajta, és rohadt drága. :)

(#21) evone


evone
őstag

Hat en jot rohogtem. Notebook szepsegverseny, es akkor a legrondabb notik a vilagon. :))))

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#22) evone válasza #95590400 (#15) üzenetére


evone
őstag

en szerintem azokat se baltaval faragjak ki. hanem arra tervezik hogy 1 ev utan se essen szet. dehat kinek mi. 300ert egy gep amin elkopik 1 ev utan a festek, a kijelzo tukorozodik, csak magadat latod benne fenyes nappal. vagy 300ert egy olyan ami 3-4 ev utan is gep marad es meg a kijlezoje is matt, meg van normalis szerviz hozza itthon is. dehat sokaknak csak "jáááj erinto gombos multimedia gombok!! kőőlll"

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#23) Skizz válasza simonzé (#19) üzenetére


Skizz
addikt

Már rég nem a toshi vezet.

17.9%] Toshiba Satellite sorozat & [24.8%] Apple MacBook

/12:13/

(#24) MTbc


MTbc
senior tag

Ilyen gyári képekkel nem sokat ér a verseny inkább "élő" képekkel kéne. :R

(#25) Ijk


Ijk
nagyúr

Személy szerint nekem leginkább az apple tetszik. Mondjuk jobban örülnék egy ugyanilyen kivitelezésű, 13" 4:3 LED IPS panelos matt kijelzővel szereltnek. Ja és persze windows 7-el:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26) #95590400 válasza evone (#21) üzenetére


#95590400
törölt tag

pedig a köv postodból úgy tűnik, humorérzéknek híján vagy...

(#27) Morden24


Morden24
nagyúr

Dell XPS teljesen egyértelműen :)

Ment is a szavazat. Erre csak harmadik? Nemá... :(

Sectumsempra - For Enemies

(#28) BloodRay


BloodRay
veterán

Dell Studio XPS a legszebb szerintem.
Toshibát valami szörnyű lehet használni. Bár bűnügyi laborosoknak egy megvalósult álom. :DDD Csak belehempergetik a gyanusítottakat... :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29) Dottore


Dottore
addikt

A Thinkpad. Elfelejtettétek. Ez ostoba hiba volt.

Nem kellett volna kihagyni. Lehet sok embernek nem tetszik, de markáns formavilágával van annyira meghatározó mint pl. egy Macbook. Nem véletlen szerepel a New Yorki Modern Művészetek Múzeumának állandó kiállításában.

[ Szerkesztve ]

(#30) cizoe válasza WonderCSabo (#20) üzenetére


cizoe
őstag

Majd ha elavul, letesztelik nosztaligából. :DDD

(#31) KRi2


KRi2
aktív tag

A szavazás rendszer elég hiánypótló a pH-n. Örömmel látom a felbukkanását.
Sztem pejvaszép eredményeket tudhatnánk meg a magyar fogyaztókról. Sztem az emberek zöme szivesen szavazna.

||| | || ||||| | ||| ||

(#32) Morden24 válasza KRi2 (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jaja, szavazás musthave volt már, ráadásul masszív flémvárak építésére fog lehetőséget adni ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#33) azbest


azbest
félisten

A notebookok alját is érdemes lett volna megmutatni... még a legcsicsásabb dizájn mellett is képesek teljesen elhanyagolni és igénytelenre megcsinálni.

Persze, persze... a gép alja nem látszik legtöbbször... kivéve, ha összecsukva odébb viszi az ember...

(#34) nemtommi válasza rudi (#17) üzenetére


nemtommi
senior tag

Éppen kérdezni akartam, hogy miért hiányzik pl. az E4200-as, de előbb megválaszoltad. :R

(#35) marcias


marcias
őstag

A DELL a HP és az Apple között vaciláltam, végül a DELL lett. Szerintem nagyon kellemes design-t kapott, kár, hogy több kerül, mint az Apple. ;]
Sajnos a Toshiba, Asus, Acer, MSI nekem nem tud bejönni, a vásári csilli-villi berakásaival, mini-tipi-tapi felületekkel, kis StarTrek kezelőkkel, ami az újdonság varázsának elmúlásával csak idegesítőnek tartanék.

