Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) grafnet válasza Fefy (#5399) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Bank: nem kell feladnod/elhagynod a meglévőt! Csak számolj...

Takarék: hagyjuk! Nem tett jót az összevonás! (Nagyon)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#5402) grafnet válasza fpatrik17 (#5400) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Teljes méretű - jobb fent: kereső - opciók - részletes keresés
Semmi gond!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#5403) INGJOKE válasza fpatrik17 (#5400) üzenetére


INGJOKE
veterán

Sehogy... Ő mindig sokat fecseg...:D

Bocsi ezt nem hagyhattam ki...:D

(#5404) Fefy válasza grafnet (#5401) üzenetére


Fefy
csendes tag

Mivel takarékos dolgozó vagyok, így van dolgozói csomagom, amitől olcsóbbat csak akkor találok, ha az adott pénzintézet fizet nekem. Az összeolvadásról pedig a céges policy miatt nem nyilatkozok sem jót, sem pedig rosszat.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen...

(#5405) natë


natë
nagyúr

A kamera lencsére raktatok valami védelmet? Én már az 1 napos készüléken látok hajszálkarcot ott....

(#5406) jety91 válasza natë (#5405) üzenetére


jety91
őstag

Én raktam, van rá 1$-ért alin fólia

(#5407) natë válasza jety91 (#5406) üzenetére


natë
nagyúr

Egy élet mire megjön, ráadásul a lencsét is takarja. Vannak olyan skinek amiknél ott kivágás van, tehát csak a védőüveget fedi.

(#5408) jety91 válasza natë (#5407) üzenetére


jety91
őstag

:F Nincs kedvem lefotózni most neked a kollégám telefonjával, de semmit sem lehet belőle észrevenni...

(#5409) grafnet válasza Fefy (#5404) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Nem azt mondtam, hogy irány a K&H!
Csomag díj + utalások díja = NFC-s telefon vs. bankkártya.
Lehet megéri azt a néhány száz forintot az NFC.
Ezt mindenki döntse el maga!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#5410) INGJOKE válasza grafnet (#5409) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most beszéltem ex kollégával a nagyon kedvezményes erstés csomagom csak 2019.03.31-ig szól szóval utána megint kell keresni valami extra jót és akkor már figyelembe veszem az nfc-s fizetést is, mert eddig ugye az applepay-be nem kellet gondolkoznom itthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#5411) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Melyik banknál van olyan applikáció amivel lehet fizetni, a k&H és az otp-n kívül?

(#5412) LouiS22 válasza INGJOKE (#5411) üzenetére


LouiS22
veterán

MKB, de náluk nem akarsz bankolni :D Illetve a GránitBank.

Egyébként az OTPnél ott a Simple, ami a feltétel teljesülése esetén díjmentes számlavezetés.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5413) adomok válasza INGJOKE (#5411) üzenetére


adomok
tag

Budapest Banknál is pöpecül megy. Semmi extra nem kell hozzá, csak egy BB credit vagy debit card és a saját banki app-ban egy pipa a funkció mellé és már megy is.

(#5414) INGJOKE válasza LouiS22 (#5412) üzenetére


INGJOKE
veterán

Világ életemben utáltam az otp-t, de a végén még kénytelen leszek ott számlát nyitni. Igazából mind a két munkahelyem ott vezeti a számláját...😀

[ Szerkesztve ]

(#5415) Karavik válasza LouiS22 (#5412) üzenetére


Karavik
veterán

Így van + Simple érintéses fizetés is díjmentes és nem kell hozzá külön kártya csak a meglévő normal paypass kártyát digitalizálni és kész.

Túlzás nélkül mondhatom, hogy a Simple app a legjobb és legértékesebb app a Play Store-on szerintem, nem véletlenül vásárolta meg az OTP Bank...

Én már MobilTárca megjelenésétől (ősidők óta) használom érintéses fizetésre telót, amikor megszűnt alig vártam, hogy legyen jó alternatíva helyette és jött egy sokkal jobb a Simple-vel. Most már órával történő érintéses fizetést tervezgetem, erre készülök elő csak még nem tudom melyik órát vegyem meg hozzá. Amazfit 3 Verge-vel elvileg működnie kellene mert NFC-s (majd utána járok)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#5416) LouiS22 válasza Karavik (#5415) üzenetére


LouiS22
veterán

Kis korrekció: a Simple a kezdetektől az OTP brandje, házon belüli produkció, a márka eleve a fiataloknak szól, ezért is választották le az OTP-ről az indulásnál. Egyébként tényleg a Simple app, meg úgy általában az OTP smartbank a legjobb hazai netbankos alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5417) LouiS22 válasza INGJOKE (#5414) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem adj nekik egy esélyt - nem fogod megbánni. Plusz akkor a fizetések is azonnal (nem 4 óra késéssel :D) esnek be a számládra.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5418) Karavik válasza LouiS22 (#5416) üzenetére


