Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Lefforded múvi :D

Amúgy néha nagy hülyeségek vannak benne. Pl amikor 6000 köbcentis SUV-ben ketten ülnek.... Spórolás amerikai módra :F

Ez jobban várós amúgy.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Nordic válasza Иван (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez a Dr. Who valahogy sosem mozgatott meg... :U

(#3) Иван válasza Nordic (#2) üzenetére


Иван
őstag

Amúgy szerinted miért volt lapos a 2. évad? Szerintem jó karakterépítések és kibontakozások voltak benne. Meg mondta az író is, hogy valójában az 1-2. évad csak megadta a karakterek és a történet alapját, az igazi storyline majd a Prisontól kezdődik.
A második évad végén szerettem meg Ricket is. mielőtt kimondta volna, hogy "This isn't a democracy anymore", eléggé gyengekezű vezérnek találtam.

Governort várom, remélem igazi, dörzsölt mocsadék lesz. :DDD

Viszont ez a Michonne nem nagyon fogott meg az trailerek alapján, elég unszimpi, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) Nordic válasza Иван (#3) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért mondtam laposnak, mert az első évadhoz képest kevesebb volt az akció, de egy szóval sem mondtam, hogy szar volt. Nekem tetszett, főleg, hogy nem 6 részes volt. Ez meg még jobban fog tetszeni, mivel ez az évad meg 16 részes lesz. :DD

(#5) danih válasza Nordic (#4) üzenetére


danih
addikt

Nem baj, ha kevés az akció, ha van jó, hihető dráma. De nem volt - csak nyávogás és töketlenkedés.
Érzéseim képekben:
Az első évad forgatókönyírója:

A második évad forgatókönyvírója:

Én a sorozatot tovább nézni nem fogom, a képregényt viszont mindig epekedve várom.

[ Szerkesztve ]

(#6) djculture


djculture
félisten

webepisodes most nincs/nem lesz?

[ Szerkesztve ]

(#7) Иван válasza danih (#5) üzenetére


Иван
őstag

Mondjuk engem nem zavart. Ha egy rész 60% zombi hentelés lenne, nem nagyon nézném. Akkor már jobban járok a játékokkal.

Szerintem érdekesebb azt figyelni, ki hogyan éli meg a világ végét, ki hogyan alakul át. ÉS szerintem a karakterek szórakoztatóan vannak megcsinálva, szórakoztató helyzetekbe kényszerítve. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.