[kórusszerűen:] Phenom! Phenom! Phenom! Phenom! .... :DD

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#36) rudi válasza Dottore (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Ide a fórumba már írtam, de most beteszem a cikkbe is, hogy ThinkPad, Latitude vagy Lifebook azért nincs, mert az otthonokba szánt gépekre koncentráltunk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) parandroid válasza KRi2 (#31) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Épp ezt akartam írni: végre votebox! :C

Kár, hogy egy olyan szavazással jelenik meg, amiben nem vagyok hajlandó részt venni. Ha azt kérdeznétek, hogy melyik noti a legkevésbé gáz, akkor ok, de így... ;]

Még szerencse, hogy amúgy tudom, hogy Rudi ízlése laptopok terén full megegyezik az enyémmel. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38) Mazsika


Mazsika
őstag

egyértelmü macbook nagyn szép kis gépek! aztán nekem is is az xps, de az új acer gép se rossz! :K

Dáccsika

(#39) zsiga667 válasza rudi (#36) üzenetére


zsiga667
addikt

Három Latitude van itthon. :)

(#40) luw2win


luw2win
őstag

Sony viao miért nem volt benne :( .
Pedig azok csodaszépek.
Amugy toshiba :K .

macbooksucks

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#41) .mf


.mf
veterán

1.) Ide most csak ronda notikat neveztek?
Mindegyik gyártótól láttam már az itt bemutatottnál sokkal szebb darabokat.
Valamint ilyen erővel a Sonyt is feltehettétek volna a listára :P

2.) Jól látom, hogy már nem is a teljesítményen, hardveren, felhasznált anyagok és összeszerelés minőségén, egyéb különleges tulajdonságokon vitatkoztok, hanem azon, hogy milyen színű és hogyan néz ki?
Buzik-e vagytok? ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42) Morden24 válasza .mf (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

2. Pedig azért nem mindegy, hogy hogyan néz ki :U :)

Sectumsempra - For Enemies

(#43) Prof01 válasza WonderCSabo (#20) üzenetére


Prof01
veterán

Engem inkább csak az utóbbi zavar. Szívesen kipróbálnám a Mac OS-t :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44) DarkByte


DarkByte
addikt

Nekem a Dell Studio és az Acer Gemstone Blue tetszik a leginkább. Mögöttük végez a Toshiba ami megint csak szép bár nekem ez a csíkos mintás (már-már industrial), billentyűzet előtti "könyéktámasz" ront az összképen.
Fehér színű dolgok - akár csak ha részben olyanok is - nem jönnek be, úgyhogy sajnos az almás dolgok többsége kihúzható. :U Akkor már inkább szürke, vagy ezüst (bár az ASUS notik billentyűzet körüli fényes szürkéje sem jön be).

Úgy látom kicsit elüt az ízlésem a többiekétől ami persze nem baj. :)

Az a WiFi -s rádió pedig tök jó, csak mondjuk árban lehetne a hatoda. :DDD

.mf: mert mondjuk a szavazásnál is arra kértek hogy a külsőt osztályozzuk? :F

[ Szerkesztve ]

(#45) Tikakukac


Tikakukac
titán

Toshiba eléggé bejövős bár fogdosás után még sokkal rosszabb mint a DV5-ösöm, pedig már erre is nagyon oda kell figyelni, nehogy meghaljon az ujjlenyomatok között. A Pavilion sorozat is eléggé exkluzív megjelenésű akiket eddig kérdeztem mindenkinek bejött és még így is eléggé használható a hétköznapokban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#46) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Szerintem DELL Studio XPS szerintem :K
Az Apple-t is elfogadnám :D

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#47) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Unibody MacBook háttér világított billentyűzettel, no brainer. Illesztettség, anyagfelhasználás, letisztultság fantasztikus. Van egy a családban, egy nagy hibája van sajnos: nem az enyém :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#48) tuareg85

ezek közül az apple, de csak mert az összes többi parasztvakítósos fényes szar (a külsőt tekintve, a belső meg az ár/érték arány még lehet fasza)(az apple gépek meg szerintem igényesen parasztvakítanak, ha lehet ilyet mondani :))
de ha csak a külsőt nézzük, akkor pont bekerülhettek volna üzleti modellek is, mert pont arról volt szó, hogy nem az áruk, nem a hardver bennük, és nem a felhasználási cél számít. Ha csak a külsőt nézzük, akkor is a listából - az apple gépeket kivéve - bármelyiket hátrébb raknám, mint a hp/lenovo/dell üzleti modellek bármelyike. Uff

(#49) WonderCSabo válasza Prof01 (#43) üzenetére


WonderCSabo
félisten

[link] Bár sztem a Windows jobb. :U

(#50) WD40


WD40
aktív tag

Alig bírtam dönteni a FuSi és a Toshiba között... Amilo nagyon tetszik :)

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.