Karavik
veterán

Simple appot kezdetek óta használom és határozottan emlékszem, hogy kezdetben nem OTP volt aláírva a Simple alá a Play Store-ban, ez később változott csak OTP-re

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#5419) gusthy válasza LouiS22 (#5417) üzenetére


gusthy
veterán

Utóbbi januártól mindenhol igaz lesz, emiatt már ne váltson :)

(#5420) INGJOKE válasza LouiS22 (#5417) üzenetére


INGJOKE
veterán

Még 19.03.31-ig full 0-ás a csomagom még tranzakciós díj sincs. A feleségemnek van otp-s számlája csak eddig nem nagyon használta, de mostantól fogja és át is váltatok vele smart számlára. Megnézem a p10-en hogy működik és meglátom jövőre.😀

(#5421) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

A Simple App kezel külföldi 💳 - t is?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5422) natë


natë
nagyúr

Jó ez a Mix. Sokkal jobban bejön, mint a Mi 8 (volt olyanom is).
Az üzemidő Pie-on gyakorlatilag megegyezik a Mi 8 üzemidejével.

(#5423) INGJOKE válasza VANESSZA1 (#5421) üzenetére


INGJOKE
veterán

Csak saját bankkártyával (OTP) működik, vagy regisztrálsz egy virtuális kártyát amit fel tudsz tölteni utalással, ha jól értelmeztem a leírást.

(#5424) #32577792


#32577792
törölt tag

(#5425) INGJOKE válasza #32577792 (#5424) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezt mondtam én is... Fel kell töltened és korlátozva van a havi költés is, ha nem otp-s vagy..

(#5426) #32577792 válasza INGJOKE (#5425) üzenetére


#32577792
törölt tag

Kétségbe vontam? :)

(#5427) VANESSZA1 válasza natë (#5422) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Látom leváltottad a Mi8-at Mi Mix 2s-re. Ennyire nem volt jó a Mi8?

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5428) natë válasza VANESSZA1 (#5427) üzenetére


natë
nagyúr

Semmi baj nincs vele, nem jön be az amoled.

(#5429) retesz147 válasza natë (#5428) üzenetére


retesz147
addikt

Face id nem hiányzik, vagy nem is használtad?

Xiaomi 13 eu dev...

(#5430) Fixmiki


Fixmiki
tag

Sziasztok, egy buta kérdés, a vezeték nélküli töltést ki lehet valahol véletlenül kapcsolni, vagy a teló romlott el, egyik napról a másikra nem működik, csak ha bedugom a töltőt.

(#5431) grafnet válasza Fixmiki (#5430) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Nem csak pozíció hiba van?
Szerintem nem lehet kikapcsolni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#5432) natë válasza retesz147 (#5429) üzenetére


natë
nagyúr

Nem hiányzik.

(#5433) retesz147 válasza natë (#5422) üzenetére


retesz147
addikt

Az itteni sot kb 4 órásak (+-1), míg Mi8-on a sot-ok kb mindenkinek 5-6 óra, vagy fölötte. Képes vagy Mix 2s-ből is kihozni ugyan ezt?

Xiaomi 13 eu dev...

(#5434) Fixmiki válasza grafnet (#5431) üzenetére


Fixmiki
tag

Nem pozició hiba, akkor a telefon nem jó, ez a harmadik xiaomim de mindnek elég hamar valami baja lett, nincs szerencsém velük.

(#5435) natë válasza retesz147 (#5433) üzenetére


natë
nagyúr

Én mindenre képes vagyok.

(#5436) DroiDMester válasza retesz147 (#5433) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálam simán megvan a 8.óra SOT is a Mix2S el! szóval ezek az adatok nagyon egyén függőek!

aki órák hosszát fészbúkozik annak hamar leszopja az aksiját! vagy aki több órát játszik annak is, én pl egyiket sem művelem így simán kijön a 8.óra!

[ Szerkesztve ]

(#5437) natë válasza DroiDMester (#5436) üzenetére


natë
nagyúr

Persze, ha wifin tolod nonstop pl a youtube-ot. Mobilneten kizárt, úgy kb. 5-6 óra a reális (kb. nálam)

(#5438) DroiDMester válasza natë (#5437) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

YT.t se használok, fel sincs telepítve :DDD és a 8.óra SOT LTE hálózatra vonatkozik! Wifi csak itthon van, itthon meg kb kezembe se veszem a telót, ha itthon vagyok el megy 4.napot is 1 töltéssel! :)

(#5439) fpatrik17 válasza DroiDMester (#5438) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Nekem kezd beállni, ~4-4 és fél óra SOT jön ki átlagban. 2 SIM folyamatos használata, 4G, WIFI, Bluetooth, GPS állandóan megy. Automata fényerő és a fényerő középre húzva. Napi 1 óra beszélgetés. Emellet elég heavy Facebook, Messenger, Instagram user vagyok, de 1 napos használatra untig elég... Este ott a töltő, ha több napra megyek meg ott a 20 000 mAh Xiaomi powerbank. Én ezzel így elégedett vagyok 8.0.0 Androidv erzióval és Global 9.6.4-el.

