Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A hideg is kirázott, tériszonyom van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Nordic válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem vagy vele egyedül. Én azóta félek a magasban, amióta 5 éves koromba leestem nagymamámék diófájáról(3 méter magasból). Igaz nem amiatt tört el a kezem(abban haver segített:DDD), de rühellem a magas helyeket. A kékesi kilátónak az első szintjéig merek menni, ott mint aki megfagyott megállok, és helikopteres mentés kell ahhoz, hogy onnan lehozzanak:DDD

(#3) darál0w


darál0w
Jómunkásember

könnyű terep... :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Domxc


Domxc
senior tag

Van egy ismerosom, aki szvsz ugyanezt megcsinalna.

persze en reg ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Azt hittem valaki hálókat lövöldözve fog a háztetők között repkedni....csalódtam. :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) Vakegérke válasza Nordic (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog ez.
Kilátókban nem vagyok rosszul, mert érzem a falak biztonságát. Vitorlázórepülő is voltam, ott körbefogott a gép, azért nem féltem, azért nem lettem rosszul.
Viszont ha fel kell másznom egy létrán, a negyedik-ötödik foknál feladom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nem tolja rosszul, ezt el kell ismerni! :K

Mentalita'

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekem is tériszonyom van, a haleszem-optika pedig jól demonstrálja az érzést, ami akkor tör rá az emberre :DDD Most ősszel is, amikor egy lombkoronában fönnakadt fát vágtam le fűrésszel az erdőben, a kiakadó lomb elfordult és zuhantam vagy öt-hat métert. (Szerencsére nem volt alattam földből meredő karó, hogy az legyen az utolsó állomásom. :D) Sajnos a csuklómra, de a puha avar miatt csak egy durvább zúzódásom és ínhúzódásom lett, pár hét alatt megjavult. a azóta már sokkal óvatosabban mászok magas fákra, és jól kielemzek minden ágat, amit elvágok. :P

De ez a videó durva, én három tégláig sem jutnék, asszem. A poén, hogy tök véznának tűnik a gyerek, közben milyen erő lehet az ujjaiban, hogy a vízszintes, lapos és csúszós felületen megkapaszkodik... :D

(#9) Thome válasza Crystalheart (#8) üzenetére


Thome
addikt

Ismerek olyan csávót, aki a 100-as szöget a 3 ujjával elhajlítja. Nem vastag gyerekről van szó, csak szimplán falmászó a srác. :)

Véznaság |= gyengeséggel, csak úgy mellékesen megjegyzem. ;)

(#10) Crystalheart válasza Thome (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az nem semmi, nekem 4 ujj kell hozzá és iszonyú erőfeszítés... :D (Most próbáltam ki. :P) Bámulatos dolgokra képesek néha az emberek, elég a Shaolinokra gondolni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.