Utolsó sorhoz kapcsolódóan -> Létezhet, hogy nem dobja fel nekem a MIUI 10, és vagy frisebb android frissítést? Ti mit használtok?
Eustockos vásárlás. Mondjuk eddig hiba nélkül megy minden, szóval lehet hagynám is ezen a verzión, mert elég ijesztő dolgokat irkáltatok itt fentebb a friss szoftverekről :F

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#5440) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Rendeltem egy pár dolgot a telóhoz, ha megjönnek, írok majd beszámolót:

- NILLKIN Transparent case
- Bőr case (fekete/barna)
- Cafele fekete anti fingerprint vékony tok
- Fa case (2. szín, értékelésnél látszódik egy valós szín ebből a kivitelből, nagyon bejön képről)
- ESR Tempered glass
- TOMKAS Tempered glass

Amiket éppen nézegetek és valószínűleg ugrik még a bevásárlókocsiba:
- Baseus Wireless Charging Dock (Nagyon tetszik, hogy lehet dockolóként és fektetve is használni
- Baseus átlátszó wireless töltő
- Baseus Wireless autós tartó/töltő (Itt is tetszik a funkcionalitás, meg maga a mechanika és nagyon praktikusnak tűnik akár másik nem Qi-s telefonhoz is tartónak)

+1 Bluetooth fülest is szeretnék, két kiszemelt van:
1. Meizu POP (Ez brutál bejön, hordozható töltődock, amit wireless is lehet tölteni, hangminőségre is nagyon jókat írnak)
2. Xiaomi legfrisebb bluetooth fülese (Xiaomi mánia miatt gondolkodóba raktam :B )
3. Meizu EP52

Bárkinek bármelyikkel tapasztalata van, írjon kérem! :R

• Honor Magic5 Pro •

(#5441) DroiDMester válasza fpatrik17 (#5440) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

QI töltőből inkább a frissebb fejlettebb 3.tekercsest! és még jobban is néz ki! :D

(#5442) Ance válasza fpatrik17 (#5439) üzenetére


Ance
őstag

MIUI 10.0.2.0 stabil van nálam és jobban tetszik, mint a 9.

(#5443) Zsoleszhun válasza fpatrik17 (#5440) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem ugyanilyen nilkinem van de nem használom mert bezavarja a közelség érzékelőt hívás közben. Próbáltad már?

¯\_(ツ)_/¯

(#5444) fpatrik17 válasza DroiDMester (#5441) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Uhh, köszi! Ez tényleg jobb :K

Ance: Akkor nekem h-h nem dobja fel? :F

Zsoleszhun: Akkor azt hiszem lesz egy eladó tokom egy nem mobilarena fórumtársnak :D

• Honor Magic5 Pro •

(#5445) Ance válasza fpatrik17 (#5444) üzenetére


Ance
őstag

Nem tudom. Talán Karavik tudja az okát.

(#5446) retesz147 válasza Zsoleszhun (#5443) üzenetére


retesz147
addikt

Ez egy sima átlátszó tok? Ráhajlik az előlapra?
Az hogy zavar be?

Xiaomi 13 eu dev...

(#5447) Ance válasza retesz147 (#5446) üzenetére


Ance
őstag

Ha zavar, ha nem, nem túl jó tok. Nekem nem jött be. A Nilkin frosted viszont múlt héten simán kivédte a betont! A sarkára esett a telefon, eléggé magasról, de csak a tokon van egy benyomódás. Eddig is szerettem, de azóta különösen.

(#5448) Zsoleszhun válasza retesz147 (#5446) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Számomra is érthetetlen volt, hogy egy szilikon tok miként zavarhatja az ultrahangot.

¯\_(ツ)_/¯

(#5449) retesz147 válasza Zsoleszhun (#5448) üzenetére


retesz147
addikt

Hmmm... Ma is tanultam valamit... Érdekes...

Xiaomi 13 eu dev...

(#5450) natë


natë
nagyúr

A bekerülő por és társai miatt a hard case előnyösebb, mint a tpu, ugye? Csak mert a szilikon nyúlik, csúszkál és a porral csiszol...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.